اکسید هد

خط و نشان کامیابی نیا برای کنعانی زادگان

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1015 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399
خط و نشان کامیابی نیا برای کنعانی زادگان

حضور کمال کامیابی نیا در خط دفاعی این تیم با عملکرد موفقی همراه بوده تا اکنون خلا کنعانی زادگان طی دو دیدار اخیر کمتر به چشم بیاید. هافبک دفاعی سرخپوشان که در...

ارتش سرخ دات كام :

حضور کمال کامیابی نیا در خط دفاعی این تیم با عملکرد موفقی همراه بوده تا اکنون خلا کنعانی زادگان طی دو دیدار اخیر کمتر به چشم بیاید.

هافبک دفاعی سرخپوشان که در دیدار مقابل آلومینیوم اراک از نیمه دوم به خط دفاعی این تیم اضافه شد، برابر تراکتور نیز در کنار سیدجلال حسینی در قلب دفاعی این تیم حاضر شد.

اتفاقی که با عملکرد درخشان و قابل اعتمادی از سوی او همراه شده تا یحیی گل محمدی در روزهای غیبت و مصدومیت محمدحسین کنعانی زادگان به آرامش ذهنی در خصوص این پست دست یابد. کامیابی نیا که در دوران فوتبالی اش حتی حضور در خط حمله را در تیم شهرداری تبریز و مس کرمان تجربه کرده بود، اکنون در تجربه ای تازه به قلب دفاعی رفته تا برابر تراکتور با نمایش بی نقص خود در کنار سیدجلال حسینی، شرایط را به سود سرخپوشان کند.

کامیابی نیا که برابر آلومینیوم اراک در نیمه اول و در پست هافبک دفاعی حتی موفق به گلزنی شده بود، در نیمه دوم و با توجه به شرایط آشفته خط دفاعی سرخپوشان به قلب دفاعی این تیم رفت و توانست مانع از پررنگ شدن شکست این تیم شود. او برابر تراکتور و اینبار در کنار سیدجلال حسینی باتجربه توانست نمایش درخشانی از خود برابر حمله وران حریف در تبریز به جا بگذارد و اعتماد کامل کادرفنی و هواداران را به خود جلب کند تا اکنون نگرانی بابت غیبت کنعانی زادگان نیز کاهش یابد. 

این شرایط باعث شده تا اکنون یحیی گل محمدی بابت در اختیار داشتن یک آلترناتیو مطمئن در خط دفاعی کاملا امیدوار باشند و در ادامه فصل نیز روی این بازیکن برای حضور در این پست حساب ویژه ای باز کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن