اکسید هد

مهدی: برای سوپرجام 4 تاریخ را در نظر داریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 819 ] - دوشنبه, 20 بهمن 1399
مهدی: برای سوپرجام 4 تاریخ را در نظر داریم

 رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای دیدار سوپرجام فوتبال ایران 3 الی 4 تاریخ را در نظر داریم اما ابتدا باید دید تکلیف قطعی لیگ قهرمانان...

ارتش سرخ دات كام :

 رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای دیدار سوپرجام فوتبال ایران 3 الی 4 تاریخ را در نظر داریم اما ابتدا باید دید تکلیف قطعی لیگ قهرمانان و مقدماتی جام جهانی چه می شود.

سهیل مهدی در گفت وگویی، درباره احتمال برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایران  بین تیم های پرسپولیس و تراکتور در تاریخ 27 اسفند اظهار داشت: تاکنون برخی فعالیتها و برنامه ها برای ما مسجل نشده که بخواهیم درباره زمانبندی دیدار سوپرجام، مراحل بعدی جام حذفی و هفته های آینده لیگ برتر قطعی تصمیم گیری کنیم. ابتدا باید وضعیت دقیق دیدارهای تیم ملی در ایام فیفا دی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. سپس درباره سایر موارد به جمع بندی برسیم.

وی افزود: برای برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام هم 3 الی 4 تاریخ را در نظر گرفته ایم و فقط بحث یک تاریخ نیست. قاعدتا وقتی زمانی خالی می شود دوستان رسانه ای هم به سمت همان زمان می روند اما در تاریخ 27 اسفند می توانیم یک مرحله جام حذفی، یک هفته لیگ برتر و حتی بازی سوپرجام را برگزار کنیم. حتی اگر قبل از 27 اسفند، کرونا شرایطی را به وجود آورد که لیگ ما دچار وقفه شود، می توان  از این تاریخ برای برگزاری دیدارهای معوقه استفاده کرد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: مقداری آیتم های زمانبندی ما به دلیل قطعی نبودن زمان برگزاری لیگ قهرمانان و اردوهای تیم ملی مجهول است. امیدواریم این موارد قطعی شود تا بتوانیم تاریخ دقیقی را اعلام کنیم. با دراگان اسکوچیچ و مهدی خراطی (مدیر اجرایی تیم ملی) هم مدام در تماس هستیم و از آنها هم اطلاعات می گیریم اما سعی داریم برنامه های مان کمترین تغییر را داشته باشد. تصمیم گیری درباره برنامه ریزی رقابت های داخلی تحت تاثیرنهادهای بیرونی است و تا زمانی که تکلیف مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان مشخص نشود، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نمی توانند تصمیم قطعی بگیرند.

مهدی ادامه داد: کرونا شرایط نامشخصی را برای مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان به وجود آورده است. باید دید فیفا و AFC برای برگزاری این مسابقات چگونه تصمیم گیری می کنند. تا یک ماه قبل همه می گفتند لیگ قهرمانان رفت و برگشت برگزار می شود اما وقتی مشخص شد امسال هم این رقابت ها متمرکز خواهد بود، تمام برنامه ریزی های مان به هم ریخت. متناسب با این موارد مسابقاتمان را تنظیم می کنیم. کل آسیا هم درگیر این معضل شده و قطعی نبودن برنامه ها فقط به ایران اختصاص ندارد. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن