اکسید هد

عربشاهی: سید جلال برگ برنده پرسپولیس برابر مس بود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 641 ] - سه شنبه, 21 بهمن 1399
عربشاهی: سید جلال برگ برنده پرسپولیس برابر مس بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان توضیحاتی را بیان کرد. ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی، درباره پیر...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان توضیحاتی را بیان کرد.

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی، درباره پیروزی سرخپوشان برابر تیم مس رفسنجان اظهار کرد: بازی نسبتا خوبی بود و تیم مس رفسنجان در 5 بازی اخیر خود نتایج خوبی به دست آورد، اما این تیم برابر پرسپولیس خیلی محکم و جاندار بازی نکرد تا بخواهد سرخپوشان را اذیت کند.

او ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس  صاحب موقعیت های زیادی شدند، اما در زدن ضربات آخر بی دقتی کردند. به نظرم این نقیصه باید در تمرینات برطرف شود. همچنین بازیکنان خیلی عجول هستند و به صورت حرفه ای ضربات خود را نمی زنند و اگر این کار را به درستی انجام بدهند خیلی راحت به گل می رسند.

عربشاهی  بیان کرد: سید جلال حسینی باز هم در این بازی ارزش های خود را نشان داد و با گلزنی از طریق ضربه سر به سایر بازیکنان نشان داد که چه زمانی باید به هوا بپرند. به نظرم حسینی برگ برنده پرسپولیس در این 2 بازی بوده است. همچنین با وجود اینکه بازیکنان پرسپولیس در زدن ضربات آخر بی دقت بودند، اما سید جلال نشان داد که کت تن چه کسی است و او 6 امتیاز به کادر فنی و هواداران هدیه داد.

پیشکسوت پرسپولیس اظهار کرد: برد پرسپولیس در بازی با مس رفسنجان از اهمیت زیادی برخوردار بود، زیرا باعث شد که سرخپوشان از کورس قهرمانی عقب نمانند و قهرمانی آن ها در نیم فصل اول دور از دسترس نیست.

او درباره بازی پرسپولیس برابر پیکان گفت: پیکان تیم سرسختی است که از کادر فنی باهوشی بهره می برد و آن ها به خوبی پرسپولیس را آنالیز می کنند و بازی با گل گهر هم چنین وضعیتی دارد. البته اگر بازیکنان در 2 بازی باقی مانده خود حرفه ای عمل کنند و 6 امتیاز را بگیرند در آن صورت سرخپوشان قهرمان نیم فصل اول می شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • ادهم احمدی هرمزی
    ادهم احمدی هرمزی :
    بردامروزپرسپولیس خیلی مهم بود مکن تبریک می گویم این برد شیرین ولی اما به نحوی کژدار ومریض وبا بردهای خیف نیم فصل به پایان میرسانیم آما برای نیم فصل پرسپولیس درسه نفطه بایدتقویت شور درخط مهاجم حداکثر دوبازیکن جذب بشه دردفاع هم یک یا دونفرجذب بشه دروینگر الان ترابی آمده خیلی عالی است آما باز یه نفرباز نیازه
    یه سری بازیکنان بی خاصیت که دروازه خالی گل نمیزنند مثل مهدی خانی وآرمان رمضانی وانصاری بزاریددرلیست مازاد

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن