اکسید هد

منافی: کمال برای خط دفاعی بهتر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 338 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399

منافی: کمال برای خط دفاعی بهتر است

جواد منافی، بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است مرگ پیشکسوت پرسپولیس یکی از تلخ ترین اتقافات زندگی اش بوده است و از خدا برای دیگر بیمار پرسپولیس طلب شفای عاجل دارد... 5 out of 5 based on 1 ratings.
منافی: کمال برای خط دفاعی بهتر است

جواد منافی، بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است مرگ پیشکسوت پرسپولیس یکی از تلخ ترین اتقافات زندگی اش بوده است و از خدا برای دیگر بیمار پرسپولیس طلب شفای عاجل دارد...

ارتش سرخ دات كام :

جواد منافی، بازیکن سابق پرسپولیس معتقد است مرگ پیشکسوت پرسپولیس یکی از تلخ ترین اتقافات زندگی اش بوده است و از خدا برای دیگر بیمار پرسپولیس طلب شفای عاجل دارد.

 در رابطه با شرایط اخیر پرسپولیس و بیماری کرونای علی انصاریان گفت و گویی با جواد منافی داشتیم.
 
*مهراد میناوند، بازیکنی که زمانی جایگزین شما در پرسپولیس شد در سن 45 سالگی فوت کرد؛ در این رابطه چه صحبتی دارید؟
 فوت مهرداد خیلی سخت و تلخ بود، آنقدر تلخ که هنوز هم نتوانسته ام آن را فراموش و این موضوع تلخ را برای خودم هضم کنم. مهرداد را نمی توان فراموش کرد؛ بازیکن ارزشمندی که انگار روحش در ورزشگاه آزادی بود تا در بازی پرسپولیس مقابل ماشین سازی در دقیقه 2 آن اتفاق رقم بخورد و دقیقه 25 همان شماره ای که مهرداد در آن سال ها بازی می کرد پرسپولس به گل برسد و من زدن آن گل در دقیقه 25 را معجزه مهرداد و روح آن بازیکن متعصب پرسپولیس می دانم. 

همه هواداران و مردم بعد از فوت مهرداد بشدت بغض و روح مهرداد را در بازی پرسپولیس بخصوص دقیقه 25 احساس کردیم و متأسفانه پس از مهرداد بشدت نگران وضعیت علی انصاریان هستیم؛ بازیکن متعصب سابق پرسپولیس که امیدوارم خدا به خودش و مادرش رحم کند و این پرسپولیسی متعصب سلامتی خودش را به دست آورده و از بیمارستان مرخص شود. از همه مردم می خواهم برای انصاریان دعا کنند تا این بازیکن دوست داشتنی و متعصب از بستر بیماری رها شود و سلامتی اش را به دست آورد و در واقع امیدوارم معجره شود و علی برگردد. 

در واقع امیدوارم مردم از شر بیماری و خطر کرونا آزاد شوند هرچند می دانیم تا واکسن این بیماری نیاید و تزریق نشود مردم از این بیماری رها نخواهند شد و خطرش همه را تهدید خواهد کرد.

*در خصوص بازی پرسپولیس مقابل ماشین سازی که با برد پرسپولیس همراه شد چه صحبتی دارید؟
 قبل از اینکه به کیفیت بازی بپردازم باید به حواشی روزهای اخیر پرسپولیس اشاره داشته باشم که متأسفانه خیلی زیاد شده و به تیم هم ضربه زده و کار را سخت کرده است. در دیدار پرسپولیس مقابل ماشین سازی هم بازیکنان تیم تبریزی با دوندگی خیلی زیاد کار را برای پرسپولیس سخت کردند اما خدا را شکر پرسپولیس با استفاده از تجربه بیشتر بازیکنانش به بردی خوب و بسیار حساس در دقایق پایانی رسید و شرایطش را در جدول بهبود بخشید، هرچند هنوز اوضاع پرسپولیس در جدول در حد مدافع عنوان قهرمانی نیست.

*ارزیابی تان از بازی پرسپولیس مقابل تراکتور چیست؟
 شراط هر دو تیم آرمانی نیست ولی اوضاع به گونه ای است که هر دو تیم بشدت به سه امتیاز بازی نیاز دارند به همین دلیل دیدار بسیار سختی در انتطار دو تیم خواهد بود. در این بین اوضاع پرسپولیس کمی دشوار تر است چون سرخ پوشان پایتخت کمبود بازیکن در خط دفاع میانی را احساس می کنند؛ موضوعی که به سختی بازی برای سرخ پوشان دامن می زند.

*پرسپولیس می تواند در لیگ بیستم از عنوان قهرمانی اش دفاع کند؟
 پرسپولیس باید در چهار بازی باقی مانده اش تا پایان نیم فصل امتیازات کامل را جمع کند و اگر به این مهم نرسد در نیم فصل دوم به مشکل می خورد ضمن اینکه بازی های جام حذفی و آسیا هم هست که سرخ پوشان در آن جام ها هم کار بسیار سختی پیش رو خواهند داشت.

*برای کنار سیدجلال بازی کردن چه بازیکنی را در شرایط فعلی مناسب می دانید؟
 کمال کامیابی نیا بهترین بازیکنی است که می تواند در غیاب کنعانی زادگان برای پرسپولیس بازی کند و به نظرم گزینه بهتری نسبت به مهدی شیری برای پرسپولیس است.

*در چه پست هایی برای پرسپولیس کمبود احساس می کنید؟
 پرسپولیس در خط دفاع میانی کمبود بازیکن دارد و باید چند بازیکن برای این پست و خط حمله حذف کند چون جای خالی علی علیپور و عیسی آل کثیر بشدت احساس می شود و از آنجا که بازی های بسیار سختی در جام های مختلف پیش روی تیم است پرسپولیس باید در نیم فصل چند بازیکن خوب و بزرگ و تأثیرگذار را جذب کند تا به اوضاعش سر و سامان دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن