اکسید هد

هرچه پول می آید می رود برای خارجی ها!

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 559 ] - دوشنبه, 13 بهمن 1399

هرچه پول می آید می رود برای خارجی ها!

 پرسپولیس به سختی مقابل ماشین سازی برنده شد و در جدول چهار رتبه بالا آمد، اما نمایش این تیم چنگی به دل نزد و نزدیک بود باز هم برد را با تساوی عوض کند و ت... 5 out of 5 based on 1 ratings.
هرچه پول می آید می رود برای خارجی ها!

 پرسپولیس به سختی مقابل ماشین سازی برنده شد و در جدول چهار رتبه بالا آمد، اما نمایش این تیم چنگی به دل نزد و نزدیک بود باز هم برد را با تساوی عوض کند و ت...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس به سختی مقابل ماشین سازی برنده شد و در جدول چهار رتبه بالا آمد، اما نمایش این تیم چنگی به دل نزد و نزدیک بود باز هم برد را با تساوی عوض کند و تعداد امتیازهای از دست رفته اش بیشتر و بیشتر شود.
پرسپولیس مقابل ماشین سازی برنده شد و بالاخره به نیمه بالای جدول رسید تا شانس صدرنشینی و برگشتن به جایگاه اصلی اش را پیدا کند اما همچنان درباره مشکلات این تیم حرف زده می شود؛ اینکه چقدر از این مشکلات فنی است و به کادر فنی و بازیکنان ربط دارد؟ چقدر به کمبود بازیکن مرتبط است و چه حد از آن به مسائل روانی یا حاشیه ای برمی گردد؟ درباره مشکلات فنی با جزئیات می شود صحبت کرد؛ اینکه در چه پست هایی کمبود بازیکن دردسرساز شده، در چه پست هایی افت کیفی بازیکنان مشکلاتی برای تیم به وجود آورده یا اصلاً کدام بخش از تصمیمات کادر فنی و در رأس آن یحیی گل محمدی اشتباه بوده که تیم برای رسیدن به هر برد باید زجری عظیم را تحمل کند و هوادارانش را تا آستانه سکته پیش ببرد؟

 پول نگرفته اند، مشکل روحی دارند
درباره مشکلات فنی می شود با جزئیات حرف زد اما جدا از مسأله کمبود مهره، موقعیت نشناسی بازیکنان پرسپولیس و اینکه یحیی بعضاً دیر یا بد تصمیم می گیرد، مسأله روحی چیزی است که می توان روی آن انگشت گذاشت و به عنوان یکی از دلایل اصلی مشکلات پرسپولیس به آن اشاره کرد.
کادر فنی پرسپولیس تمام ایرادهای تیمش را قبول دارد. هم یحیی هم مطهری بارها به صورت سربسته یا حتی آشکار به مشکلات تیم شان اشاره کرده اند و راه حل برون رفت از این وضعیت را تمرین، تمرین و تمرین می دانند اما همین مربیان اعتقاد دارند بخش عمده ای از مشکلات بازیکنان پرسپولیس روحی است.
بازیکنان پرسپولیس از نظر روانی دچار مشکل شده اند و این را حتی می توان در پاس های نهایی و ضربات آخرشان دید. مربیان هم تلاش دارند کار خودشان را درست انجام دهند و البته برای بهبود شرایط روانی شاگردان خود تلاش می کنند اما این تلاش از یک جایی به بعد دیگر جواب نمی دهد و آن دقیقاً به طولانی شدن زمان پول نگرفتن بازیکنان ارتباط دارد.
 
چرا پاداش بردهای مان را نمی دهند؟
بازیکنان پرسپولیس بعد از بازی با ماشین سازی اشاراتی به مشکلات مالی داشتند اما اوضاع در رختکن تیم شدیدتر است و اعتراض ها با صدای بلند تر و با جملات واضح تری مطرح می شود. در هر بازی مربیان درباره مسائل پیرامونی باشگاه با بازیکنان صحبت می کنند و هر بار از آنها می خواهند به خاطر آنها، هواداران و یا حامیان متعصبی مثل مهرداد میناوند با تمام توان برای پیروزی تلاش کنند، اما بازیکنان شاکی اند و می گویند این همه تلاش شان از سوی باشگاه جواب داده نمی شود. یکی از بازیکنان مهم پرسپولیس با اعتراض بعد از بازی با ماشین سازی می گفت هرچه پول به باشگاه می آید برای خارجی ها مصرف می شود و هیچ چیز به آنها نمی رسد. همین بازیکن معترض بود که چرا برای بردهایی که به دست می آورند حتی یک پاداش یک میلیونی هم نمی گیرند و چرا باشگاه از این طریق حتی شده با مبالغی اندک از تلاش آنها قدردانی نمی کند؟
 
تا 17 روز دیگر باید نصف قراردادمان را بگیریم
بازیکنان پرسپولیس هر روز به شکل دقیق اخبار رختکن استقلال و پاداش های آنها بعد از هر برد را می گیرند و با شرایط خودشان مقایسه می کنند تا صدای اعتراض های شان بلندتر شود. آنها می گویند در شرایطی که 17 روز دیگر بازی های نیم فصل اول شان تمام می شود فقط 10درصد مطالبات این فصل شان را دریافت کرده اند در شرایطی که به صورت طبیعی در آن مقطع باید نیمی از مبلغ قراردادشان را بگیرند. این صداهای اعتراض در حالی شنیده می شود که از چند هفته قبل تا الان هربار مربیان با مدیران باشگاه صحبت کرده اند از آنها خبر بی پولی شنیده اند و اینکه شرایط بازیکنان را درک می کنیم اما پولی برای پرداخت وجود ندارد.
 
پاداش دلاری یک هوادار
هرچند سمیعی قبل از فینال آسیا مطالبات فصل قبل بازیکنان و کادر فنی را تسویه و 10درصد قرارداد این فصل را هم پرداخت کرد اما تاکنون موفق نشده پاداش بردهای تیم را پرداخت کند و این قضیه به چشم بازیکنان آمده. البته یکی از هواداران پرسپولیس قبل از دربی از طریق یحیی گل محمدی پاداش های دلاری به اعضای تیم داده که ربطی به باشگاه نداشته است. این پاداش ها به برخی نفرات 500 و به برخی دیگر 300 و 200 دلاری بوده است اما غیر از آن باشگاه هیچ پاداشی به اعضای تیم نداده و حالا مورد اعتراض بازیکنان قرار گرفته است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمد چوبند
    محمد چوبند :
    بازیکنان باید شرابط باشگاه را درک کنند
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    البته با وجود احمقهای داخلی و کلاشهای خارجی همون بهتر که ورود بازیکن و مربی خارجی به لیگ همچنان ممنوع باشه والا ول معطلیم

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن