اکسید هد

وکیل: درباره پرونده گل محمدی به استیناف اعتراض زده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 620 ] - یکشنبه, 19 بهمن 1399
وکیل: درباره پرونده گل محمدی به استیناف اعتراض زده ایم

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: پس از رای کمیته وضعیت لایحه اعتراضی خود را درباره پرونده شکایت شهرخودرو به کمیته استیناف ارائه کردیم. امیر ساعد وکیل در گفت و...

ارتش سرخ دات كام :

 مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: پس از رای کمیته وضعیت لایحه اعتراضی خود را درباره پرونده شکایت شهرخودرو به کمیته استیناف ارائه کردیم.

امیر ساعد وکیل در گفت و گویی، درباره ادعای باشگاه شهرخودرو مبنی بر اینکه اگر 48 ساعت دیگر مبلغ حدود 8 میلیارد تومانی رضایت نامه یحیی گل محمدی پرداخت نشود، از پرسپولیس به فیفا شکایت خواهد شد، اظهار داشت: پس از صدور رای کمیته وضعیت فیفا مبنی بر محکومیت پرسپولیس به پرداخت این مبلغ، پنجشنبه هفته قبل لایحه اعتراضی خود را به کمیته استیناف فدراسیون فوتبال ارسال کردیم و به نظر من مسئولان باشگاه شهرخوردو اطلاع نداشتند باشگاه پرسپولیس در موعد مقرر درخواست تجدیدنظرخواهی کرده است.

وی افزود: این پرونده اکنون باید در کمیته استیناف رسیدگی شود. لایحه ما مبنی بر این است که خیلی از مطالبات مورد ادعای شهرخودرو از طرف باشگاه پرسپولیس درباره مبلغ محل ایراد است و فکر می کنیم ایرادهای حقوقی هم در متن توافق ما با شهرخودرو وجود دارد. طبیعی است کمیته استیناف باید نسبت به اعتبار حقوقی این توافق هم تصمیم نهایی خود را اعلام کند.

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: طبیعی است وقتی در فرآیند رسیدگی ارکان قضایی فدراسیون فرصت تجدیدنظر خواهی برای پرسپولیس در نظر گرفته شده باید کمیته استیناف هم نظر خود را اعلام کند. باشگاه شهرخودرو نمی تواند تا زمان اعلام نظر کمیته استیناف پرونده را به مرجعی بالاتر مثل AFC ببرد. در واقع باید این مرحله طی شود و اگر پس از صدور رای کمیته استیناف، باشگاه شهرخودرو نتواند به نتایج مدنظرش برسد آن موقع می تواند در AFC طرح دعوی کند.

وکیل درباره اینکه چگونه کمیته وضعیت پرسپولیس را به پرداخت حدود 8 میلیارد تومان به شهرخودرو محکوم کرده است، توضیح داد: تردید ندارم بخشی از مبلغ رضایت نامه گل محمدی از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت شده اما احتمال دارد بخشی از این مبلغ مربوط به تاخیر در پرداخت کل مبلغ باشد که البته ما به این رای اعتراض زده ایم.مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن