اکسید هد

نعمتی: از بیرون به تیم فشار می آورند

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 744 ] - شنبه, 11 بهمن 1399

نعمتی: از بیرون به تیم فشار می آورند

 بازیکن پرسپولیس گفت: صد در صد نه اما 90 درصد پنالتی ماشین سازی درست نبود.  سیامک نعمتی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
نعمتی: از بیرون به تیم فشار می آورند

 بازیکن پرسپولیس گفت: صد در صد نه اما 90 درصد پنالتی ماشین سازی درست نبود.  سیامک نعمتی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: ...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن پرسپولیس گفت: صد در صد نه اما 90 درصد پنالتی ماشین سازی درست نبود.

 سیامک نعمتی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل ماشین سازی اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و خدارا شکر که توانستیم این بازی را ببریم و این پیروزی را تقدیم روح آقا مهرداد می کنیم. جای ایشان خالی و به خانواده ایشان تسلیت می گویم. امیدوارم با قهرمانی پرسپولیس روح ایشان را شاد کنیم.

وی درباره صحنه پنالتی ماشین سازی گفت: من خودم هم متوجه نشدم که من پنالتی کردم یا بازیکن حریف زمین خورد. داور نگفت که چه اتفاقی افتاد اما گفت که دو نفری بازیکن حریف را پرس کردیم. نمی گویم 100درصد پنالتی نبود اما 90 درصد پنالتی رخ نداد.

نعمتی در پاسخ به این سوال که مقابل تیم قعرنشین ماشین سازی سخت بازی را بردند، عنوان کرد: انتظارات از پرسپولیس بالا است و فشار روی تیم زیاد شده و هواداران باید کمک و حمایت کنند فشار از این تیم برداشته شود، شک نکنید که ما برای قهرمانی می جنگیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اعتراض بازیکنان ماشین سازی نسبت به عدم اعمال فیرپلی توسط بازیکنان پرسپولیس که منجر به گل دوم قرمزپوشان گفت، عنوان کرد: فیرپلی به این است که 90 دقیقه بازی کنی اما نه اینکه هر 5 دقیقه یک بار دو بازیکن خود را به زمین بیاندازند. اگر این بازی جوانمردانه است آن ها هم باید جوانمردانه بازی می کردند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا معززی اصلانی
  محمدرضا معززی اصلانی :
  خدا شاهده تا لب سکته رفتم وقتی نعمتی بی فکر و بدون ذکاوت با اون سرعت میاید و بازیکن ماشین را که تحت درسد و کنترل سیدجلال هست را تنه میزند بدون اینکه به توپ کاری داشته باشد و عین رخت خواب رویش دراز به دراز میخوابد معلومه پنالتی هست ... چقدر بی فکر... از یک طرف باید حرص گل محمدی را بخوریم که عالیشاه بنده خدا را 40 دقیقه کنار زمین بهش گفته گرم کن که تا حد بریدن رفت و عدم تعویض برای تیمی که دو روز بد را گذرانده و خسته است ؛ فقط مهرداد عزیز روحش در این بازی کمکمان کرد دقیقه25 خدایا شکرت ....مهرداد بهمه گفت حتی از ان دنیا هم به فکر تیم هستم...
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  پنالتی مبود ولی بی تجربگی کار دست تیم داد..توی جریمه نباید با دفاع قاطی شی روی خط کنار نیست کشتی بگیرین.
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  تو حقت نیست تو این تیم باشی پدر تیمو درآوردی از بس خنگ و بی هدف بازی میکنی با وجود تو تیم ده نفره است یحیی کی میخواد بفهمه تو به درد نمیخوری خدا میدونه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن