اکسید هد

احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1147 ] - شنبه, 11 بهمن 1399

احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم

احمد نوراللهی بار دیگر در نقش ناجی پرسپولیس ظاهر شد و مهر تایید آن را هم با شادی گل خود به نمایش گذاشت. روزها به بدترین شکل از لحظاتی بعد از سوت پایان دربی بر... 5 out of 5 based on 4 ratings.
احمد در نقش طارمی؛ من اینجا هستم

احمد نوراللهی بار دیگر در نقش ناجی پرسپولیس ظاهر شد و مهر تایید آن را هم با شادی گل خود به نمایش گذاشت. روزها به بدترین شکل از لحظاتی بعد از سوت پایان دربی بر...

ارتش سرخ دات كام :

احمد نوراللهی بار دیگر در نقش ناجی پرسپولیس ظاهر شد و مهر تایید آن را هم با شادی گل خود به نمایش گذاشت.

 روزها به بدترین شکل از لحظاتی بعد از سوت پایان دربی برای احمد نوراللهی سپری می شدند. حضور او در نقش مهاجم برابر سپاهان که به نظر می رسید یک آزمایش ناکام بوده، برابر استقلال نیز تکرار شد و البته اینبار شماره هشت فرصت های ایده آل گلزنی را یکی پس از دیگری از دست داد تا مقصر اصلی عدم پیروزی تیمش در این بازی محسوب شود و دادگاه بی رحمانه ای در فضای مجازی علیه وی شکل گیرد. تمام تلاش ها و نقش آفرینی هایش در موفقیت گذشته نادیده گرفته می شد و با بر شمردن تعداد موقعیت های از دست رفته در دربی در نقش مهاجم آواری شد تا او را به انزوای کامل فرو ببرد و حتی استوری های حمایتی هم تیمی هایش نیز نمی توانست لبخند را به لبان او بازگرداند.

نوراللهی اما رفته رفته در دیدارهای بعدی به پست های دفاعی تر در خط میانی بازگردانده شد و در جدال با ماشین سازی به همان پست موردعلاقه اش که توانسته بود در تیم ملی راه به جام ملت ها نیز یابد بازگشت. شماره هشت سرخ ها اینبار با پیراهن شماره هشت و مشکی و با وایرال شدن پیام های مهرداد میناوند که در حمایت وی انتشار یافته بود، انگیزه فوق العاده ای داشت تا بغض چند وقت اخیرش بترکد.

درست مشابه صحنه ای که در جدال با آلومینیوم اراک نیز نصیب وی شده بود و رشادت گلر حریف مانع از دستیابی اش به گل شد، اینبار در ثانیه های پایانی بازی در اختیارش قرار گرفت و او اینبار نه با همان شدت همیشگی که اینبار دقت را هم چاشنی کارش کرد تا کاری از دست گلر ماشین سازی هم برنیاید و با گل خود سه امتیاز ارزشمندی نصیب تیمش کرد.

نوراللهی ثانیه هایی بعد از گلی که زد به سمت جایگاهی رفت که دوربین ها انتظارش را می کشیدند و البته چه بدشانس عکاسانی که به تصور پایان بازی، بساط خود را جمع کرده بودند تا این فریم های طلایی را در اختیار نداشته باشند. مشت های گره کرده نوراللهی و پرشی بلند در نزدیکی نقطه کرنر و اکنون بادی لنگویج برای اثبات تاثیرگذاری در برد ارزشمند تیم. شادی گلی که ابداع آن توسط کریس رونالدو و در زمان حضورش در رئال مادرید شکل گرفت و اکنون بهترین فرصت برای نوراللهی بود که به بهترین شکل از آن بهره ببرد" من اینجا هستم، ناامید نشوید"

شادی گلی خاص که البته پیش تر از مهدی طارمی هم دیده بودیم و اکنون بازیکنی که دوران شکوفایی و چهره شدنش در پرسپولیس همزمان با دوره ستاره حال حاضر پورتو است، توانسته آن را بعد از گلی ارزشمند به اجرا در بیاورد.

 هافبک میانی پرسپولیس که اکنون برترین گلزن فصل سرخپوشان نیز محسوب می شود، بعد از فشار ویران کننده چند هفته اخیر، فرصت خوبی یافته تا نفسی به آرامی بکشد و همه را متوجه این موضوع کند که در صورت حضور در پست تخصصی اش که در آن توانسته طی سالیان اخیر مدعیان بزرگی را از پیش رو بردارد، در زمان مناسب نیز در نقش گلزن و ناجی تیم ظاهر می شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کیف کردم اینجوری باید رو یک خط با مدافع باشی و بدون آفساید تک به گل بشی..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن