اکسید هد

کنار ما باش که محزون به انتظار بهاریم

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 596 ] - چهارشنبه, 15 بهمن 1399

کنار ما باش که محزون به انتظار بهاریم

“مردیم و زنده شدیم” شاید این بهترین و درست ترین توصیف از حال همه ما در یکی دو روز گذشته است. وضعیت ناپایدار علی انصاریان و البته شرایط سخت او در بیمارستان باع... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کنار ما باش که محزون به انتظار بهاریم

“مردیم و زنده شدیم” شاید این بهترین و درست ترین توصیف از حال همه ما در یکی دو روز گذشته است. وضعیت ناپایدار علی انصاریان و البته شرایط سخت او در بیمارستان باع...

ارتش سرخ دات كام :

“مردیم و زنده شدیم” شاید این بهترین و درست ترین توصیف از حال همه ما در یکی دو روز گذشته است. وضعیت ناپایدار علی انصاریان و البته شرایط سخت او در بیمارستان باعث شد تا در یکی ،دو روز گذشته ساعات سختی را بگذرانیم. انصاریان دوشنبه صبح وضعیت نسبتا بهتری نسبت به گذشته داشت و در ملاقاتی که ابراهیمی شکوری از او داشت کمی هوشیار بود.حتی در یکی دو روزه قبلش هم لحظاتی با علی پروین تلفنی صحبت کرد.

همه اینها، این امیدواری را به ما و همه مردم ایران داد که انصاریان رو به بهبودی است و می تواند تا چند روز آینده کرونا را شکست داده و به آغوش جامعه و خانواده برگردد اما از دوشنبه عصر بود که اخبار نگران کننده ای از وضعیت مدافع سابق پرسپولیس به گوش رسید. اخباری که اعلام می کرد ریه انصاریان تا 100 درصد درگیری پیدا کرده و حتی اکسیژن خون از 80 تا 90 درصد به 30 درصد هم رسیده.

همین مسائل باعث شده ، از دوشنبه شب تا سه شنبه شب ساعات و لحظات سخت و پر التهابی را بگذرانیم. با وجود اینکه پزشکان بیمارستان فرهیختگان بارها در مصاحبه های خود اعلام کردند انصاریان در قید حیات است اما شرایط سختی دارد اما شاهد این بودیم که خبرهای اشتباه و عجیبی از مرگ انصاریان منتشر شد. حتی کار به جایی رسید که یکی دو فرد رسانه ای و چند پیشکسوت استقلال هم در فضای مجازی و بدون اینکه خبر موثقی از شرایط انصاریان داشته باشند رسما از فوت مدافع سابق پرسپولیس خبر دادند. شرایط وقتی عجیب شد که آتیلا حجازی در اینستاگرام با انتشار استوری خبر از فوت علی انصاریان داد و در همان استوری نوشت که در قرن 21 نباید منتظر دعا و معجزه بود.

البته که هربار این اخبار فیک و غیرموثق منتشر شد نزدیکان انصاریان و تیم معالج او اخبار را تکذیب کردند اما همین اخبار فیک به جامعه رسانه ای، هواداران و البته خانواده انصاریان شوکی وارد می کرد واقعاً غیر قابل جبران بود. اینکه وضعیت انصاریان بسیار وخیم است و مشخص نیست وقتی مطلب را می خوانید او در قید حیات باشد یا خیر مسئله غیرقابل کتمان است اما باید یاد بگیریم که برای منتشر کردن خبر فوت یک نفر از هم سبقت نگیریم، آنهم در شرایطی که خانواده آن شخص و مادر پیر او روزها و ساعات عجیب و پر التهابی پشت سر می گذارند.

شما درحالی این مطلب را می خوانید که در روز مادر هستیم و همه چشم انتظار این که خدا به مادر انصاریان محبتی بکند و حال فرزند او رو به بهبودی برود، فرزندی که مادر همه زندگی اوست و مادری که فرزندش تمام زندگیش است. قطعاً خداوند حواسش به “ننه علی” است حال و هوایش را می داند، خدا میداند که این مادر و فرزند چقدر به هم وابسته هستند، هرچند در نهایت همه ما تسلیم مشیت الهی هستیم.

در تمام سال های گذشته ما از انصاریان سختی، مقاومت و مردانگی را یاد گرفتیم با او و کنار او خندیدیم ،حالا ما از او می خواهیم که در این حال بد کنار ما باشد و هیچ کدام از ما را تنها نگذارند. به قول معروف علی جان کنار ما باش که محزون به انتظار بهاریم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • مهدی شعبانی
    مهدی شعبانی :
    یا فاطمه الزهرا سیده النساء العالمین سلام الله علیها ، مددی مادر جان (

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن