اکسید هد

عسگری: داوری بازی پرسپولیس و تراکتور مشکلی نداشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 453 ] - پنجشنبه, 16 بهمن 1399

عسگری: داوری بازی پرسپولیس و تراکتور مشکلی نداشت

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: داور مسابقه پرسپولیس و تراکتور و کمک هایش قضاوت خوبی را انجام دادند. حسین عسگری در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عسگری: داوری بازی پرسپولیس و تراکتور مشکلی نداشت

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: داور مسابقه پرسپولیس و تراکتور و کمک هایش قضاوت خوبی را انجام دادند. حسین عسگری در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت م...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: داور مسابقه پرسپولیس و تراکتور و کمک هایش قضاوت خوبی را انجام دادند.

حسین عسگری در گفت و گویی در مورد نحوه قضاوت مهدی سیدعلی در بازی پرسپولیس و تراکتور تبریز اظهار داشت: تیم داوری این مسابقه از داوران با تجربه و خوب بودند که قضاوت خوبی را هم به نمایش گذاشتند. سیدعلی داور وسط و کمکی مثل ابوالفضلی از جمله داوران با سابقه فوتبال ما محسوب می شوند. داور به خوبی بازی را کنترل کرد در دقیقه 4 مسابقه به درستی روی اخباری دروازه بان تراکتور اعلام خطا کرد. البته اخباری هم نمک داستان را زیاد کرد و این خطا اخطاری نداشت و داور هم به درستی فقط خطا اعلام کرد.

وی افزود: اولین کارت زرد بازی را به شماره 34 تراکتور( میلاد فخرالدینی) داد که با بی پروایی روی بازیکن پرسپولیس تکل زد. در صحنه ای از بازی هم شجاعی به دلیل خطای گرفتن معترض بود و معتقد بود باید کارت زرد نشان داده شود در حالیکه گرفتن به تنهایی کارت زرد ندارد ولی در زمانی که گرفتن باعث شود یک حمله موثر از حریف گرفته شود باعث اخطار می شود همانطوریکه سعید اقایی به دلیل خطای گرفتن در نیمه زمین تراکتور کارت زرد دریافت کرد زیرا یک موقعیت حمله موثر را از حریف گرفت و دو مهاجم با یک مدافع قرار می گرفتند. 

عسگری با اشاره به کار خوب ابوالفضلی اظهار داشت: این کمک داور هم در یک صحنه به درستی آفساید نگرفت و باعث شد که بازی ادامه پیدا کند. البته در صحنه خطایی که منجر به گل پرسپولیس شد هم می شد به بازیکن تراکتور کارت زرد داد. در کل بازیکنان در نیمه  دوم کمی عصبی شدند و به داور در برخی صحنه ها معترض شدند اما در کل تیم داوری اشتباه تاثیرگذاری در این مسابقه نداشت و نتیجه در زمین مسابقه رقم خورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن