اکسید هد

سه گانه مهم پرسپولیس برای رفتن به صدر

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 922 ] - یکشنبه, 19 بهمن 1399

سه گانه مهم پرسپولیس برای رفتن به صدر

تیم فوتبال پرسپولیس برای مدعی ماندن در مسیر قهرمانی لیگ برتر نیاز به کسب حداکثر امتیازات سه دیدار باقیمانده اش در دور رفت دارد. تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
سه گانه مهم پرسپولیس برای رفتن به صدر

تیم فوتبال پرسپولیس برای مدعی ماندن در مسیر قهرمانی لیگ برتر نیاز به کسب حداکثر امتیازات سه دیدار باقیمانده اش در دور رفت دارد. تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب ...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس برای مدعی ماندن در مسیر قهرمانی لیگ برتر نیاز به کسب حداکثر امتیازات سه دیدار باقیمانده اش در دور رفت دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب دو پیروزی متوالی مقابل ماشین سازی و تراکتور تبریز به بالای جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بازگشت تا مدافع عنوان قهرمانی امیدوار به بازی های پیش رو باشد.

سرخپوشان پایتخت در حالی سه دیدار حساس تا پایان دور رفت در فصل جاری دارند که دو بازی آنها مقابل مس رفسنجان و گل گهر سیرجان به دلیل حضور این تیم در فینال لیگ قهرمانان 2020 جزو دیدارهای معوقه است.

شاگردان یحیی گل محمدی پس از نایب قهرمانی آسیا عملکرد پر فراز و نشیبی در لیگ برتر داشتند تا از 12 بازی خود تنها 21 امتیاز کسب کنند.

پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی نیاز ویژه به سه بازی پیش روی خود دارد.

این تیم که چهار قهرمانی متوالی در لیگ برتر داشته است در اولین حضور گل محمدی از ابتدای فصل عملکردی متفاوت نسبت به چهار سال گذشته داشته است.

قهرمان ادوار شانزدهم، هفدهم، هجدهم و نوزدهم در لیگ برتر ایران برای فتح جام امتیازات قابل توجهی در دور رفت کسب کردند.

پرسپولیس در فصل شانزدهم لیگ برتر 32 امتیاز در پایان نیم فصل اول کسب کرد. این تیم در فصول هفدهم، هجدهم و نوزدهم نیز 31 امتیاز از 15 بازی خود به دست آورد تا راه را برای قهرمانی خود در پایان فصل هموار کند.

این در حالی است که یحیی گل محمدی در فصل جاری تا کنون 21 امتیاز با تیمش به دست آورده و در صورت کسب حداکثر امتیازات در سه بازی آینده به عدد 30 می رسد.

میزان امتیازی که باز هم کمتر از چهار سال قهرمانی سرخ ها خواهد بود اما می تواند این تیم را با وجود ثبات در ترکیب خود و بازگشت مهدی ترابی امیدوار به کسب امتیازات بیشتر تکرار قهرمانی کند.

9 امتیاز مهمی که پرسپولیس باید در سه بازی مانده خود در دور رفت کسب کند و هواداران خود را امیدوار به تحقق رؤیای پنج قهرمانی متوالی در فوتبال باشگاهی ایران کند در غیر این صورت بعید نیست یحیی و بازیکنانش در پایان لیگ برتر، امتیازات برباد رفته خود در دور رفت را با حسرت مرور کنند و شنل قهرمانی را بر تن رقیبان خود ببینند.

سه بازی باقیمانده پرسپولیس به شرح زیر است:

* پرسپولیس - مس رفسنجان؛ 23 بهمن ماه
* پرسپولیس - پیکان؛ 26 بهمن ماه
* گل گهر سیرجان - پرسپولیس؛ اول اسفندماه


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن