اکسید هد

رمضانی و مهدی خانی: مجموعا یک شوت در چارچوب

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 482 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399

رمضانی و مهدی خانی: مجموعا یک شوت در چارچوب

عملکرد ضعیف دو مهاجم تازه وارد سرخ پوشان باعث شده تا از آن ها از تفکرات تهاجمی سرمربی پرسپولیس خارج شوند. با توجه به محرومیت پیش آمده برای عیسی آل کثیر، یحیی ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
رمضانی و مهدی خانی: مجموعا یک شوت در چارچوب

عملکرد ضعیف دو مهاجم تازه وارد سرخ پوشان باعث شده تا از آن ها از تفکرات تهاجمی سرمربی پرسپولیس خارج شوند. با توجه به محرومیت پیش آمده برای عیسی آل کثیر، یحیی ...

ارتش سرخ دات كام :

عملکرد ضعیف دو مهاجم تازه وارد سرخ پوشان باعث شده تا از آن ها از تفکرات تهاجمی سرمربی پرسپولیس خارج شوند.

با توجه به محرومیت پیش آمده برای عیسی آل کثیر، یحیی گل محمدی امیدوار به آن بود تا بتواند جای خالی آل کثیر را در خط حمله تیمش با استفاده از مهدی عبدی در کنار دو خرید جدید، مهدی مهدی خانی و آرمان رمضانی پر کند اما این اتفاق هرگز رخ نداد؛ در آخرین مثال، پرسپولیس در تقابل با ماشین سازی در ورزشگاه آزادی، دقیقه 83 گل تساوی را دریافت کرد و نیاز به ثبت گل برتری داشت اما سرمربی سرخ پوشان حاضر نشد از هیچکدام از دو مهاجم ذخیره خود برای جبران نتیجه استفاده کند و تعویض امید عالیشاه با احسان پهلوان در دقیقه 87، تنها تعویض هجومی پرسپولیس بود!

آن هم در شرایطی که آرمان رمضانی و محمدمهدی مهدی خانی تا پایان این دیدار نیز روی نیمکت باقی ماندند؛ ناکامی مهاجم پرسپولیس در امر گلزنی، یک بحران در ابتدای فصل بود اما سپس با درخشش مهدی عبدی در دربی پایتخت این طلسم شکسته شد و وینگر تهاجمی این تیم هم به مانند وحید امیری و امید عالیشاه موفق به گلزنی شدند. ضمن آن که احمد نوراللهی هم که با تغییر پست، به یک هافبک هجومی و یا مهاجم کاذب تغییر وضعیت داده بود، توانست در پست جدیدش گل بزند.

با این حال، عدد صفر همچنان مقابل گل های زده رمضانی و مهدی خانی وجود دارد؛ علاوه بر گلزنی، آن ها در دقایق حضورشان نتوانسته اند کمکی به خط حمله تیم شان بکنند و رمضانی و مهدی خانی، مجموعا یک شوت داخل چارچوب برای پرسپولیس زده اند. با درنظر داشتن این آمار مهدی عبدی تنها مهاجمی است که یحیی قصد استفاده ثابت از او را دارد و پلن بی را هم با توجه به شرایط دو مهاجم ذخیره تیمش کنار گذاشته و حتی در دقایق پایانی هم، ترجیح می دهد از همان بازیکنان اصلی کمک بگیرد. مگر اینکه با یک مصدومیت دیگر، او مجبور به تغییرات تازه ای در ترکیب پرسپولیس شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • قلمراد دوم
    قلمراد دوم :
    میشه بگید کل تیم مجموعا چند شوت به دروازه زده تیم از نظر خلاقیت مرده وقتی با سه هافبک دفاعی بازی میکنی خلاقیت رو میکشی و بدتر اینکه تو حفظ نتیجه هم خوب عمل نمیکنه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن