اکسید هد

جنجال سازی ادامه دار آقای دندانپزشک؛ درخواست رسمی مناظره!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 689 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399

جنجال سازی ادامه دار آقای دندانپزشک؛ درخواست رسمی مناظره!

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به دنبال اتفاقات اخیر، برای حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و مناظره با یحیی گل محمدی اعلام آمادگی کرد. مدت هاست که مهدی رسول پ... 1 out of 5 based on 5 ratings.
جنجال سازی ادامه دار آقای دندانپزشک؛ درخواست رسمی مناظره!

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به دنبال اتفاقات اخیر، برای حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و مناظره با یحیی گل محمدی اعلام آمادگی کرد. مدت هاست که مهدی رسول پ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به دنبال اتفاقات اخیر، برای حضور در برنامه زنده فوتبال برتر و مناظره با یحیی گل محمدی اعلام آمادگی کرد.

مدت هاست که مهدی رسول پناه مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی سرمربی این تیم دچار اختلاف شدید شده است. وی هفته گذشته پس از انتقادات گل محمدی، بیانیه ای 14 بندی منتشر و برای مناظره با سرمربی سرخپوشان اعلام آمادگی کرد.

رسول پناه تاکید کرده تنها در صورتی حاضر است در یک برنامه زنده تلویزیونی درباره این اتفاقات صحبت کند که گل محمدی هم حضور داشته باشد. از این رو در نامه ای به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد. اکنون باید دید گل محمدی حاضر است در مناظره با رسول پناه شرکت کند یا خیر.

متن کامل نامه رسول پناه به مهدی هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر به شرح زیر است:

جناب آقای هاشمی

تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر

با سلام

ضمن تبریک به هواداران بابت پیروزی پرسپولیس که شادباشی به روح پیشکسوت فقید این باشگاه آقای مهرداد میناوند بود، همانگونه که در نامه سرگشاده اخیر نیز صراحتا اعلام داشته ام، به منظور تنویر افکار عمومی و تبیین بخشی از واقعیت های فوتبال ایران در محضر هواداران و حقیقت جویان راستین فوتبال پاک، تمایل خود را برای حضور در برنامه وزین فوتبال برتر به طور زنده جهت مناظره با حضور فیزیکی آقای یحیی گل محمدی، در خصوص مطالبی که در نامه عمومی منتشر یافته اینجانب بیان شده است، با کمال میل اعلام می نمایم.

شایان ذکر است عزم جدی اینجانب برای شرکت در آن برنامه و مناظره با سرمربی کنونی تیم، برای شفاف سازی مسائل مورد ادعاست. صلابت، اعتبار باشگاه و مکتب با عظمت پرسپولیس در عملکرد نمایان خواهد شد و فارغ از هرگونه اغراض شخصی خواهد بود. محبت فرمایید در اعلام پاسخ، جهت هماهنگی تسریع فرمایید.

با آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران شما

مهدی رسول پناه


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    کجاش جنجاله؟
    جنجال کار یحیی بود که بر خلاف همه دنیا برای مدیریت و بالاتر تیم تعیین تکلیف می کنه و اتهام زنی میکنه
    بالاخره طرف هم باید به جایی بتونه از خودش دفاع کنه و حقایق برای همه معلوم بشه دیگه ، فعلا هم که جناب یحیی جا زده و حاظر نیست بیاد مناظره ، معلومه ریگ به کفش کیه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن