اکسید هد

خوردبین: هنوز در شوک فوت مهرداد میناوند هستم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 281 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399

خوردبین: هنوز در شوک فوت مهرداد میناوند هستم

سرپرست قدیمی پرسپولیس گفت: مهرداد پسر شوخ و پرانرژی بود. همیشه و هرجایی حضور داشت لبخند و شادی با خودش به همراه می آورد. من را هم تلفنی سرکار گذاشت و کلی با ه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خوردبین: هنوز در شوک فوت مهرداد میناوند هستم

سرپرست قدیمی پرسپولیس گفت: مهرداد پسر شوخ و پرانرژی بود. همیشه و هرجایی حضور داشت لبخند و شادی با خودش به همراه می آورد. من را هم تلفنی سرکار گذاشت و کلی با ه...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست قدیمی پرسپولیس گفت: مهرداد پسر شوخ و پرانرژی بود. همیشه و هرجایی حضور داشت لبخند و شادی با خودش به همراه می آورد. من را هم تلفنی سرکار گذاشت و کلی با هم گپ زدیم.
پرسپولیس در یک روز سخت و نفسگیر موفق شد از سد ماشین سازی تبریز بگذرد. یکی از بیندگان تلویزیونی این بازی «محمود خوردبین» سرپرست قدیمی پرسپولیس بود که...

*محمود خان! بازی پرسپولیس و ماشین سازی را دیدید؟
باور کنید من هنوز در شوک فوت مهرداد ( میناوند) هستم. اصلاً باور نمی کنم او از جمع ما رفته است.

*هفته گذشته به ما گفتید چندی پیش به شما زنگ زده و با تقلید صدای علی پروین سرکارتان گذاشته است؟!
بله، مهرداد پسر شوخ و پرانرژی بود. همیشه و هرجایی حضور داشت لبخند و شادی با خودش به همراه می آورد. من را هم تلفنی سرکار گذاشت و کلی با هم گپ زدیم. اصلاً فکرش را نمی کردم به این شکل و...  

*عجیب آنکه پرسپولیس در دقیقه 25 گل زد که شماره پیراهن مهرداد میناوند بود؟
خدا رحمتش کند. مهرداد واقعاً پرسپولیسی بود. همیشه روی تیمش تعصب داشت و حتی شوخی هم می کرد و کری می خواند به خاطر پرسپولیس بود. برای من هم جالب بود پرسپولیس در دقیقه 25 گل بزند.

*تصورش را می کردید ماشین سازی حریف سرسختی شود؟
ماشین سازی فصل گذشته هم تیم سرسختی بود و ما را اذیت کرد. خدا را شکر بچه ها موفق شدند ببرند چون به این برد خیلی نیاز داشتند. در واقع پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی به این پیروزی خانگی نیاز داشت.

*ماشین سازی هم نمایش خوبی ارائه داد. قبول ندارید؟
چرا، ماشین سازی خوب بازی کرد. البته اگر بعد از گل اول بچه ها دنبال گل دوم می رفتند و یک مقدار اشباع نمی شدند، شاید این طور سرنوشت بازی به دقیقه 3+90 کشیده نمی شد.

*یحیی گل محمدی هم دقیقاً همین حرف را زد؟
حق با یحیی است. بازیکنان پرسپولیس باید بعد از زدن گل اول به فکر زدن گل دوم باشند. در بازی با آلومینیوم اراک هم تیم ما گل اول را زد ولی بعد اجازه داد حریف روی دو ضربه ایستگاهی دروازه پرسپولیس را باز کند. خدا را شکر این بار ما به پیروزی رسیدیم.

*درباره گل احمد نوراللهی چه صحبتی دارید؟
احمد پسر باشخصیت و خوش اخلاقی است. این بچه فوتبالیست باکیفیت و فنی است. گلی به ماشین سازی زد که کار هر فوتبالیستی در ایران نیست. شما دیدید چطور توپ را با سینه استُپ کرد و چه شوتی زد. احمد البته سابقه زدن گل های قشنگ و زیبا را دارد.

*این بار او در خط میانی و پُست اصلی خودش بازی کرد.
در دیدارهای قبلی دست یحیی گل محمدی خالی بود و به همین خاطر احمد را جلو برده بود. اگر دست سرمربی پرسپولیس باز باشد حتم بدانید از احمد سرجای خودش استفاده می کند.

*پنج شنبه پرسپولیس باید با دیگر تیم تبریزی یعنی تراکتور بازی کند. این مسابقه را چطور ارزیابی می کنید؟
هرچند بازی بدون تماشاگر برگزار می شود اما شک نکنید مسابقه سختی خواهد شد. تراکتور می خواهد برنده این مسابقه باشد اما مطمئن هستم یحیی گل محمدی و مربیان پرسپولیس با یک آنالیز خوب به مصاف این تیم خواهند رفت. تجربه یحیی و بازیکنان پرسپولیس در این دیدار خیلی تعیین کننده خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن