اکسید هد

قلب شکن مثل گریه آقا یحیی در آزادی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1583 ] - یکشنبه, 12 بهمن 1399

قلب شکن مثل گریه آقا یحیی در آزادی

یحیی گل محمدی با ویژگی های یک مرد خونسرد که اغلب عاری از احساسات معمول است، در ذهن ها ثبت شده اما اشک های او در حاشیه بازی با ماشین سازی، چیز دیگری را به اذها... 5 out of 5 based on 7 ratings.
قلب شکن مثل گریه آقا یحیی در آزادی

یحیی گل محمدی با ویژگی های یک مرد خونسرد که اغلب عاری از احساسات معمول است، در ذهن ها ثبت شده اما اشک های او در حاشیه بازی با ماشین سازی، چیز دیگری را به اذها...

ارتش سرخ دات كام :

یحیی گل محمدی با ویژگی های یک مرد خونسرد که اغلب عاری از احساسات معمول است، در ذهن ها ثبت شده اما اشک های او در حاشیه بازی با ماشین سازی، چیز دیگری را به اذهان مخابره می کرد.

لحظاتی پیش از این که دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی با سوت علی صفایی آغاز شود، کارگردان با گذر از بازیکنانی که در حال برگزاری مراسم ابتدای مسابقه بودند، دوربینی را برای پخش انتخاب کرد که تصویر بسته از یحیی گل محمدی را نشان می داد. گل محمدی با ماسک مشکی رنگ و پوشش زمستانی اش مقابل نیمکت پرسپولیس پذیرای بازیکنان ماشین سازی بود که برای تسلیت گویی آنجا می آمدند.

اگرچه به خاطر وجود ماسک، چهره یحیی پیدا نبود اما چشمان پر از اشک سرمربی پرسپولیس در این تصویر خودنمایی می کرد. گل محمدی با همان خوی آرام، در فراغ دوست قدیمی اش مهرداد میناوند گریه می کرد و البته شاید تلاش داشت تا این گریه از چشم حاضران دور بماند.

با این حال تصویر بغض شکسته او در حاشیه بازی پرسپولیس و ماشین سازی، حسابی در شبکه های اجتماعی وایرال شده. در موقعیتی که بازیکنان دو تیم با یک شاخه گل به استقبال تصویر مهرداد میناوند رفته بودند و سکوهای ورزشگاه نیز نام او را نشان می دادند، سرمربی پرسپولیس شاید احساسی ترین واکنش را از خود بروز داد تا به چهره خاص این مسابقه تبدیل شود.

در روزهای اخیر یادداشت پژمان جمشیدی برای مهرداد میناوند حسابی به دل مخاطبانش نشسته بود و حالا یحیی گل محمدی است که به مرد اول واکنش ها به این اتفاق تلخ تبدیل شده؛ جایی که احتمالا یادش می افتد همین چند ماه پیش بود که مقابل مهرداد قرار گرفت و یک مصاحبه جذاب را انجام داد.

گل محمدی و میناوند یک تلاش ناموفق برای صعود به جام جهانی 2002 داشتند. همان رقابت هایی که یحیی گل محمدی در آخرین لحظاتش یک گل به ثمر رساند اما چند ثانیه بعد با سوت داور، پروژه صعود ایران به جام جهانی ناکام ماند و یحیی گریه کنان استادیوم آزادی را ترک کرد - شاید این بار آقا یحیی به یاد همان خاطرات گذشته با میناوند افتاده بود و اینطور چشمانش را سرخ کرده بود.مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • zanjab زنجاب
  zanjab زنجاب :
  بسيار سپاسگزارم که شما عزيزان
  به صورت خيلي مستمر و پيگير
  در اين امر به مردم ياري مي رسانيد.
  من که خيلي راضي هستم
  شما خيلي کارتان عالي هست.
  Thank you very much
  dear ones On a very continuous and consistent bacis
  You help people in this.
  I am very satisfied .
  You do a great job.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن