اکسید هد

خلیلی: پرسپولیس می تواند دوباره به صدر جدول برگردد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 701 ] - جمعه, 17 بهمن 1399

خلیلی: پرسپولیس می تواند دوباره به صدر جدول برگردد

پیشکشوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید پیروزی این تیم در دو دیدار گذشته، هوادارن را به آینده امیدوار کرده است. محسن خلیلی در گفت وگویی، درباره برتری پرسپولیس برا... 5 out of 5 based on 2 ratings.
خلیلی: پرسپولیس می تواند دوباره به صدر جدول برگردد

پیشکشوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید پیروزی این تیم در دو دیدار گذشته، هوادارن را به آینده امیدوار کرده است. محسن خلیلی در گفت وگویی، درباره برتری پرسپولیس برا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکشوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید پیروزی این تیم در دو دیدار گذشته، هوادارن را به آینده امیدوار کرده است.

محسن خلیلی در گفت وگویی، درباره برتری پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: بازی های پرسپولیس و تراکتور همیشه از حساسیت خاصی برخوردار است. این بازی ها در بیشتر مواقع جذاب و دیدنی و با فرصت های گل فراوان همراه بوده است. وقتی بازی در تبریز برگزار می شد به خاطر حضور هوادران حساسیت بازی همیشه بیشتر بود و نبود آنها در این بازی کاملا مشهود بود. لیگ ما عادت نداشت بازی  پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه یادگار در سکوت ببیند اما به خاطز شرایط کرونایی این اتفاق رخ داده است.

وی افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه نخست تراکتور خوب بازی کرد و توانست فرصت گلزنی خلق کند. تراکتوری ها سعی داشتند بازی را کنترول و بعد فرصت گلزنی ایجاد کنند و به گل برسند که روی یکی دو صحنه فرصت های فرصت های خوبی به دست آورد که به گل تبدیل نشد.

وی تصریح کرد: پرسپولیس در این دیدار روی یک ضربه ایستگاهی گلزنی کرد که این موضوع نشان می دهد روی کارهای ایستگاهی تمرین شده است. اینکه در جریان بازی پرسپولیس به گل نرسید، سوالی است که پاسخ آن را در تمرینات پیدا کنیم. البته اینکه پرسپولیس در این بازی به گل رسید و توانست از گل خود محافظت کندف بسیار با اهمیت و ارزشمند است.

خلیلی در ادامه گفت: چند هفته ای بود که پرسپولیس خوب نتیجه نمی گرفت اما دو پیروزی پیاپی هم از نظر روحی و هم از نظر جدولی به پرسپولیس کمک کرد تا به کورس برگردد.

وی همچنین اضافه کرد: تراکتور در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت و کاملا بی برنامه بازی می کرد. این تیم از نظر آمادگی جسمانی هم شرایط خوبی را نداشت که این امر کمک می کرد پرسپولیس به راحتی قرصت گلزنی ایجاد کند.

او افزود: پرسپولیس روزهای سخت و حواشی زیادی را پشت سر گذاشته است. بعد از برطرف شدن این حواشی، با دو برد پیاپی می توانیم به آینده امیدوار باشیم. امیدوارم هواداران از تیم مثل همیشه حمایت کنند تا تیم دوباره به صدر جدول برگردد.

بازیکن سابق پرسپولیس در ادامه درباره تعویض های انجام شده در این تیم هم گفت: امید عالیشاه به جای عبدی آمد و توانست به خط حمله کمک کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن