اکسید هد

استوکس، ابهام و 150 هزار دلار

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 932 ] - شنبه, 18 بهمن 1399
استوکس، ابهام و 150 هزار دلار

با وجود این که نزدیک به یک سال از ترک پرسپولیس توسط مهاجم ایرلندی می گذرد اما باشگاه هیچ شکایتی به فیفا مطرح نکرده تا از حقوق خود دفاع کند. زمانی که یحیی گل م...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود این که نزدیک به یک سال از ترک پرسپولیس توسط مهاجم ایرلندی می گذرد اما باشگاه هیچ شکایتی به فیفا مطرح نکرده تا از حقوق خود دفاع کند.

زمانی که یحیی گل محمدی تازه هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته بود، از باشگاه خواست آنتونی استوکس را به خدمت بگیرد تا این گونه مشکل پرسپولیس در خط حمله برطرف شود. با وجود این که همه از رفتارهای غیرحرفه ای این مهاجم ایرلندی آگاه بودند، محمد حسن انصاری فرد (مدیرعامل وقت) تیمی را به دوبی فرستاد تا مقدمات به خدمت گرفتن این مهاجم ایرلندی را انجام بدهند اما اصرار استوکس برای دریافت پیش پرداختش کار را برای انعقاد قرارداد سخت کرده بود. در نهایت با گذشت یک هفته، در نهایت پرسپولیس 150 هزار دلار از قرارداد 270 هزار دلاری او که برای 6 ماه منعقد شده بود را نقدا پرداخت کرد تا قرارداد از سوی این بازیکن به امضا برسد.

استوکس به ایران آمد اما آن قدر اضافه وزن داشت که نیاز به چند هفته تمرین داشت. با این حال در برخی بازی ها چند دقیقه ای به میدان آمد که نشان می داد از آمادگی مطلوب به دور است. در نهایت پس از سفر پرسپولیس به شارجه امارات، برای دیدار برابر این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و در راه بازگشت، او از کادر فنی مرخصی چند روزه گرفت تا به استراحت بپردازد اما دیگر هیچگاه به ایران بازنگشت. پس از این اتفاق انصاری فرد و مسوولان باشگاه مدعی بودند به لطف قرارداد محکمی که با او منعقد کرده اند، از تمام حقوق باشگاه دفاع می کنند و این بازیکن نه نتها باید 150 هزار دلار دریافتی را پس بدهد، بلکه با جرایمی هم مواجه خواهد شد.

حالا یک سال از آن موضوع می گذرد و انصاری فرد رفت و رسول پناه آمد و در آخر جعفر سمیعی روی صندلی مدیرعاملی پرسپولیس نشست اما هیچکدام از این مدیران پیگیر پرونده این بازیکن ایرلندی در فیفا نبودند. یعنی در واقعا پرسپولیس اصلا شکایتی در فیفا علیه این بازیکن طرح نکرده و فقط در قالب چند نامه پیگیر موضوع از سوی کیمته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال ایران بوده است.

در این باره ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نشست خبری 13 دی ماه 1399 خود به صراحت گفت: "در خصوص پرونده استوکس هم باید بگویم  طی روزهای آینده از او هم شکایت می کنیم." با این حال و با گذشت یک ماه از این نشست خبری، هنوز طرح شکایتی از سوی پرسپولیس به فیفا انجام نشده است.

درباره این که چرا پرسپولیس از آنتونی استوکس به فیفا شکایت نمی کند، از ابراهیم شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس سوال پرسیدیم که او حاضر به پاسخگویی به این سوال نشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن