اکسید هد

یحیی در پرسپولیس 100 امتیازی می شود؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 466 ] - سه شنبه, 21 بهمن 1399
یحیی در پرسپولیس 100 امتیازی می شود؟

یحیی گل محمدی سرمربی سرخ ها با کسب پیروزی در شش بازی آخر سال، فرصت رسیدن به 100 امتیاز با پرسپولیس را خواهد داشت.  پرسپولیس 43 بار با هدایت یحیی گل محمدی...

ارتش سرخ دات كام :

یحیی گل محمدی سرمربی سرخ ها با کسب پیروزی در شش بازی آخر سال، فرصت رسیدن به 100 امتیاز با پرسپولیس را خواهد داشت. 

پرسپولیس 43 بار با هدایت یحیی گل محمدی به مصاف حریفان رفته و توانسته 83 امتیاز را کسب کند؛ میانگین 1.93 امتیازی. این در حالی است که قرمزها در لیگ دوازدهم کمترین میزان امتیاز را کسب کردند و از 17 بازی تنها 29 امتیاز به دست آوردند تا با قرارگیری در میانه های جدول کار را به اتمام برسانند اما در لیگ نوزدهم و بیستم اوضاع متفاوت بوده است.

فصل پیش پرسپولیس در 14 بازی با حضور سرمربی کنونی اش 33 امتیاز به دست آورد و با میانگین 2.35 امتیاز فصل را با موفقیت کامل به اتمام رساند. اگر شکست در مقابل ذوب آهن و توقف مقابل گل گهر نبود، آن ها به میانگین استثنایی 2.6 هم می رسیدند.

پرسپولیس این فصل اگرچه هنوز به استاندارد قهرمانی نرسیده اما فرصت این را دارد که با پیروزی در سه بازی آخر نیم فصل مقابل مس رفسنجان، گل گهر سیرجان و پیکان تهران به این رکورد دست پیدا کند و احتمالا قهرمانی نیم فصل را جشن بگیرد. 

اما نکته جالب رکورد دیگری است که یحیی آن را دنبال می کند. او تاکنون 83 امتیاز در لیگ برتر با پرسپولیس گرفته و اگر بتواند شش بازی آخر سال را با پیروزی به اتمام برساند، 101 امتیازی خواهد شد. تاکنون در تاریخ لیگ برتر تنها علی دایی و برانکو ایوانکوویچ توانستند امتیازات خود با پرسپولیس را سه رقمی کنند و باید دید که آیا گل محمدی نیز می تواند از مرز 100 امتیاز عبور کند یا خیر؟ باتوجه به قرارداد او با پرسپولیس تا پایان لیگ بیست و یکم، اگر وی همین روند را ادامه دهد امکان دستیابی به 200 امتیاز هم خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن