اکسید هد

ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 868 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399

ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد

محمد ربیعی در نشست خبری دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان اظهار داشت: در ابتدا بازهم درگذشت دو اسطوره فوتبال ایران یعنی انصاریان... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ربیعی: پرسپولیس نیازی به تمجید من ندارد

محمد ربیعی در نشست خبری دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان اظهار داشت: در ابتدا بازهم درگذشت دو اسطوره فوتبال ایران یعنی انصاریان...

ارتش سرخ دات كام :

محمد ربیعی در نشست خبری دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان اظهار داشت: در ابتدا بازهم درگذشت دو اسطوره فوتبال ایران یعنی انصاریان و میناوند را تسلیت گفته و برای خانواده آنها آروزی صبر و شیکبایی و از درگاه ایزد منان آزوی مغفرت مسئلت می کنم.

وی افزود: نیازی به تمجید من از پرسپولیس نیست زیرا چهار دوره قهرمان لیگ و دو دوره نایب  قهرمان آسیا شده است و اکنون هم شرایط خوبی دارد.

پرسپولیس اکنون در شرایط خوبی قرار گرفته و ما هم برنامه های خود را از لحاظ ذهنی و فنی برای این مسابقه دنبال می کنیم فکر می کنم بچه ها در هارمونی قرار گرفته اند تا بتوانیم مقداری از تدابیر خود را مقابل این تیم اجرا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: یحیی گل محمدی  و همکارانش برای من قابل احترام هستند و فکر می کنم حقشان بود در لیگ قهرمانان آسیا به قهرمانی برسند.پرسپولیس کادر ایرانی خوب و فهمیده ای را در اختیار دارد و برای این دوستان هم آرزوی توفیق می کنم.

ربیعی درباره اینکه در صورت برتری مقابل پرسپولیس جایگاه این تیم را در رتبه چهارم جدول می گیرند توضیح داد: هدف ما پیاده کردن برنامه هایمان است و نهایت خروجی این برنامه ها کسب امتیازات کامل است. هدف گذاری ما برای دیدار با پرسپولیس به شکلی است که با دست پر از زمین بیرون بیاییم و برد را هم دور از دسترس نمی بینم. قطعا مس رفسنجان نه تنها حریف دست و پا بسته ای مقابل پرسپولیس نیست بلکه امیدوارم در برخی لحظات بازی بتوانیم بخش های مدنظرمان را هم به نمایش بگذاریم تا از این طریق با پیروزی از زمین خارج شویم.

وی درباره متحول شدن مس رفسنجان پس از 5دیدار ابتدایی خود و میزان امیدواری اش برای کسب نتیجه مناسب مقابل پرسپولیس گفت: مدیریت مسابقه چندین بخش دارد که یکی از آنها تحلیل تیم حریف است آنچه در این سال ها دنبالش بوده ام جاری کردن سبک و فلسفه خودم در شریان تیم است در 5 دیدار ابتدایی هم بازی های بدی ارائه ندادیم دیدار اول مان را مقابل استقلال برگزار کردیم و سپس به مصاف گل گهر، آلومینیوم اراک، تراکتور و سایپا رفتیم که در تمام این مسابقات عملکرد خوبی داشتیم.

سرمربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد: مقابل تراکتور 6، 7 موقعیت خوب را از دست داده و حدود دقیقه 87 روی یک غافلگیری و ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم.بهتر شدن روند مان هم دلیل دارد تیم ما تازه به لیگ برتر آمده و چندین بازیکن جدید جذب کرده است برای اینکه آنها با برنامه های مس رفسنجان خود را وفق داده و شرایط تیم بهتر شود نیاز به زمان داشتیم.

ربیعی اضافه کرد: در کل پروژه های فنی زمان بر است و برای اینکه بتوانم مس رفسنجان را به یک خانواده تبدیل کنم تا در زمان زیادی که شبانه روز با هم هستیم احساس خوبی داشته باشیم و به موازات آن هم بخش فنی و تمرین را جلو ببریم زحمات زیادی به همراه گروهم کشیدم اما مس رفسنجان هنوز کار دارد.

وی افزود: برنامه ریزی این جور تیم ها و چالش سال اول آنها در لیگ برتر دشوار است خودم تلاش می کنم امسال این تیم را در لیگ برتر حفظ کنم و هر چه جایگاه مان محترم تر باشد بهتر است البته برای تیم هایی که سال اول به لیگ برتر می آیند بقا یک موضوع مهم است تجربه سال های اخیر هم نشان داده اینگونه تیم ها تا روز آخر برای نیفتادن دست و پا می زنند و خیلی هم در روز آخر سقوط می کنند تا جایی که توان دارم سعی می کنم مس رفسنجان را از این فضا و ذهنیت دور کنم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان خاطرنشان کرد: برای این کار باید شبانه روز تلاش کنیم که این کار را هم انجام می دهیم زیرا اذیت سخت است به تیمم ایمان دارم و مطمئن هستم از این میدان بزرگ لیگ برتر در سال اول سربلند بیرون خواهیم آمد.

ربیعی درباره شناخت از تیم پرسپولیس گفت: یکی از پروژه های کاری ما همین موضوع است و برای شناخت از حریف خیلی وقت می گذاریم برای هر بازی برنامه و نقشه جداگانه ای داریم.

وی درباره غیبت 4 بازیکن مس گفت: تیم ما یک لشکر مصدوم دارد البته در پروژه تیم سازی سعی کرده ایم شرایط را به شکلی پیش ببریم تا بچه ها به جای بحث فردی در محور تیم باشند اما مقابل پرسپولیس مثل چند بازی قبل ضمن در اختیار نداشتن ناصر سالاری، محمد قاضی، حامد نورمحمدی، محمد آقاجانپور و رحیم زهیوی را در اختیار نداریم. البته سجاد آشوری هم مصدوم است اما کادر پزشکی ما همچنان درباره وی تلاش می کند زیرا مقداری آسیب دیدگی دارد. فعلا این نفرات مصدوم هستند اما گلایه ای هم نیست زیرا در بیشتر بازی های این فصل بین دو تا 5 بازیکن را در اختیار نداشتیم که البته تعداد نفرات مصدوم مان مقابل پرسپولیس بیشتر هم است.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اضافه کرد: می توانستیم 10 بازیکن لیگ برتری جذب کنیم که 5 نفر از آنها را فردا نداریم یکی از دلایل مصدومیت بازیکنان ما همین بازی کردن در چمن مصنوعی است البته در برخی مسابقات هم مسابقات را پارت بندی کرده و برای هر بخش از امکانات و تیپ دیگری استفاده می کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن