اکسید هد

محمودزاده: طلب بودیمیر پرداخت نشوند،پرسپولیس محروم می شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 521 ] - یکشنبه, 12 بهمن 1399
محمودزاده: طلب بودیمیر پرداخت نشوند،پرسپولیس محروم می شود

محمود زاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال درباره ثبت قرارداد بازیکنان در لیگ برتر، توضیحاتی را ارائه داد. فریبرز محمود زاده، رئیس کمیته نقل و ان...

ارتش سرخ دات كام : محمود زاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال درباره ثبت قرارداد بازیکنان در لیگ برتر، توضیحاتی را ارائه داد.

فریبرز محمود زاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره تطابق نداشتن قرارداد های بازیکنان با چیزی که در سازمان لیگ فوتبال ثبت می شود، عنوان کرد: این مسئله در گذشته بسیار بیشتر بوده است؛ اما در حال حاضر این قرارداد های کاذب بسیار کمتر شده اند. یک نکته وجود دارد و آن این است که نهاد حقوقی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به عنوان یک نهاد نظارتی، تنها باید در متون قراردادی که خلاف قرارداد های بین المللی است، دخالت کنند؛ در غیر این صورت ما حق دخالت در قرارداد های تیم ها را نداریم.

او ادامه داد: چرا این قرارداد های دروغین کمتر شده اند؟! به این دلیل که بازیکنان پذیرفته اند که اگر با باشگاه به مشکل بر بخورند؛ آن قراردادی که در کمیته تعیین وضعیت بررسی می شود؛ سند و قراردادی است که به سازمان لیگ ارائه شده است.

محمود زاده گفت: تا زمانی که در باشگاه های ما، آن صداقتی که برای فوتبال لازم است نباشد، این مشکلات ادامه دارند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره آپشن های عجیب بعضی از بازیکنان فوتبال در قراردادهایشان، عنوان کرد: باز هم می گویم که این موضوعات به درون باشگاه ها باز می گردند. وقتی تیمی برای هر گل و یا پاس گل، رقمی را به عنوان پاداش تعیین می کند؛ شاید در کار تیمی و گروهی تیم خودشان مسئله و مشکل درست کند و در نهایت به ضرر باشگاه تمام شود.

محمود زاده در ارتباط با پرونده بودیمیر و محرومیت احتمالی باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا در این گونه مسائل با هیچ باشگاهی شوخی ندارد و اگر در آن بازه زمانی که برای باشگاه تعیین کرده است؛ پرداخت مطالبات بازیکن انجام نشود، بدون شک پنجره نقل و انتقالاتی آن ها بسته خواهد شد.

او ادامه داد: مدیران باشگاه پرسپولیس نیز پیگیر پرداخت مطالبات بودیمیر هستند؛ اما اگر مطالبات او پرداخت نشوند، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیسی ها بسته می شود.

او درباره قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر کشورمان عنوان کرد: هیچ قانونی زمانی که اعمال می شود، نمی تواند کامل باشد؛ اما باید بپذیریم که این قانون در جهت منافع ملی ما بوده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن