اکسید هد

از رؤیا تا سراب

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1233 ] - سه شنبه, 14 بهمن 1399

از رؤیا تا سراب

با ابتکار کادرفنی، فضایی بر خانواده بزرگ پرسپولیس حاکم شده که انگار این تیم باید هرطور شده نیم فصل اول را به پایان برساند و در نیم فصل دوم خودش را تقویت کند. ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
از رؤیا تا سراب

با ابتکار کادرفنی، فضایی بر خانواده بزرگ پرسپولیس حاکم شده که انگار این تیم باید هرطور شده نیم فصل اول را به پایان برساند و در نیم فصل دوم خودش را تقویت کند. ...

ارتش سرخ دات كام :

با ابتکار کادرفنی، فضایی بر خانواده بزرگ پرسپولیس حاکم شده که انگار این تیم باید هرطور شده نیم فصل اول را به پایان برساند و در نیم فصل دوم خودش را تقویت کند. در این مدت جمله «باید خودمان را تا نیم فصل بکشانیم» زیاد در اردوگاه سرخ ها تکرار شده و این در حالی است که جا افتادن این فلسفه از 2 زاویه قابل نقد است. اول اینکه سرخپوشان موجودی فعلی را دست کم می گیرند و مرتب امتیاز الکی از دست می دهند. سوزاندن این امتیازات، قطعا در ادامه راه برای تیم گران تمام خواهد شد. از سوی دیگر باید از سرخ ها پرسید مگر در نیم فصل دوم کدام معجزه قرار است رخ بدهد؟ به نظر می رسد پرسپولیسی ها در مورد نقل وانتقالات زمستانی تا حدودی دچار سوءتفاهم شده اند. بله؛ در این پنجره باشگاه می تواند یک مدافع میانی بخرد و بخشی از نگرانی ها را رفع کند، اما بعید است در مورد بقیه مشکلات و مخصوصاً ایرادهای هجومی خبری از جادوی بزرگ باشد.

ترابی؛ خطری برای پهلوان
تا لحظه تنظیم این مطلب به نظر می رسد بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس قطعی است. قرارداد او با العربی فسخ شده و بعید است ترابی برنامه ای غیر از حضور دوباره در پرسپولیس داشته باشد. اضافه شدن این بازیکن به جمع سرخپوشان قطعاً به تیم کمک خواهد کرد، اما یادمان باشد ترابی دقیقا هم پست احسان پهلوان است. فصل گذشته هم این بازیکن در چند پست امتحان شد و نهایتا در منطقه چپ خط میانی آرام گرفت. بعد از جدایی ترابی، احسان پهلوان جذب شده که در این منطقه جزو بهترین های پرسپولیس بوده است. او حتی امید عالیشاه را هم نیمکت نشین کرده. اگر کادرفنی بتواند به طور همزمان از ترابی و پهلوان استفاده کند و هر دو نفر هم اثرگذاری شان را حفظ کنند اتفاق مبارکی رخ خواهد داد، اما اگر قرار باشد ورود ترابی به قیمت خروج پهلوان تمام شود، تیم خیلی سود نکرده است.

کدام آل کثیر برمی گردد؟
بین برخی از هواداران این ذهنیت وجود دارد که با پایان محرومیت عیسی آل کثیر، او در همان فرم لیگ قهرمانان آسیا به میادین بازخواهدگشت. این در حالی است که مسلما 6ماه بازی نکردن و حتی محرومیت از حضور در تمرینات دسته جمعی کیفیت هر بازیکنی را کاهش می دهد. عیسی از فروردین قادر به بازی خواهد بود، اما روشن نیست رسیدن او به آمادگی ایده آل چقدر زمان ببرد. این یعنی استوار کردن همه برنامه های تهاجمی تیم روی بازگشت مهاجم محروم، چندان منطقی به نظر نمی رسد.

آیا مهاجم تاپی می شناسید؟
بعضی هم منتظرند پرسپولیس در زمستان چند ستاره مهم و ازجمله یک مهاجم درجه یک بخرد. پرسش این است که از کدام بازیکنان حرف می زنید؟ اولاً که تیم ها بین 2 نیم فصل حاضر نیستند به راحتی بازیکنان خوبشان را از دست بدهند؛ در ثانی اصلاً کدام مهاجم تاپ در این بازار وجود دارد که به کار پرسپولیس بیاید؟ نهایتش صحبت از امین قاسمی نژاد است که اگر شهرخودرو او را هم از دست بدهد هزار مشکل پیدا خواهد کرد. خوب است که مدیران پرسپولیس تمام تلاش شان را برای جذب بهترین ها به کار بگیرند، اما بیش از حد هم نباید روی نقل وانتقالات سرمایه گذاری کرد. همزمان با تحرک در بازار، دریافتن موجودی فعلی و تلاش برای معرفی پدیده های جدید هم نباید از قلم بیفتد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن