اکسید هد

توضیحات شکوری درباره پرداخت پول بودیمیر و پاداش آسیایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 748 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399
توضیحات شکوری درباره پرداخت پول بودیمیر و پاداش آسیایی

سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: پیگیر دریافت پاداش آسیایی از AFC هستیم اما مشکل اصلی در این زمینه تحریم های بانکی است. ابراهیم شکوری در گفت و گویی د...

ارتش سرخ دات كام :

سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: پیگیر دریافت پاداش آسیایی از AFC هستیم اما مشکل اصلی در این زمینه تحریم های بانکی است.

ابراهیم شکوری در گفت و گویی درباره پرداخت بخشی از مطالبات ماریو بودیمیر و رفع خطر محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر با پیگیری های باشگاه و آقایان سمیعی  و صدری، موفق شدیم بخشی از مطالبات بودیمیر را پرداخت کنیم تا خطر محرومیت و نگرانی که نزد هواداران بود برطرف شود.

وی در مورد اینکه گفته می شود بخش اول پرداختی مطالبات بودیمیر حدود 300 هزار یورو بوده است، گفت: فعلاً مبلغی را اعلام نکنیم بهتر است، اما با رایزنی هایی که با بودیمیر و وکیل این بازیکن انجام شد و مساعدتی که آنها انجام دادند، قسط اول پرداخت شده است. با توجه به نرخ ارز و بحث انتقال پول، رقم دقیقی را نمی توانیم بگوییم اما بخشی از مطالبات بودیمیر پرداخت شده و در تلاش هستیم مابقی این پول را هم پرداخت کرده و مانند پرونده اینیگو والنسیا، این پرونده را نیز ببندیم.

سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه زمانی بخش پایانی مطالبات بودیمیر پرداخت خواهد شد، عنوان کرد: خدا را شکر دیگر خطری باشگاه را تهدید نمی کند و در حال تأمین منابع هستیم تا بقیه پول را هم پرداخت کنیم، ولی واقعاً مبلغ مطالبات بسیار زیاد بود. در این شرایط اقتصادی باشگاه و کشور تأمین این مبلغ کار سختی است، اما در حال کار و تلاش هستیم تا مابقی مطالبات را هم پرداخت کنیم.

شکوری در واکنش به این موضوع که باشگاه پرسپولیس برای پیگیری پاداش آسیایی به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه زده و تکلیف این پاداش ها چه شد؟ گفت: همچنان پیگیر پاداش آسیایی هستیم ولی تا امروز به خاطر تحریم های بانکی این اتفاق نیفتاده است. مشکل ما هم تحریم های بانکی است. مبلغی هم که برای پرداخت مطالبات بودیمیر تأمین شد، از پاداش های AFC نبود. همانطور که به هواداران قول دادیم، هر زمانی این پاداش ها به باشگاه برسد، قطعاً به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد که این پول چقدر است و در کجا هزینه خواهد شد. در مقطع فعلی دغدغه اصلی هواداران مطالبات بودیمیر بود که خدا کمک کرد و توانستیم بخشی از آن را پرداخت کنیم و ان شاءالله بقیه نیز پرداخت خواهد شد. 

وی در واکنش به پرسشی درباره آخرین وضعیت جذب مهدی ترابی گفت: درباره نقل و انتقالات بعد از شروع فصل نقل و انتقالات صحبت خواهیم کرد و فعلاً بهتر است چیزی نگوییم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن