اکسید هد

چمنیان: در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین کننده است

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 306 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399
چمنیان: در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین کننده است

 مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین کننده است و سرنوشت این دیدار را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین می کند. عباس چمنیان د...

ارتش سرخ دات كام :

 مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین کننده است و سرنوشت این دیدار را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین می کند.

عباس چمنیان در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا باید ولادت حضرت فاطمه زهرا را به تمام مادران و زنان سرزمین مان تبریک می گویم.  سیزده هفته از مسابقات را پشت سر گذاشتیم و هیچ دیدار ساده ای نداشتیم. تمام بازی ها در لیگ امسال سخت و فشرده است.

وی افزود: ویژگی این فصل لیگ برتر فشرده و نزدیک بودن است. طبیعی است بازی فردا هم برای ما به دو دلیل سخت  و مهم است. از طرفی پرسپولیس تیم خوب، منظم و باتجربه ای است که در سال های اخیر کم ترین تغییر و تحول را در ساختار فنی، روی نیمکت و درون زمین داشته است. بازیکنانش چندین سال کنار هم بازی می کنند و این ویژگی ها حریف را به تیمی هماهنگ تبدیل کرده است.

مربی تیم فوتبال تراکتور ادامه داد: قطعا دیدار سخت و دشواری را پیش رو داریم. تلاش ما برای حفظ تراکتور در بالای جدول باید خیلی مضاعف باشد. متاسفانه هفته گذشته با وجود شایستگی مان مقابل آلومینیوم اراک به دلیل عدم استفاده از فرصت ها و بی دقتی در زدن ضربات نهایی نتیجه نگرفتیم.

چمنیان ادامه داد: در فاصله این دو مسابقه تلاش کردیم روی بالا بردن آمادگی ذهنی بازیکنان تمرکز کنیم زیرا فاصله مسابقات خیلی بالا نیست و چندان نمی توان تمرینات فنی انجام داد. پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی دارد و در بخش حمله هم تیم خطرناکی است. به همین دلیل سعی می کنیم با تمرکز در دفاع و استفاده از نفرات باتجربه و با کیفیت مان بتوانیم بیشترین کارایی و کمترین اشتباه را در دفاع داشته باشیم.

وی ادامه داد: تیم ما در خلق موقعیت عملکرد بدی نداشته و امیدواریم از فرصت هایی که در طول بازی به دست می آید استفاده کنیم. نوع بازی و استراتژی تراکتور ارائه بازی تماشاگرپسند، زیبا و رسیدن به دروازه حریف است. به همین دلیل امیدواریم در زدن ضربات آخر هم دقت عمل بازیکنان مان بیشتر باشد و بتوانیم از این فرصت ها استفاده کنیم.

مربی تیم تراکتور افزود: در بازی با پرسپولیس لحظات تعیین کننده است و سرنوشت این دیدار را کیفیت ضربات آخر و اشتباهات کمتر تعیین می کند. به اندازه کافی از ابتدای فصل به دلیل اشتباهاتی که در دفاع و حمله داشته ایم تنبیه شده ایم  و امیدوارم در دو بازی باقی مانده تا پایان نیم فصل برابر پرسپولیس و سایپا بتوانیم از این اشتباهات درس بگیریم و آنها را با حداکثر امتیاز به پایان برسانیم.

چمنیان خاطرنشان کرد: باید امیدوار باشیم در فاصله دو نیم فصل با ترمیم تیم، برطرف کردن نقاط ضعف و بهبود ویژگی های تاکتیکی بتوانیم تیم آماده تری برای نیم فصل دوم داشته باشیم.

وی درباره غایبان تراکتور مقابل پرسپولیس گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکنون رای نهایی خود را در پرونده سعید مهری اعلام نکرده و نمی توانیم از وی استفاده کنیم. همچنان می خواهیم به دلیل اینکه مهری دست کم در شروع کار مرتکب رفتار غیر ورزشی و تخلف خاصی نشده زودتر درباره اش تصمیم گیری کنند. حمید بوحمدان را به دلیل چهارکارته بودن در اختیار نداریم. دو مصدوم تیم ما هم با تیم تمرین کرده اند و در لیست مان هستند. امیدواریم در صورت ضرورت از آنها استفاده کرده و با تمام قوا برای این بازی خوب و کسب نتیجه آماده شویم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمد چوبند
    محمد چوبند :
    چرا با تمام قوا مقابل استقلال حاضر نشدید؟ چرا با ذخیره ها شروع کردین ؟ شما در زمینه فوتبال کثیف سرآمد هستین.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم فصل اول؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن