اکسید هد

مهرداد در نقش هادی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 626 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399

مهرداد در نقش هادی

بی گمان دراماتیک ترین اتفاق هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر، به گل رسیدن پرسپولیس در دقیقه 25 بازی با ماشین سازی تبریز بود. این عدد، از چهارشنبه شب گذشته و در پی... 5 out of 5 based on 2 ratings.
مهرداد در نقش هادی

بی گمان دراماتیک ترین اتفاق هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر، به گل رسیدن پرسپولیس در دقیقه 25 بازی با ماشین سازی تبریز بود. این عدد، از چهارشنبه شب گذشته و در پی...

ارتش سرخ دات كام :

 بی گمان دراماتیک ترین اتفاق هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر، به گل رسیدن پرسپولیس در دقیقه 25 بازی با ماشین سازی تبریز بود. این عدد، از چهارشنبه شب گذشته و در پی درگذشت تلخ و ناگهانی مهرداد میناوند در جامعه فوتبال اهمیت پیدا کرد.

25، شماره پیراهن مهرداد در دوران بازی بود و در این چند روز بسیار به آن اشاره شد. بازیکنان نفت مسجدسلیمان بعد از گلزنی به استقلال این عدد را نشان دادند و حتی لژیونری مثل علی قلی زاده هم پس از گلزنی در پیراهن شارلوا همین کار را کرد.

با این حال غیرمنتظره بود که پرسپولیس در اولین بازی اش بعد از کوچ ابدی میناوند، در روزی که سیاهپوش فقدان اوست، درست در همین دقیقه گل اول بازی را بزند. این اتفاق اما رخ داد و وحید امیری پاس در عرض میلاد سرلک را در دهانه دروازه به یکی از ماندگارترین گل های تاریخ پرسپولیس تبدیل کرد. بعد از پیروزی در این بازی، بسیاری از پرسپولیسی ها به انرژی مضاعفی اشاره کردند که از میناوند گرفته اند.

مهرداد عاشق پرسپولیس بود و همیشه بی پروا از این تیم حمایت می کرد. او دائما درحال روحیه دادن به بازیکنان سرخپوش بود و حالا آنها می گویند انرژی میناوند را لااقل در اولین بازی بعد از مرگ او دریافت کرده اند. این شبیه اتفاقی است که بعد از درگذشت هادی نوروزی در لیگ پانزدهم برای قرمزها رخ داد. آن زمان هم آن ماجرای تلخ باعث افزایش اتحاد و همدلی پرسپولیسی ها شد و کمک کرد تا این تیم عصر جدید و پر از موفقیتش را آغاز کند. شاید گاهی وحدت و نزدیکی به هم، از دل یک تراژدی بزرگ بیرون بیاید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن