اکسید هد

علامت سوال های ورودی!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1283 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399

علامت سوال های ورودی!

همان طور که از حدود یک ماه پیش، پیش بینی می شد مهدی ترابی به عنوان اولین خریده پرسپولیس برای نیم فصل دوم لیگ برتر به جمع شاگردان یحیی گل محمدی بازگشت. ترابی ک... 5 out of 5 based on 2 ratings.
علامت سوال های ورودی!

همان طور که از حدود یک ماه پیش، پیش بینی می شد مهدی ترابی به عنوان اولین خریده پرسپولیس برای نیم فصل دوم لیگ برتر به جمع شاگردان یحیی گل محمدی بازگشت. ترابی ک...

ارتش سرخ دات كام :

همان طور که از حدود یک ماه پیش، پیش بینی می شد مهدی ترابی به عنوان اولین خریده پرسپولیس برای نیم فصل دوم لیگ برتر به جمع شاگردان یحیی گل محمدی بازگشت. ترابی که در ابتدای فصل پرسپولیس را به مقصد العربی قطر ترک کرده بود پس از آن که نتوانست در آن تیم قطری موفق شود، با شرایط خاص به پرسپولیس برگشت. ترابی هم درصد بالایی از مبلغ قراردادش را از العربی گرفت و هم برای آمدن به پرسپولیس پولی به عنوان رضایتنامه پرداخت نکرد، ضمن اینکه برای یک و نیم سال هم مبلغ کاملاً قابل قبولی از باشگاه پرسپولیس گرفته است. با جذب ترابی کمی خیال پرسپولیسی ها از بابت خط هافبک و خط حمله راحت شد، هرچند ترابی تا بازی با سایپا نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند، اما از آن به بعد می تواند قسمت زیادی از باران هجومی پرسپولیس را به دوش بکشد. پس از این که ترابی توسط باشگاه جذب شد، سوال بزرگ هواداران این است که خریدهای بعدی پرسپولیس چه بازیکنانی هستند.

آنچه مسلم است پرسپولیس در خط دفاعی نیاز به تقویت دارد و همچنین امکان جذب بازیکن دیگر در خط خط حمله هم وجود دارد. به همین خاطر سعی کردیم در این گزارش به تمام گزینه های احتمالی پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی اشاره داشته باشیم.

*فرجی از لیست خارج شد؟
یکی از بازیکنانی که یحیی گل محمدی در ابتدای فصل به شدت به دنبال جذبش بود فرشاد فرجی مدافع تیم شهر خودرو مشهد است. در ابتدای فصل فرجی در سر لیست خرید پرسپولیس در خط دفاع بود اما با مخالفت باشگاه شهرخودرو جدایی او از این تیم و پیوستن به پرسپولیس منتفی شد. حالا با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات و با توجه به شرایط بد مالی باشگاه شهرخودرو، بار دیگر نام فرجی برای حضور در پرسپولیس و تقویت خط دفاعی شنیده می شود. هرچند گمانه زنی ها خبر از آن می دهد که فرجی از لیست گل محمدی خارج شده اما امکان جذب شدنش در صورتی که گزینه های دیگر جذب نشوند وجود دارد.

*سلیمی منتفی شد
ایمان سلیمی دیگر بازیکنی بود که در ابتدای فصل پرسپولیسی ها به دنبال جذبش بودند. سلیمی که قراردادش را با تراکتور فسخ کرده بود تا همین یکی، دو هفته پیش درگیر شکایت و شکایت بازی با این باشگاه بود و پس از اینکه رای پرونده اعلام شد سلیمی گفت که قرار است به خارج از کشور برود تا شاید پس از نیم فصل بازی به پرسپولیس بیاید. البته عدم صداقت سلیمی با یحیی گل محمدی باعث شد تا این مدافع به نوعی از فهرست پرسپولیس خارج شود. سلیمی به گل محمدی گفته بود که به سوئد می رود و پس از نیم فصل بازی کردن به پرسپولیس می آید اما ناگهان سر از اسلواکی در آورد تا یحیی گل محمدی به شدت از دستش ناراحت شود. شنیده ها حاکی از آن است که دیگر گل محمدی حسابی روی او باز نمی کند و سلیمی هم حداقل تا یک سال آینده قصد بازگشت به ایران را ندارد.

*علامت سوالی به نام ابراهیمی
یکی از بازیکنانی که صحبت از حضورش در پرسپولیس مطرح است علیرضا ابراهیمی مدافع بلند قامت گل گهر سیرجان است. هر چند در این خصوص هیچ صحبت رسمی و جدی مطرح نشده اما گفته می شود ابراهیمی مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار داد و از آن طرف پرسپولیس هم بدش نمی آید که این مدافع قد بلند و البته گلزن را جذب کند. باید دید که آیا پیشنهادی رسمی باشگاه پرسپولیس برای جذب ابراهیمی داده می شود و پس از آن واکنش باشگاه گل گهر به این پیشنهاد چیست.

*دژآگه در سبد خرید پرسپولیس نیست
در یکی، دو روز گذشته و پس از ناراحتی که بین اشکان دژآگه و هواداران تراکتور پیش آمد، ناگهان نام این بازیکن برای حضور در پرسپولیس از سوی چند رسانه غیررسمی مطرح شد. پیگیری ها از طرف باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که پرسپولیسی ها فعلاً برنامه ای برای جذب او ندارد. سن بالای دژآگه و البته مصدومیت های زیادی که او دچارش می شود، باعث شده تا پرسپولیسی ها که خود را برای قهرمانی در پنجمین دوره پیاپی لیگ و رسیدن 3 باره به فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده می کند روی بازیکن حساب این نکند. هر چند شاید اگر جذب دژآگه هزینه رضایتنامه نداشته باشد او را در ترکیب پرسپولیس ببینیم اما احتمال اتفاق زیر 2 درصد است.

*بابایی در تیررس همه تیم ها
یکی از بازیکنانی که تقریباً همه تیم های لیگ برتر او را می خواهند پیمان بابایی است. بازیکنی که از چند وقت قبل مورد توجه یحیی گل محمدی هم قرار دارد. اگر بابایی در فهرست نهایی یحیی باشد باشگاه پرسپولیس برای جذب او وارد عمل خواهد شد. هر چند با توجه به اینکه بابایی تحت قرارداد باشگاه ماشین سازی تبریز است خیلی سخت است که مالک این باشگاه بخواهد رضایت این بازیکن را برای پرسپولیس صادرکند. هرچند بیشتر به نظر می رسد که بابایی با این شرایط به استقلال نزدیک باشد اما عملکرد فنی خوب این بازیکن باعث شده تا پرسپولیسی ها نیم نگاهی به او داشته باشند.

*یحیی پاکدل را می خواهد؟
حامد پاکدل مهاجم این فصل آلومینیوم که عملکرد خوبی دارد هم جزو بازیکنانی است که نامش اطراف پرسپولیس شنیده می شود. پس از مصاحبه پاکدل با یکی از رسانه ها و اعلام این که پرسپولیسی است و دوست دارد به این تیم بیاید گمانه زنی ها در خصوص حضور این بازیکن در پرسپولیس بیشتر شد. البته او هم مثل تمام بازیکنان قبلی مشکل رضایتنامه دارد و بازیکن آزاد نیست، به خاطر همین پیوستنش به پرسپولیس کار بسیار دشواری است. هرچند اگر او هم در فهرست نهایی یحیی باشد باشگاه پرسپولیس از هیچ تلاشی برای جذب او دریغ نمی کند.

*گزینه ای عجیب به نام عباس زاده
یکی، دو روز پیش ناگهان چند رسانه غیر رسمی اعلام کردند که محمد عباس زاده در فهرست پرسپولیس قرار دارد. مهاجم گلزن تراکتور که ابتدای فصل تلاش زیادی برای پرسپولیس شدن کرد، خیلی بعید است که دوباره در مقطع فعلی پرسپولیسی شود. عملکرد فوق العاده عباس زاده در تراکتور طوری است که مسلما مدیران باشگاه راضی به جدایی او نخواهند شد و اگر هم بخواهند رضایتنامه بدهند احتمال اینکه برای پرسپولیس باشد خیلی کم است. هرچند در مورد عباس زاده چیزی از طرف تیم و یا باشگاه به گوش نرسیده اما عملکرد خوب باعث شد تا شایعاتی در مورد پیوستنش به پرسپولیس شنیده شود.

*پرسپولیس در چه پست هایی بازیکن می خواهد؟
بررسی ها نشان می دهد که پرسپولیس در حال حاضر 2 مدافع نیاز دارد که یکی از آن ها بتواند در پست دفاع راست بازی کند. البته با وجود اینکه محمد انصاری کم کم به شرایط بازی کردن رسیده ممکن است با جذب یک مدافع پرونده خط دفاعی پرسپولیس بسته شود. از آن طرف احتمال اینکه پرسپولیس در دروازه و خط هافبک بازیکنی را جذب کند بسیار پایین است، هرچند به احتمال فراوان شاید یک مهاجم دیگر به جمع پرسپولیس اضافه شود تا با حضور آل کثیر خط آتش پرسپولیس تکمیل باشه.

*احتیاط گل محمدی و سمیعی در نقل و انتقالات
یحیی گل محمدی و جعفر سمیعی به شدت برای فصل نقل و انتقالات محتاط هستند و بنا براین شده تا زمانی که جذب یک بازیکن یا جدایی یک بازیکن قطعی نشده خبر بیرون درز نکند. حتی در این خصوص شنیده می شود که نزدیکان 2 طرف هم خیلی از جزییات نقل و انتقالات خبر ندارند و سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس این سیاست را در پیش گرفتند که در سکوت در انتقالات حاضر باشند که به نظر سیاست درستی هم هست. با توافق طرفین فقط زمانی که پیوستن یا جدایی یک بازیکن از پرسپولیس قطعی شد قرار است به صورت رسمی اعلام شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن