اکسید هد

پایان ماریو!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1441 ] - سه شنبه, 14 بهمن 1399

پایان ماریو!

حدود 45 روز پیش بود که فیفا در حکم رسمی اعلام کرد باشگاه پرسپولیس باید 475 هزار یورو به علاوه سود قرارداد را به ماریو بودیمیر مهاجم سابق و کروات خود بدهد. پرو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
پایان ماریو!

حدود 45 روز پیش بود که فیفا در حکم رسمی اعلام کرد باشگاه پرسپولیس باید 475 هزار یورو به علاوه سود قرارداد را به ماریو بودیمیر مهاجم سابق و کروات خود بدهد. پرو...

ارتش سرخ دات كام :

حدود 45 روز پیش بود که فیفا در حکم رسمی اعلام کرد باشگاه پرسپولیس باید 475 هزار یورو به علاوه سود قرارداد را به ماریو بودیمیر مهاجم سابق و کروات خود بدهد. پرونده ای که اگر در زمان خودش از طرف مدیران وقت باشگاه به درستی مدیریت می شد نهایتا با زیر 100 هزار یورو جمع می شد اما حالا به نزدیک 500 هزار یورو رسیده است، که با یک حساب سر انگشتی تقریبا 15 میلیارد تومان می شود.

همان روزی که حکم رسمی بودیمیر صادر و اعلام شد که اگر باشگاه پرسپولیس تا تاریخ 12 بهمن طلب این بازیکن را پرداخت نکند 3 پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه از طرف فیفا بسته می شود. از همان روز نگرانی زیادی بین هواداران پرسپولیس و حتی مدیران باشگاه پیش آمد. البته با اینکه 2 روز از تاریخ اعلام شده فیفا گذشته است، اما فیفا ایمیلی به باشگاه پرسپولیس در مورد بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نزده است.

البته طبق قوانین جدید فیفا هر زمانی که باشگاه پرسپولیس بدهی خود به بودیمیر را پرداخت کند پنجره و پنجره های نقل و انتقالات این باشگاه باز خواهد شد. نکته اینجاست که پنجره نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران روز 2 اسفند باز می شود و به نوعی تا آن زمان باشگاه پرسپولیس می تواند طلب بودیمیر را پرداخت کند تا دیگر خطری بابت بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را تهدید نکند.

این در شرایطی است که یحیی گل محمدی نیاز مبرم دارد تا تیمش را برای نیم فصل دوم لیگ برتر و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا آماده کند و برای این منظور باید چند بازیکن جدید به پرسپولیس اضافه و چند بازیکنی هم از این تیم جدا شوند. اگر پنجره پرسپولیس بسته باشد این اتفاق رخ نمی دهد و به خاطر همین مدیران باشگاه در تلاش هستند تا هر چه سریع تر و ظرف چند روز آینده کل طلب بودیمیر را یک جا پرداخت کنند تا این پرونده برای همیشه بسته شود.

پیگیری ها از داخل باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که مدیریت جدید این باشگاه و اعضای جدید هیئت مدیره در تلاش هستند تا کل 500 هزار یورو پول را تامین کنند. از طرفی جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره و از طرف دیگر حمیدرضا صدری به عنوان رییس هیات مدیره در تلاش هستند تا این مبلغ را جفت و جور کنند و پرونده بودیمیر را برای همیشه ببندد.

طبق ادعای مدیران باشگاه خطری پرسپولیس را در پرونده بودیمیر فعلاً تهدید نمی کند چون هم حدود20 روز تا باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فوتبال ایران باقی مانده و باشگاه پرسپولیس می خواهد طلب مهاجم سابق کروات خود را به زودی پرداخت کند. از آن طرف چون طبق قوانین جدید اگر پنجره بسته شود بلافاصله پس از پرداخت بدهی پنجره باز می شود باشگاه پرسپولیس در این خصوص هم نگرانی ندارد. البته که مدیران باشگاه معتقدند تا پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال ایران تکلیف پرونده بودیمیر مشخص شده و پرسپولیس با پنجره باز به نقل و انتقالات زمستانی می رود.

با احتساب ادعای مدیران باشگاه، مبنی بر اینکه خطری پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را تهدید نمی کند، باید منتظر باشیم و ببینیم که باشگاه و یحیی گل محمدی چه برنامه ای برای نقل و انتقالات زمستانی دارند. اگر پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس تا روز 2 اسفند بسته نباشد احتمالاً باید مهدی ترابی را به عنوان اولین نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل نام ببریم. ضمن این که احتمال جذب یک تا 2 مدافع، یک هافبک، یک مهاجم و یک دروازه بان هم وجود دارد.

به این ترتیب پرسپولیس بدون هیچ استرسی و بدون هیچ نگرانی طبق ادعای مدیران باشگاه در فصل نقل و انتقالات زمستانی حاضر می شوند و آنجا که باید ببینیم مدیران می توانند خواسته های کادرفنی را برای جذب و تقویت تیم انجام بدهند یا خیر.

هر چه هست این ماجرا هم با ضرر شدید مالی باشگاه پرسپولیس و همچنین استرسی که مدیران و هواداران این باشگاه در این مدت تحمل کردند تمام می شود، اما باید شخص یا اشخاصی که در خصوص این پرونده خاص مقصر بودند و کم کاری های آن ها باعث شد 70 هزار دلار جریمه به 500 هزار دلار افزایش پیدا کند جوابگو باشند و در نهادهای مربوط پاسخگوی عملکرد خود باشند. نباید این طور باشد که یک مدیر عملکردش باعث ضرر چند میلیاردی به باشگاه پرسپولیس شود و بعد از آن به هیچ و پاسخگو نباشد. این باید یک تجربه بزرگ برای مدیران فعلی باشگاه هم باشد که در بستن قرارداد ها و تعهدات که می دهند همه چیز را مد نظر قرار دهند تا در نهایت پرسپولیس ضرر مالی نکند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • عباسي بنارويه
  عباسي بنارويه :
  این ماریوی لعنتی هم دستپخت برانکو بود
  الکی به ما انداخت
  خداشاهده مادرکشورمون بازیکن داریم
  صدبرابر بودیمیر
  اما درهیچ لیگی بازی نمی کنه
  حاضره حقوق بخور نمیری بهش بدن
  سرش بزاره جلو توپ که نه بلکه خمپاره

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن