اکسید هد

مطهری: تیم هایی مانند مس سبب جذابیت لیگ می شوند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 713 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399
مطهری: تیم هایی مانند مس سبب جذابیت لیگ می شوند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار نیست مهدیخانی مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند زیرا توانایی های دیگری دارد و در تیم ما که در رأس آن یحیی گل محمدی است صلاح می ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار نیست مهدیخانی مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند زیرا توانایی های دیگری دارد و در تیم ما که در رأس آن یحیی گل محمدی است صلاح می دانیم چگونه از بازیکن بازی بگیریم

حمید مطهری در نشست خبری قبل از دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر بین تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان اظهار داشت: ابتدا تسلیت می گویم فدقان این دو عزیز که دو اسطوره باشگاه پرسپولیس بودند. واقعا غم بزرگ و فراموش نشدنی است که نمی توان با آن کنار آمد. این بچه ها هر جا بودند شادی و مهربانی می آوردند. بازهم به خانواده هایشان تسلیت گفته و برای آنها هم آرزوی سلامتی دارم.

وی افزود: مس رفسنجان تیمی است که ساختار و امکانات مناسبی دارد و حضور این تیم ها سبب جذابیت لیگ می شود. این تیم های پر امکاناتی مثل مس رفسنجان کار را برای بازیکنان و مربیان راحت تر می کند گروه فنی خوبی هم دارند که کاملا یکدست و زحمتکش است می توانم بگویم تا اینجا پدیده لیگ بوده اند.

مربی تیم پرسپولیس ادامه داد: با وجود اینکه مس در اولین سال حضورش در لیگ برتر را پشت سر می گذارد تا کنون عملکرد خیلی خوبی داشته و باید مراقب باشیم حریف را از زوایای مختلف خوب بررسی کرده ایم و می دانیم واقعا فوتبال بازی می کنند نکته اساسی این است که در بخش انتقال توپ از دفاع به حمله عملکرد خوبی دارند و استراتژی شان هم ضدحمله زدن است.

مطهری ادامه داد: مس دفاع تیمی خوبی دارد باید بتوانیم حریف را در این بخش ها خوب کنترل کنیم همه تیم ها مقابل پرسپولیس فشرده بازی می کنند و با جمع شدن در زمین خود دنبال استفاده از ضدحملات هستند. ما هم برای مسابقه برنامه داریم و طبق معمول بازی مالکانه انجام می دهیم.

مطهری اضافه کرد: تمام دیدارهای لیگ سخت است و دشواری خاص خود را دارد اما تیم ما هم پرسپولیس  است که بازیکنانش ذهن های برنده خواه دارند اگر به تمرینات پرسپولیس بیایید این برنامه خواهی و حس بردن را متوجه می شوید. همیشه بازیکنان مان و کادر فنی دنبال این هستند با صداقت و تعهد تمام کار کنند و برای باشگاه پرسپولیس زحمت بکشند. نمونه بازر تیم ما سیدجلال حسینی است.

وی ادامه داد: وی مانند یک لیدر و ستون تا آخرین لحظه برای پرسپولیس می جنگد در این روزها بنا بر نیاز تیم برخی نفرات در پست های غیرتخصصی بازی کردند اما همیشه با تمام وجود و پر انرژی همه کار برای پرسپولیس انجام دادند تا ان شاءالله تیم بزرگی کند و هواداران هم از ما راضی باشند.

مربی تیم پرسپولیس درباره 5 بازی بدون شکست مس رفسنجان توضیح داد: این موضوع به شخصیت تیمی باز می گردد عادت ندارم خیلی درباره تیم های دیگر صحبت کنم. مس رفسنجان تازه به لیگ برتر آمده و به همین دلیل تغییرات زیادی در ترکیب خود به وجود آورده است. برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد مس در 5 هفته ابتدایی نتایج خوبی نگرفت و فکر می کنم گلی هم به ثمر نرساند اما به مرور بهتر شد. این موضوع برای یک تیم تازه از لیگ یک صعود کرده طبیعی است اما مس را حریف قابل احترامی می دانم .

مطهری درباره اینکه باشگاه پرسپولیس در شرایطی مهدی مهدیخانی را برای رفع مشکل گلزنی اش جذب کرده که وی در 12 بازی اخیر فقط 60 دقیقه بازی کرده، گفت:  قرار نیست مهدیخانی مشکل گلزنی پرسپولیس را حل کند زیرا توانایی های دیگری دارد تیم ما که در رأس آن یحیی گل محمدی است صلاح می دانیم چگونه از بازیکن بازی بگیریم و اینگونه نیست که با جذب مهدیخانی دنبال رفع مشکل گلزنی باشیم.

وی درباره آخرین وضعیت مهدی عبدی افزود: باتوجه به بیماری و آسیب دیدگی اش قبلا شرایط خوبی نداشت اما آرام آرام بهتر شده و در این هفته ها بهتر بازی می کن.  پرسپولیس تیمی است که تمام بازیکنان باید بجنگند و خود را به کادر فنی تحمیل کنند تا از این طریق بیشتر بازی کنند.

مربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا تعداد زیادی مصدومان مس رفسنجان به سود سرخ پوشان خواهد بود گفت: مربیان همیشه با چالش هایی مثل مصدومیت مواجه هستند برای خود ما هم این اتفاق رخ داد همیشه با این موارد روبه رو هستیم مهم این است که کار تیمی خود را از دست ندهیم.

مطهری درباره اینکه به جز مهدی ترابی آیا باشگاه پرسپولیس بازیکن دیگری را هم جذب خواهد کرد گفت: مهدی از نظر اخلاقی و فنی بازیکن قابلی است و این موضوع را در گذشته هم اثبات کرده است به قول میشل پلاتینی برخی بازیکنان شماره 9 و 10 نیست بلکه 9 و نیم هستند. ترابی هم این خصوصیت را دارد که نمی توان گفت هافبک یا مهاجم صرف است بلکه بین این دو پست قرار می گیرد قطعا می تواند به پرسپولیس در نیم فصل دوم کمک کند.

وی افزود: شرایط بازیکنان دیگر را هم بررسی خواهیم کرد تا اگر وضعیت مهیا باشد نفرات دیگری را هم بر اساس نیاز تیم جذب کنیم.

مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: از جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه مان تشکر ویژه ای دارم همچنین از اعضای هیأت مدیره و مجید صدری که از زمان حضورش واقعا سعی کرده آرامش را به تیم تزریق کند باید از این نفرات تشکر کرد و اکنون کادر فنی پرسپولیس با فراغ بال کار  خود را انجام داده و مسائل فنی را دنبال می کند دلیل این آرامش هم اقدام های جعفر سمیعی و گروهش است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن