اکسید هد

محرومیت پرسپولیس از نقل وانتقالات یا فرصت 20 روزه؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1027 ] - یکشنبه, 12 بهمن 1399

محرومیت پرسپولیس از نقل وانتقالات یا فرصت 20 روزه؟

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست در فرصت تعیین شده مطالبات مهاجم سابق خود را بپردازد اما با توجه به شروع زمان نقل وانتقالات فوتبال ایران در اسفند، سرخ ها... 3 out of 5 based on 2 ratings.
محرومیت پرسپولیس از نقل وانتقالات یا فرصت 20 روزه؟

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست در فرصت تعیین شده مطالبات مهاجم سابق خود را بپردازد اما با توجه به شروع زمان نقل وانتقالات فوتبال ایران در اسفند، سرخ ها...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانست در فرصت تعیین شده مطالبات مهاجم سابق خود را بپردازد اما با توجه به شروع زمان نقل وانتقالات فوتبال ایران در اسفند، سرخ ها هنوز 20 روز فرصت دارند.

باشگاه پرسپولیس باید تا امروز 500 هزار یورو از مطالبات بازیکن کروات سابق خود را پرداخت می کرد تا با محرومیت نقل وانتقالاتی از سوی فیفا مواجه نشود اما با وجود تلاش های انجام شده، پرسپولیس نتوانست در موعد تعیین شده، مطالبات بودیمیر را بپردازد تا به این ترتیب با خطر بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی روبه رو شود.

با این حال هنوز از سوی فیفا نامه ای مبنی بر بسته شدن پنجره نقل وانتقالاتی ارسال نشده اما بررسی ها نشان می دهد عملا پرسپولس 20روز دیگر فرصت دارد تا مطالبات بودمیر را بپردازد.

بر اساس قوانین جدید فیفا، اگر پنجره نقل وانتقالاتی باشگاهی به خاطر بدهی بسته شود، با پرداخت بدهی و تسویه حساب با طلبکار، بلافاصله پنجره نقل وانتقالاتی باز می شود تا باشگاه مذکور بتواند بازیکن جدید خود با به ثبت برساند. بر همین اساس، از آنجایی که نقل وانتقالات ایران 2 اسفند 99 آغاز می شود و الان تیمی حق ثبت بازیکن جدید را ندارد، اگر از سوی فیفا از فردا هم پنجره نقل وانتقالاتی پرسپولیس بسته شود مشکلی برای این باشگاه ایجاد نمی شود و سرخ ها این فرصت را دارند که با پردخت پول در 20 روز آینده (تا آغاز نقل وانتقالات ایران) و یا حتی قبل از پایان زمان نقل وانتقالات یعنی 28 اسفند، محرومیت خود را لغو کننده و بتوانند بازیکن جدید به ثبت برسانند.

به عبارت دیگر اگر فیفا همین فردا پرسپولیس را از نقل وانتقالات محروم کند، سرخ ها حداقل تا 20 روز آینده (آغاز زمان نقل وانتقالات ایران) که این محرومیت نمود پیدا می کند، مشکلی نخواهند داشت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن