اکسید هد

محمدخانی: پرسپولیس مهاجم و مدافع نخرد به مشکل می خورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 253 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399
محمدخانی: پرسپولیس مهاجم و مدافع نخرد به مشکل می خورد

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تیم پرسپولیس برای موفقیت در ادامه مسابقات لیگ برتر و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت دارد. پرسپولیس در یک رقابت نفسگیر و سخ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است تیم پرسپولیس برای موفقیت در ادامه مسابقات لیگ برتر و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت دارد.

پرسپولیس در یک رقابت نفسگیر و سخت موفق شد با گل دقیقه 90+3 احمد نوراللهی ماشین سازی تبریز را شکست بدهد و 3 امتیاز کسب کند. با این وجود ناصر محمدخانی معتقد است این تیم برای موفقیت در ادامه مسابقات لیگ برتر و به ویژه لیگ قهرمانان آسیا نیاز به تقویت دارد و... 

*فکرش را می کردید ماشین سازی لقمه گلوگیری برای پرسپولیس شود؟
به هرحال در فصل جاری رقابت ها سخت تر شده و همه حریفان با آنالیز و شناخت کافی مقابل هم قرار می گیرند. ماشین سازی تبریز هم به نظر من می خواست از پرسپولیس در تهران امتیاز بگیرد و تا دقیقه 90+3 هم به هدف خودش رسیده بود...  

*اما انصافاً ماشین سازی نیمه دوم بازی با پرسپولیس عالی کار کرد و فقط به دنبال یک امتیاز نبود!
بله، ماشین سازی نمایش خوبی ارائه داد که خود من هم باور نمی کردم. با توجه به جایگاه جدول رده بندی این تیم خیلی با انگیزه بازی کرد اما من فکر می کنم تجربه احمد نوراللهی و بچه های پرسپولیس نتیجه این مسابقه را عوض کرد. 

*احمد نوراللهی و وحید امیری درحالی گل های پرسپولیس را زدند که هیچ کدام مهاجم تخصصی نیستند. نظری ندارید؟
این یک معضل بزرگ است که پرسپولیس فقط یک مهاجم گلزن دارد. من فکر می کنم اگر پرسپولیس اقدام به خرید مدافع وسط و مهاجم نکند به مشکل می خورد. در حال حاضر سیدجلال و کنعانی زادگان در دفاع وسط حضور دارند اما اگر مثل بازی با آلومینیوم مصدوم یا محروم شوند تکلیف چیست؟

*چه نمایش خوبی هم سیدجلال ارائه داد. البته در این بازی کمال کامیابی نیا دردفاع وسط بازی کرد؟
سیدجلال یکی از بهترین مدافعان وسط تاریخ فوتبال ماست که در این سن و سال هم عالی بازی می کند اما پُست بازی کمال دفاع وسط نیست. یحیی از سرناچاری از کامیابی نیا در دفاع میانی استفاده می کند اما باید این تیم در نیم فصل تقویت شود. 

*ولی مشکل پرداخت طلب بودیمیر جلوی نقل و انتقالات پرسپولیس را خواهد گرفت؟
امیدوارم مدیران باشگاه این مشکل را حل کنند. تیمی که می خواهد قهرمان لیگ برتر شود باید در همه پست ها دارای بازیکن قوی و ذخیره های مناسب باشد. پرسپولیس هافبک های خوبی دارد اما در خط دفاع و حمله نیاز به تقویت دارد. 

*پرسپولیس دردقیقه 25 بازی با ماشین سازی تبریز موفق به گلزنی شد تا همه به یاد مهرداد میناوند بیافتند. در این رابطه چه صحبتی دارید؟
خدا مهرداد را بیامرزد. اصلاً زبانم نمی چرخد این حرف را بزنم چون باور نمی کنم او دیگر در میان ما نیست. کسانی که میناوند را از نزدیک می شناختند می دانند من چه می گویم. مهرداد هرجایی می رفت آن جمع را شاد و خندان می کرد. پسر شوخ و با جنبه ای بود که شاید در فوتبال به حق خودش نرسید و خیلی زود بازنشسته شد. درگذشت او را بار دیگر به همه پرسپولیسی ها، اهالی فوتبال و به ویژه خانواده محترم میناوند تسلیت عرض می کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن