اکسید هد

آمار ویژه کامیابی نیا به عنوان مدافع میانی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 932 ] - یکشنبه, 12 بهمن 1399

آمار ویژه کامیابی نیا به عنوان مدافع میانی

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در پست دفاع میانی عملکرد قابل قبولی داشت. در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت که به جای استاده ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
آمار ویژه کامیابی نیا به عنوان مدافع میانی

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در پست دفاع میانی عملکرد قابل قبولی داشت. در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت که به جای استاده ...

ارتش سرخ دات كام :

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس در پست دفاع میانی عملکرد قابل قبولی داشت.

در غیاب محمدحسین کنعانی زادگان، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت که به جای استاده از احسان حسینی جوان، هافبک دفاعی تیمش یعنی کمال کامیابی نیا را یک خط عقب بیاورد و از او در کنار سیدجلال حسینی استفاده کند.

کامیابی نیا اگرچه در دقایقی سردرگم به نظر می رسید اما در مجموع عملکرد قابل قبولی را از خود ارائه کرد و با استفاده از مشخصه های دفاعی فوتبالش، روز خوبی را گذراند. او 69 پاس داد که از تمام مدافعان پرسپولیس بیشتر است و نکته جالب این که او با نرخ دقت پاس 94 درصدی، از دیگر عناصر خط دفاعی تیم گل محمدی عملکرد بهتری را نشان داد.

باتوجه به غیبت محمدحسین کنعانی زادگان در هفته های بعدی، به نظر می رسد که کامیابی نیا اولویت اول یحیی در این پست باشد. بازیکنی که در نیمی از دوئل ها نیز برنده شد و حالا خود را آماده بازی با تراکتور خواهد کرد. او پیش تر دو بار دروازه تی تی ها را باز کرده و امیدوار است سومین گل را به عنوان مدافع میانی بزند.

کمال یکی از قدیمی ترین بازیکنان پرسپولیس محسوب می شود و کاپیتان چهارم این تیم نیز هست و احتمالا در سال های آینده تجربه بستن بازوبند را هم خواهد داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    کارش خوب بود.ولی این تعریف ها خطرناکه ..فردا از زیر خرید بازیکن در نرین..آپشن قد رو هم در نظر بگیرین.دفاع وسط باید مسلط باشه.الان نگاه به ذخیره های تیم میکنی چه دروازه بان چه دفاع وسط جوان با فیزیک درست و حسابی نمی بینی؟این آکادمی یا تیم امید و جوانان چطور بازیکن میگره؟

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن