اکسید هد

پروین: دلم برای مادر علی کباب شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 663 ] - شنبه, 18 بهمن 1399

پروین: دلم برای مادر علی کباب شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما بچه های جنوب شهر وابستگی زیادی به مادر داریم. علی انصاریان هم همین طور بود. شاید به خاطر همین وابستگی ازدواج نمی کرد. ظرف دو ه... 5 out of 5 based on 2 ratings.
پروین: دلم برای مادر علی کباب شد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما بچه های جنوب شهر وابستگی زیادی به مادر داریم. علی انصاریان هم همین طور بود. شاید به خاطر همین وابستگی ازدواج نمی کرد. ظرف دو ه...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ما بچه های جنوب شهر وابستگی زیادی به مادر داریم. علی انصاریان هم همین طور بود. شاید به خاطر همین وابستگی ازدواج نمی کرد.
ظرف دو هفته دو شاگرد علی پروین در پرسپولیس دار فانی را وداع گفتند؛ اتفاقی که باورش برای اهالی فوتبال و هواداران پرسپولیس غیرممکن بود. اینکه دو پیشکسوت خوش خلق و خنده روی پرسپولیس بلافاصله یکی، پس از دیگری مغلوب بیماری کرونا شده و...  
علی پروین پیشکسوت بامعرفت باشگاه پرسپولیس یکی از کسانی بود که نه تنها در بیمارستان بلکه بر سرمزار مهرداد میناوند و علی انصاریان حاضر شد و آخرین وداع را با دو شاگرد خودش انجام داد. اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس این روزها حال و روز خوشی ندارد و به خاطر این دو ضایعه تلخ و دردناک سوگوار است. تازه ترین صحبت های علی پروین را می توانید در زیر بخوانید.

*بعد از مهرداد میناوند فکرش را می کردید علی انصاریان هم به این شکل از دنیا برود؟
واقعاً فکرش را نمی کردیم و دلم برای مادرعلی کباب شد. او پسر بامعرفتی بود که...  ( لحظه ای سکوت می کند)

*در دوران بازی هم خیلی به شما وابسته بود. این طور نیست؟
علی انصاریان بچه محل و شاگرد خوب من بود. یکی از بچه های بامعرفت و خانواده دار که خیلی به مادرش وابسته بود.

*شاید هم به همین خاطر هرگز ازدواج نکرد؟
علی انصاریان خیلی به مادرش وابسته بود. طفلکی مادرش این روزها خیلی عذاب کشیده و می کشد. خدا به او صبر بدهد. داغ فرزند واقعاً سخت است. علی پسری بامعرفت بود که همه وجودش معرفت و عشق به مادر بود. من خودم هم این طوری بودم.

*بله، خاطرمان هست همیشه در مصاحبه های خودتان اسم از مامان نصرت می آوردید؟
ما بچه های جنوب شهر وابستگی زیادی به مادر داریم. علی انصاریان هم همین طور بود. شاید به خاطر همین وابستگی ازدواج نمی کرد. باور نمی کنم ظرف 2 هفته دو تا شاگرد خوب و باحال و بامعرفت خودم را از دست بدهم.

*ولی با دکتر هاشمیان که صحبت می کردیم می گفت اکسیژن خون علی انصاریان بالارفته و بهتر شده است اما...  
این مریضی کوفتی معلوم نیست چه جوری است. پزشکان زحمت می کشند ولی واقعاً ناشناخته است. علی و مهرداد هم دیر به بیمارستان مراجعه کردند چون اصلاً فکرش را نمی کردند خطرناک باشد. ما ظرف 2 هفته دوتا عزیز را از دست دادیم و حالا...  واقعاً نمی دانم چه بگویم. خدا به این مردم کمک کند و امیدوارم هرچه زودتر این مریضی دست از سر مردم بردارد.

*شما، علی کریمی و علی دایی پای ثابت مراسم ختم مهرداد میناوند و علی انصاریان بودید. در روزهایی که معمولاً کسی به مراسم ختم یا جای شلوغ نمی رود؟
وظیفه ما بود. مهرداد و علی خیلی بچه های گُلی بودند. همیشه می خندیدند و هرجایی بودند خنده به راه بود. واقعاً متأسفم که در جوانی این دو را از دست دادیم.

*دفعه قبل به ما گفتید علی دایی و علی کریمی باید وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال شوند که خیلی سروصدا به پا کرد. صحبت تازه ای ندارید؟
خداوند علی دایی و علی کریمی را برای فوتبال ما حفظ کند. دو پسر بامعرفتی که رفقای خود را فراموش نمی کنند و الان هم همان حرف را می زنم. دنیا واقعاً بی ارزش است.

*بازی تراکتور و پرسپولیس را دیدید؟
این روزها واقعاً حال و روز خوشی نداریم. می دانم پرسپولیس برده است اما همه پرسپولیسی ها این روزها ناراحت و سوگوار هستند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن