اکسید هد

ماجرای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس چیست؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 439 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399
ماجرای بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس چیست؟

پس از پایان مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بودیمیر، شایعات فراوانی پیرامون بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه مطرح شده است. با پایان مهلت باش...

ارتش سرخ دات كام :

پس از پایان مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بودیمیر، شایعات فراوانی پیرامون بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه مطرح شده است.

با پایان مهلت باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر، بازار شایعات در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس داغ شده، اما ماجرا از چه قرار است؟

طبق رأی صادره از سوی اتاق حل اختلاف فیفا که اوایل دی ماه سال جاری به باشگاه پرسپولیس ابلاغ شد، این باشگاه برای پرداخت مطالبات 475 هزار یورویی به علاوه 5 درصد سود سالیانه ماریو بودیمیر، تنها 45 روز (تا تاریخ 12 بهمن ماه) فرصت داشت و در صورت عدم پرداخت این مبلغ، نه به صورت اتوماتیک ، بلکه پس از اعلام داوور رادیچ، وکیل ماریو بودیمیر به فیفا، باشگاه پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد.

با وجود عدم پرداخت مطالبات بودیمیر از سوی باشگاه پرسپولیس، اعمال محرومیت نقل و انتقالاتی از سوی فیفا بستگی به نامه وکیل بودیمیر به کمیته انضباطی فیفا دارد. جایی که وکیل مهاجم کروات سابق پرسپولیس باید در نامه ای به فیفا عدم پایبندی باشگاه پرسپولیس به رأی صادره از سوی این نهاد را اعلام کند. اتفاقی که هنوز از سوی وکیل بودیمیر رخ نداده و به همین دلیل فعلاً پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته نشده است.

از طرفی طبق شنیده ها باشگاه پرسپولیس در صحبت هایی با وکیل ماریو بودیمیر از او درخواست کرده ارسال نامه به فیفا را چند روز به تأخیر بیندازد تا این باشگاه بتواند در روزهای آینده مطالبات موکل او را به طور کامل پرداخت کند. اتفاقی که گفته می شود با موافقت وکیل مهاجم کروات سابق پرسپولیس همراه شده است. در این شرایط باید دید مدیران باشگاه پرسپولیس چه زمانی موفق به پرداخت مطالبات حدود 500 هزار یورویی بودیمیر خواهند شد.

داوور رادیچ، وکیل بودیمیر در همین زمینه امروز گفته بود: «هنوز خبری از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس نیست و فعلاً حکمی در این زمینه صادر نشده است».


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن