اکسید هد

فنونی زاده: سیدجلال 6 امتیاز برای پرسپولیس گرفت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 432 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

فنونی زاده: سیدجلال 6 امتیاز برای پرسپولیس گرفت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سیدجلال با 2 گل سه امتیازی که زد پرسپولیس را به رده سوم جدول رساند اما مهاجمان این تیم باید گلزنی کنند. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در... 5 out of 5 based on 2 ratings.
فنونی زاده: سیدجلال 6 امتیاز برای پرسپولیس گرفت

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سیدجلال با 2 گل سه امتیازی که زد پرسپولیس را به رده سوم جدول رساند اما مهاجمان این تیم باید گلزنی کنند. مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در...

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوت پرسپولیس گفت: سیدجلال با 2 گل سه امتیازی که زد پرسپولیس را به رده سوم جدول رساند اما مهاجمان این تیم باید گلزنی کنند.

مرتضی فنونی زاده در گفت وگویی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: مس رفسنجان تیم با کیفیتی نشان داد این تیم فوتبال خوبی را بازی می کند و تیمی تاکتیک پذیر است. با این حال پرسپولیس هم توانست این تیم را که در پنج هفته گذشته نباخته بود را شکست بدهد. 

وی افزود: پرسپولیس در این مسابقه هم مثل بازی با تراکتور روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و باز هم سیدجلال حسینی گلزنی کرد. این دومین گل سه امتیازی کاپیتان پرسپولیس است و با این 6 امتیازی که سیدجلال گرفت پرسپولیس به صدر جدول نزدیک تر شد.

فنونی زاده با اشاره به بازی ترکیبی سرخ پوشان گفت: پرسپولیس بازی ترکیبی خوبی را انجام می دهد اما این کارهای ترکیبی باید به گل ختم شود نه اینکه فقط با ضربه ایستگاهی گلزنی کنیم. مهاجمان پرسپولیس و نفرات هجومی پرسپولیس هم باید بتوانند گل بزنند. 

پیشکسوت پرسپولیس تأکید کرد: یک گل ذخیره خوبی برای پرسپولیس نیست، پرسپولیس همیشه یک تیم هجومی بوده و به همین خاطر به این تیم لقب زلزله داده اند. بازیکنان پرسپولیس نباید با یک گل قانع باشند. دیدید که در دقیقه 94 این مسابقه هم ممکن بود پرسپولیس گل مساوی را بخورد دقیقاً مثل همان گلی که مهدی قائدی در دقیقه 94 در دربی به پرسپولیس زد. بنابراین پرسپولیس همیشه باید بیش از یک گل به حریف بزند تا خیال هوادارانش راحت باشد نه آنکه استرس داشته باشند. اگر در دقیقه 94 مهاجم مس رفسنجان گلزنی می کرد آن موقع باز هم باید حسرت گل های نزده را می خوردیم.

وی بیان کرد: شاید بهتر باشد پرسپولیس از دقیقه 85 به بعد دفاعی بازی کند چون در چهار بازی که مساوی شد فرصت های گلزنی مان از دست رفت و یا مثل دربی بد گل خوردیم و سه امتیاز را از دست دادیم. بازیکنان باید هوشیارتر بازی کنند. در گذشت انصاریان و میناوند دو پیشکسوت پرسپولیس باعث شد بازیکنان این تیم با تمرکز و هوشیاری بیشتری بازی کنند دقیقاً مثل اتفافقی که برای هادی نوروزی خدابیامرز رخ داد اکنون با احترامی که برای تیم های دیگر قائلم باید بگویم صدر را برای پرسپولیس آب و جارو کنند اما بازیکنان پرسپولیس نباید منتظر باشند تا یک پیشکسوت بمیرد و آنها به خودشان بیایند. چرا بازیکنان خط حمله و جلویی پرسپولیس کمتر گل می زنند.

فنونی زاده ادامه داد: من خودم مدافع بوده ام و از گلزنی سیدجلال حسینی که مدافع است خوشحالم اما مهاجمان پرسپولیس باید وظیفه گلزنی را برعهده داشته باشند. سیدجلال می گوید سن یک عدد است و درست هم می گوید چون او سالم زندگی می کند. 

این پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به تعویض های گل محمدی گفت: به نظرم بازیکنانی مثل مهدی عبدی و مهدیخوانی باید زودتر در بازی با مس رفنسجان به میدان می آمدند به خصوص اینکه حریف 10 نفره شده بود و زور چندانی نداشت. ضمن اینکه به نظر من گل محمدی باید کمی هم به نوراللهی استراحت بدهد اکنون می بینید وقتی عالیشاه در ترکیب اصلی قرار می گیرد چقدر خوب و عالی بازی می کند پس باید به نوراللهی هم کمی استراحت داد ولی در کل پرسپولیس تیم بسیار خوبی است و در این فصل هم می تواند قهرمان شود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن