اکسید هد

رقیب می طلبد با همان ادبیات سخیف؟

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 1093 ] - سه شنبه, 14 بهمن 1399

رقیب می طلبد با همان ادبیات سخیف؟

با وجود این که مهدی رسول پناه دیگر سمتی در پرسپولیس ندارد ،اما همچنان به دنبال ایجاد حاشیه سازی در باشگاه است. او که در دوران مدیریتش بارها با افراد مختلف دچا... 2 out of 5 based on 5 ratings.
رقیب می طلبد با همان ادبیات سخیف؟

با وجود این که مهدی رسول پناه دیگر سمتی در پرسپولیس ندارد ،اما همچنان به دنبال ایجاد حاشیه سازی در باشگاه است. او که در دوران مدیریتش بارها با افراد مختلف دچا...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود این که مهدی رسول پناه دیگر سمتی در پرسپولیس ندارد ،اما همچنان به دنبال ایجاد حاشیه سازی در باشگاه است.

او که در دوران مدیریتش بارها با افراد مختلف دچار تنش شده و حتی اخیرا هم در یک گفت وگوی خصوصی به کادر فنی و بعضی بازیکنان تیم فحاشی و توهین کرده بود. این صحبت ها در رسانه ها سر و صدای زیادی به پا کرد و واکنش هواداران و پیشکسوتان را به دنبال داشت، تا جایی که همه یک صدا خواهان برکناری این مدیر جنجالی شدند اما وزارت ورزش باوجود استعفای رسول پناه همچنان این مدیر جنجالی را در مدیریت باشگاه حفظ کرد و تازه همین چند روز قبل بود که با جدایی او موافقت شد. ظاهرا اما رسول پناه بعد از آن استعفای نمایشی هنوز باور نکرده که دیگر سمتی در پرسپولیس ندارد و باوجود سکوت گل محمدی در مقابل بیانیه ای که فرستاده بود، همچنان به دنبال بحث و جدل با این مربی است و این بار از برنامه فوتبال برتر خواسته است که به او فرصت دهند تا با یحیی گل محمدی به مناظره بنشیند!

رسول پناه در حالی سرمربی پرسپولیس را به مناظره دعوت کرده که همواره در مصاحبه ها و بیانیه های خود از لزوم حفظ ارامش در پرسپولیس سخن رانده است و خود را حافظ منافع هوادار و باشگاه معرفی کرده است. تا جایی که در بیانیه اخیر هم به این موضوع اشاره داشته و گفته بود تمایلی نداشته است که تیم را وارد حاشیه کند تا از هدف اصلی خود که موفقیت و پیروزی است ناکام بماند، ولی چون گل محمدی و دوستانش از نجابت و رفتار ماخوذ به حیا هیات مدیره سوء استفاده کرده اند در مقام پاسخگویی بر آمده است و مدعی شد که سرمربی پرسپولیس قصد دارد با مظلوم نمایی تقصیرها را گردن مدیریت بیندازد و افکار عمومی را منحرف کرده است!

اما حالا که گل محمدی به خاطر موقعیت حساس پرسپولیس و حفظ ارامش بازیکنانش قصد مجادله با رسول پناه را ندارد، چرا این مدیر جنجالی بی خیال ماجرا نیست و به هر طریقی می خواهد آرامش پرسپولیس را بر هم بزند؟ بماند که همین حالا سرمربی و حتی بازیکنان پرسپولیس می تواند حتی پای این شخص را به خاطر  توهین و فحاشی هایی که انجام داده به دادگاه بکشانند.که در ان صورت طبق قانون 91 روز تا 2 سال حبس در انتظار رسول پناه خواهد بود. فارغ از این که رسول پناه نشان داده است مدیر خوبی نیست، حافظه قوی ندارد و همه صحبت هایش با هم در تضاد است.او ادعا می کند حافظ منافع پرسپولیس است اما در بدترین زمان، یعنی وقتی تیم در کوران مسابقات است به دنبال ایجاد تنش برای سرمربی تیم است. البته او قبلا هم ثابت کرده بود که منافع پرسپولیس هیچ اهمیتی برایش ندارد و اگر خود را عضوی از خانواده پرسپولیس می دید، هر بحث یا اختلاف نظری را که وجود داشت، مساله ای درون خانوادگی می دانست، نه این که آن گونه در کوچه و خیابان ان را جار زده و حیثیت باشگاه را به حراج بگذارد.

حالا هم اگر قرار باشد با همان ادبیات چاله میدانی در مقابل دوربین ظاهر شود و با گل محمدی مناظره کند، همان بهتر که قید این کار را بزند. چون علاوه بر این که بیشتر از همه خودش را در چشم دیگران خار خواهد کرد، نشان داده است آدمی نیست که دلسوز پرسپولیس باشد و از سر خیرخواهی و برای روشن کردن افکار عمومی نیست که قصد حضور در تلویزیون را دارد و هدف چیز دیگری است. البته که مناظره می تواند خیلی چیزها را روشن کند و همه ان هایی که رسول پناه به آن ها تهمت زده فرصت پیدا خواهند کرد که از خود دفاع کنند و شاید هم حقانیت رسول پناه روشن شود ولی یک مدیر فوتبالی و دلسوز در چنین شرایطی منافع تیم را به خودش ترجیح می دهد. چیزی که از رسول پناه در دوران مدیریتش ندیدیم. ویدئوهایی که از او منتشر شد و حتی در همین بیانیه اخیر به وضوح به همه نشان داد که چه اختلاف عمیقی بین او و مجموعه تیم بود. در حالی که رسول پناه به عنوان تیم باید آرامش را برای مجموعه فراهم می آورد و اگر اختلافی وجود داشت آن را بر طرف می کند نه این که به گمانش شنونده فحاشی بازیکن به سرمربی باشد و به جای تنبیه بازیکن خاطی از اختلافی که شکل گرفته لذت ببرد و این را هواداران را خیلی خوب در این مدت فهمیدند که چه کسی واقعا دلسوز تیم است و چه کسی با تصمیماتش باعث تضعیف این تیم شد. تکرار مکررات است اگر دوباره یادآور شویم که او با سو مدیریتش باعث جدایی ستاره های تاثیرگذار تیم از جمله علیپور،ترابی، رسن و خلیل زاده شد و چقدر به اقتصاد باشگاه لطمه وارد کرد. پرسپولیس با فروش یکی از همین بازیکنان می توانست طلب بودیمیر را پرداخت کند اما جناب دندانپزشک که میز مدیریتش را با کوهی از بدهی و خزانه خالی به سمیعی تحویل داده است. خودتان در جریان وضعیت تیم هستید و شاهدید که دست سرمربی در بعضی پست های کلیدی بسته است.

به اصل موضوع برگردیم جالب این جاست رسول پناه در ابتدا که آن ویدئو رسانه ای شد مدعی بود صحبت هایش را تقطیع کرده اند و بعدها انتشار فیلم ها را برنامه ریزی شده دانست و در کمال تعجب گفته بود به جهت حفظ ارکان و نظم باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا و بازی با استقلال سکوت اختیار کرده تا بهانه ای به دست بهانه جویان ندهد! ظاهرا افرادی که مدیرعامل سابق پرسپولیس به انها توهین کرده چیزی هم بدهکار شده اند و باید از این فرد به خاطر این که صحبت هایش را شنیده اند عذرخواهی کنند. به راستی که هر شخص دیگری بود بعد از انتشار ان صحبت ها سر به کوه و بیابان می گذاشت یا قطره می شد و در زیر زمین فرو می رفت اما جناب دندانپزشک که تمایل عجیب و غریبی به دیده شدن دارد، نه تنها بابت گفتن آن حرف ها شرمسار نیست که دوست دارد او را به رسانه ملی دعوت کنند تا ملت بیشتر از ادبیات زیبای کلام شان فیض ببرند! البته مقصرآن هایی هستند که پای چنین مدیرانی را به پرسپولیس باز کردند و آن قدر به امثال رسول پناه پر و بال دادند که حالا به خود اجازه دهد وقتی نیست هم آرامش پرسپولیس را به هم بزند. فقط امیداریم سرمربی پرسپولیس در بازی این فرد نیفتد و کماکان همان سیاست درستی را در پیش گرفته ادامه دهد و نسبت به هر آنچه که اتفاق می افتد بی تفاوت بگذرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  عاقلانه ترین کار اینه نه جواب بدین و نه حتی مطلب بزنید..تیم وارد حاشیه میشه..ایشان کوچکترین اطلاعی از فوتبال داشت باید اول بازیکنان اصلی رو حفظ می کرد.
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  به نظر من خوبه اتفاقاً یه مناظره برگزار بشه و دو طرف حرفاشونو بزنن تا برای هوادارا معلوم بشه کدومشون دارن راست میگن
  اگه ریگی به کفش یحیی خان نیست مناظره رو قبول کنه چرا نگرانه ؟؟؟
  اگه بگه میخوام آرامش تیم حفظ بشه دروغ میگه چون خودش با مصاحبه بعد دربی آرامش تیم رو به هم ریخته حالا موقع جواب دادنه
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  خیلی خوبه اگه مناظره بشه تا هوادارا خیلی چیزا رو بفهمن

  خوش بود گر محک تجربه آید به میان

  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

  خط ساقی گر از این گونه زند نقش بر آب

  ای بسا رخ که به خونابه منقش باشد
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  نمیدونم قضیه چیه که نگران برگزاری مناظران بعضیا
 • OMID PERSI
  OMID PERSI :
  مناظره شرایط داره
  اولیشم اینه که هردو طرف تو این حیطه دارای مسئولیتی باشن!
  خب رسول پناه کیه اصلا؟ الان دیگه چه مسئولیتی داره؟
  مناظره از اساس رده
  بعدم شما فک کن کسی که به نصف قومای مملکتت فحش داده دقیقا چه شخصیتی داره و چرا اصلا باید با این آدم دهن به دهن شد؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن