اکسید هد

سیدی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 610 ] - یکشنبه, 12 بهمن 1399
سیدی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس به توافق نامه اش با من عمل نکرد و مجبور شدم شکایت کنم. محسن سیدی در گفت و گویی درباره شکایت خود از باشگاه پرسپ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس به توافق نامه اش با من عمل نکرد و مجبور شدم شکایت کنم.

محسن سیدی در گفت و گویی درباره شکایت خود از باشگاه پرسپولیس برای دریافت مطالباتش اظهار داشت: پس از حضو در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ رفتم و از طریق اتوماسیون کار های ابتدایی ثبت شکایت خود را انجام دادم. در این شکایت کل مبلغ شامل ضرر و زیان من و هزینه دادرسی هم مطرح شده است زیرا باشگاه پرسپولیس طبق توافق عمل نکرد.

وی افزود: طبق توافق نامه ای که در زمان مدیریت محمد حسن انصاری فرد با باشگاه پرسپولیس امضاء کردم قرار شد تا 28 اسفند 98 مبلغی را تا زمان فعالیت من در باشگاه پرداخت کنند که این مبلغ حدود 130 میلیون تومان می شد اما به دلیل عمل نشدن به این تعهد، شکایت من شامل  مشمول مبلغ قراردادی ام می شود. با کسر 157 میلیون تومان دریافتی من از پرسپولیس، این باشگاه باید 248 میلیون تومان به من پرداخت کند که شامل هزینه دادرسی هم از سوی باشگاه پرسپولیس می شود.

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس تصریح کرد: قرار است نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا قبل از شروع لیگ قهرمانان برای بررسی مدارک و مستندات تیم های ایرانی به کشورمان بیایند. قطعا شکایت خود را به آنها هم نشان می دهم تا بتوانم از این طریق به حق خود برسم. هواداران پرسپولیس را دوست داشته و برای آنها احترام قائل هستم اما از مربیانی نیستم که بگویم به خاطر آنها شکایت نمی کنم زیرا مرا مجبور به شکایت کردند. 

سیدی ادامه داد: فوتبال حرفه من است و برای باشگاه پرسپولیس هم زحمت کشیدم. هیچ وقت دروغ نگفته و اسم هواداران را جلوی کارم نمی اندازم. حتی صبح امروز هم با شکوری جلسه داشتم و از وی تشکر می کنم که صادقانه به من گفت مشکل مالی داریم و فعلا باشگاه هیچ پولی ندارد. به همین دلیل ناگزیر شدم برای پیگیری مطالباتم از باشگاه پرسپولیس شکایت کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن