اکسید هد

قدوسی: چرا مدیریت قبلی بابت استوکس به فیفا شکایت نکرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 577 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399

قدوسی: چرا مدیریت قبلی بابت استوکس به فیفا شکایت نکرد

مدیرروابط عمومی اسبق باشگاه پرسپولیس نسبت به انتشار قرارداد استوکس واکنش نشان داد. حسین قدوسی در خصوص انتشار قرارداد استوکس در گفت و گویی اظهار داشت: قرارداد ... 5 out of 5 based on 2 ratings.
قدوسی: چرا مدیریت قبلی بابت استوکس به فیفا شکایت نکرد

مدیرروابط عمومی اسبق باشگاه پرسپولیس نسبت به انتشار قرارداد استوکس واکنش نشان داد. حسین قدوسی در خصوص انتشار قرارداد استوکس در گفت و گویی اظهار داشت: قرارداد ...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرروابط عمومی اسبق باشگاه پرسپولیس نسبت به انتشار قرارداد استوکس واکنش نشان داد.

حسین قدوسی در خصوص انتشار قرارداد استوکس در گفت و گویی اظهار داشت: قرارداد استوکس منتشر شده و ذکر برخی نکات ضروری هست. اولا که رسانه ها به انتشار اسناد علاقه مند هستند و باشگاه ها خودشان باید مراقب باشند که چرا این اتفاق ها رخ می دهد حتی اخبار به کانال های تلگرامی هم داده می شود. در ثانی حالا که قرارداد منتشر شده مروری به آن کنیم.

وی افزود: در بندهای قراراداد آمده اگر در مدت قرارداد شرایط غیرقابل پیش بینی موجب اختلال  در روند عمومی جامعه شود (مثل کرونا که بهانه استوکس بوده)قرارداد باطل نمی شود. همچنین 3 هزار دلار کسر از مطالبات در صورت غیبت در تمرین و 50 هزار دلار کسر از مطالبات بازیکن در صورت غیبت در بازی رسمی و حق فسخ یکطرفه و دریافت غرامت برای باشگاه در صورت غیبت غیرموجه بازیکن در بیش از 10 جلسه تمرین. با این مفاد استوکس بلاشک محکوم است اما وقتی باشگاه خرداد ماه در زمان مدیریت قبل از سمیعی رسما قرارداد را فسخ و ضمن اعلام رسانه ای و ابلاغ آن به استوکس(طبق اعلام در سایت باشگاه)حتی یک نامه هم به فیفا نمی زند مشخص است که استوکس محکوم هم نمی شود و به تیمی دیگر می رود. هر چند او بلافاصله پس از این نامه باشگاه پرسپولیس، با تیمی اسکاتلندی قرارداد بست اما زود قرارداد توافقی فسخ شد.

مدیرروابط عمومی اسبق باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در کدام قرارداد چنین بندهایی دیده شده؟البته اگر این بندها هم نبود استوکس با پیگیری باشگاه به واسطه غیبت در تمرینات و تخلفات می توانست محکوم شود اما با این بندها دیگر همه چیز مشخص است. حال امیدواریم مدیریت کنونی مکاتبه با فیفا و شکایت را در دستور کار قرار دهد و باید دقیق بررسی شود دلیل عدم شکایت و تماشا کردن این تخلفات بازیکن توسط مدیر قبلی چه بوده؟البته که خیلی نیازی به گفتن نیست چرا به فیفا شکایت نشده اما  امروز انتشار قرارداد بیانگر بسیاری از حقایق است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن