اکسید هد

تقدیر باشگاه از همدلی ها در سوگ انصاریان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 678 ] - پنجشنبه, 16 بهمن 1399

تقدیر باشگاه از همدلی ها در سوگ انصاریان

از دست دادن مهرداد میناوند داغ بزرگی بود که بر دل مان نشست اما امان از غمی که تازه شود با غمی دگر؛ درگذشت ناباورانه علی انصاریان، کابوسی بود که متاسفانه به حق... 5 out of 5 based on 3 ratings.
تقدیر باشگاه از همدلی ها در سوگ انصاریان

از دست دادن مهرداد میناوند داغ بزرگی بود که بر دل مان نشست اما امان از غمی که تازه شود با غمی دگر؛ درگذشت ناباورانه علی انصاریان، کابوسی بود که متاسفانه به حق...

ارتش سرخ دات كام :

از دست دادن مهرداد میناوند داغ بزرگی بود که بر دل مان نشست اما امان از غمی که تازه شود با غمی دگر؛ درگذشت ناباورانه علی انصاریان، کابوسی بود که متاسفانه به حقیقت پیوست.

تقدیر الهی این بود که در دومین چهارشنبه سیاه، با دومین چهره محبوب فوتبال مان وداع تلخی داشته باشیم. نشستن در سوگ میناوند و انصاریان حتی در باورمان هم نمی گنجد اما رسم زندگی است و با سرنوشت نمی توان جنگید.

در عزای این دو عزیز، زمین و آسمان رنگ غم گرفت اما فراموش نمی کنیم که در این روزها خانواده میناوند، خانواده انصاریان و خانواده پرسپولیس تنها نماند. باشگاه پرسپولیس وظیفه خود می داند از همه هواداران فوتبال تقدیر کند. تمجید خاصه از آن کسانی است که به درخواست خانواده محترم و داغدیده انصاریان، در مراسم تدفین او شرکت نکردند؛ هرچند دلشکستگانی که علیرغم ریسک ابتلا به کرونا، راهی بهشت زهرا شدند، علی را تا منزل ابدی تنها نگذاشتند.

در این میان، هواداران و اعضای باشگاه و تیم استقلال مثل همیشه برادرانه و خواهرانه در سوگ عضوی از پرسپولیس شریک بودند که دست شان را به گرمی می فشاریم. این قانون بارها به اثبات رسیده که استقلال و پرسپولیس فقط در زمین سبز فوتبال رقیب یکدیگرند.

باید تقدیر کنیم از اعضا و ارکان باشگاه های مختلف فوتبال در ایران که با ارسال پیام یا تماس با خانواده انصاریان و به اشکال دیگر، عزادار فوت پیشکسوت دوست داشتنی پرسپولیس بودند. از چهره های سرشناس فوتبال، ورزش، سینما و موسیقی تقدیر می کنیم.

تاریخ هرگز ایثار علی کریمی و بهنام ابوالقاسمپور و سایر دوستان را در دوران بیماری و مبارزه میناوند و انصاریان با کرونا را از یاد نمی برد. همچنین تشکر جانانه ای از خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و فیلمبرداران داریم که همیشه در صف اول خبررسانی ایستاده اند.

تقدیر ویژه ای از مسئولان سازمان لیگ، ناظران بازی عصر غمبار پنجشنبه، حراست و مدیریت فرودگاه های مهرآباد تهران و شهید مدنی تبریز، مدیران باشگاه تراکتور به خصوص تیم سرپرستی، کادرفنی و مدیر رسانه ای این تیم، مربیان، بازیکنان و تمامی عوامل پشتیبانی، اداری و اجرایی پرسپولیس و همه افرادی داریم که اجازه دادند پرسپولیس در سوگ انصاریان، سیه پوش باشد.

امیدواریم ویروس کرونا هر چه زودتر دست از سر مردم کشورمان بردارد و دوباره همه ما به زندگی عادی بازگردیم؛ هرچند در غم فقدان دوستان و اقوام که قربانی این بیماری شوم شدند، شاید هرگز نتوانیم از ته دل بخندیم.

در نهایت بار دیگر برای اعضای خانواده میناوند و انصاریان، مخصوصا همسر مهرداد و مادر علی آرزوی صبر داریم و دعا می کنیم همراهی مردم ایران در عزای این دو عزیز، مرهمی برای قلب داغدارشان باشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن