اکسید هد

بیستمین پاس گل؛ هدیه ویژه عالیشاه به یحیی

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 844 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

بیستمین پاس گل؛ هدیه ویژه عالیشاه به یحیی

بازیکن تاثیرگذار سرخ پوشان پایتخت با یک سانتر تماشایی و ساخت گل سه امتیازی، توانست به خوبی مزد اعتماد دوباره یحیی گل محمدی را بدهد. در چهار دیدار گذشته پرسپول... 5 out of 5 based on 6 ratings.
بیستمین پاس گل؛ هدیه ویژه عالیشاه به یحیی

بازیکن تاثیرگذار سرخ پوشان پایتخت با یک سانتر تماشایی و ساخت گل سه امتیازی، توانست به خوبی مزد اعتماد دوباره یحیی گل محمدی را بدهد. در چهار دیدار گذشته پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تاثیرگذار سرخ پوشان پایتخت با یک سانتر تماشایی و ساخت گل سه امتیازی، توانست به خوبی مزد اعتماد دوباره یحیی گل محمدی را بدهد.

در چهار دیدار گذشته پرسپولیس، امید عالیشاه یکی از گزینه های تعویضی یحیی گل محمدی بود اما نتوانسته بود در جریان بازی برای تیمش کار ویژه ای را انجام بدهد؛ با این حال سرمربی پرسپولیس در تصمیمی جالب توجه خواست به ستاره باتجربه تیمش روحیه بدهد و او در مصاف با مس رفسنجان در ارنج اولیه گذاشت و مهدی عبدی را به نیمکت فرستاد. تصمیمی که پیش از بازی، با انتقادات هواداران پرسپولیس همراه شد.

اما با شروع مسابقه، عالیشاه در قامت یک بازیکن آزاد در نقاط مختلف زمین حاضر شد و بارها در مقابل دروازه مس، خلق موقعیت کرد اما در ضربه پایانی ناکام بود تا نیمه نخست را با از دست دادن چند موقعیت عالی گلزنی به پایان ببرد؛ اما با شروع نیمه دوم، یکی از کاپیتان های پرسپولیس در لیگ بیستم با سانتری تماشایی از روی نقطه کرنر توانست موقعیت گلزنی خلق کند و سید جلال حسینی نیز توپ ارسالی عالیشاه را به تور دروازه مس چسباند تا گل برتری سرخ پوشان به ثمر برسد.

عالیشاه با این پاس، بیستمین پاس گل خود در تاریخ لیگ برتر را ثبت کرد؛ بازیکنی که در چند فصل اخیر توسط سرمربیان پرسپولیس بیشتر از ترکیب روی نیمکت قرار داده شده و شاید همین مساله باعث شد که بیستمین پاس او اینقدر دیر ثبت شود. عالیشاه 15 گل هم زده و در این بازی یحیی امیدوار بود که شانزدهمین گل خودش را مقابل مس رفسنجان به ثمربرساند اما این اتفاق نیفتاد.

عالیشاه در این بازی تلاش زیادی برای گل زدن انجام داد اما تلاش های او نافرجام بود؛ 6 شوت به سمت دروازه، 3 شوت در چارچوب و صفر گل عملکرد بازیکنی بود که در این بازی در خط حمله سرخ پوشان به میدان رفت و پاس گلی که برای سید جلال حسینی داد توانست عملکرد ضعیف او در بهره وری از موقعیت های به دست آمده برای پرسپولیس را پوشش بدهد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
  • محمدرضا معززی اصلانی
    محمدرضا معززی اصلانی :
    عالیشاه عالی بود این شاه ماهی پرسپولیس... حیف که چهار گل بالای 80درصد را نزد...اما همینکه در موقعیت گل قرار میگیرد و تیم موقعیت ایجاد میکند جای خوشحالی دارد... یادمان نرود که تیم قبل بازی با تراکتور تعداد موقعیت هاش به سه نمیرسید الان اگر مهاجم ششدانگ داشتیم باید 6-0 این دو بازی را میبردیم... بزودی بردهای پر گل آغاز میشود.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن