اکسید هد

نکیسا:قرارداد بودیمیر و استوکس باید پیگیری قضایی شود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 469 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399
نکیسا:قرارداد بودیمیر و استوکس باید پیگیری قضایی شود

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نماینده نهادهای بازرسی و امنیتی باید در باشگاه های سرخابی مستقر شوند تا از این طریق با عاملان قراردادهایی مثل استوکس و بودیمیر برخورد شو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: نماینده نهادهای بازرسی و امنیتی باید در باشگاه های سرخابی مستقر شوند تا از این طریق با عاملان قراردادهایی مثل استوکس و بودیمیر برخورد شود.

نیما نکیسا در گفت و گویی، درباره قرارداد های سنگین برخی بازیکنان بنجل و حاشیه ای خارجی مانند آنتونی استوکس و ماریو بودیمیر که خسارت های زیادی را به باشگاه پرسپولیس تحمیل کرده است، اظهار داشت: کاملا مشخص است در این قراردادها چه اتفاقی رخ داده و همه هم از این فساد مطلع هستیم. باید سازمان بازرسی و نهادهای نظارتی به این قراردادها ورود کنند. باید درباره قرارداد بودیمیر و استوکس پیگیری قضائی صورت بگیرد.

وی افزود: مدیرانی که این قراردادها را امضاء کردند به دلیل لطمه به بیت المال باید مورد بازخواست و برخورد قرار بگیرند و از جیب خودشان این خسارت ها را پرداخت کنند. این همه آدم به دلیل اختلاس  اعدام یا زندانی می شوند و مدیرعاملی هم که این چنین به باشگاه تحت مدیریتش ضربه می زند، باید پاسخگو باشد.

دروازه بان اسبق پرسپولیس تصریح کرد: برای من عجیب است چرا در این 20 سال یک مدیر استقلال یا پرسپولیس به دلیل اینگونه قرارداد بستن تحت پیگیری قرار نمی گیرند. آنتونی استوکس با آن همه فجایع اخلاقی در زمان بازی اش در تراکتور، پدر این تیم را درآورد و باید مشخص شود چرا با این سابقه مدیری مثل محمد حسن انصاری فرد که ورزشی هم است، این بازیکن را برای پرسپولیس جذب کرد.

نکیسا ادامه داد: همه می دانیم چه اتفاقی در این قراردادها می افتد و بارها هم این مسائل را گفته ایم و نوشته ایم اما نظارت اصولی وجود ندارد. من با ابراهیم شکوری در ارتباط هستم و می دانم مدیران فعلی پرسپولیس چگونه برای تامین منابع مالی اداره این باشگاه در تلاش هستند اما در نهایت باید بخش زیادی از این منابع را صرف ندانم کاری مدیران قبلی کنند.

وی افزود: باید نماینده ای از سازمان بازرسی کل کشور و نهادهای امنیتی در باشگاه ها به صورت ثابت مستقر شود تا از این طریق نظارت بیشتری هم صورت بگیرد. اگر دولت و سیستم قضائی کشور 2 مدیر را مجبور کند، این خسارت را از جیب شان پرداخت کنند، دیگر چنین اتفاقی رخ نمی دهد و می دانند چگونه خودشان را جمع کنند تا با چه کسی چه قراردادی ببندند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره دلیل شکایت نکردن باشگاه پرسپولیس از آنتونی استوکس عنوان کرد: قطعا در این ماجرا اتفاقی رخ داده که مدیران پرسپولیس عزم جدی برای پیگیری این پرونده ندارند اما من نباید درباره اش صحبت کنم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن