اکسید هد

جلال، الماس درخشان ترکیب یحیی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 692 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

جلال، الماس درخشان ترکیب یحیی

نگاهی به آمار و ارقام لیگ بیستم به خوبی نشان می دهد که کاپیتان پرسپولیس در شرایطی ویژه توانسته 3 گل را برای تیمش به ثبت برساند و فصلی رویایی را سپری کند. در ت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
جلال، الماس درخشان ترکیب یحیی

نگاهی به آمار و ارقام لیگ بیستم به خوبی نشان می دهد که کاپیتان پرسپولیس در شرایطی ویژه توانسته 3 گل را برای تیمش به ثبت برساند و فصلی رویایی را سپری کند. در ت...

ارتش سرخ دات كام :

نگاهی به آمار و ارقام لیگ بیستم به خوبی نشان می دهد که کاپیتان پرسپولیس در شرایطی ویژه توانسته 3 گل را برای تیمش به ثبت برساند و فصلی رویایی را سپری کند.

در تقابل روز گذشته پرسپولیس مقابل مس رفسنجان، شاگردان گل محمدی برای دومین دیدار پیاپی با گلزنی کاپیتان خود موفق شدند دست پر از میدان خارج شوند و در فاصله یک هفته، 6 امتیاز مهم در مسیر بازگشت به کورس رقابت مدعیان را با گلزنی های سیدجلال حسینی کسب کنند. کاپیتانی که در 39 سالگی نشان داده آماده تر از روزهای گذشته، هم به خوبی در فاز دفاع و هم در فاز حمله آماده کمک به تیمش است.

حسینی که در مقابل مس رفسنجان، دوازدهمین تجربه حضورش در ترکیب پرسپولیس در لیگ بیستم را سپری می کرد، با یک ضربه سر دقیق قفل دروازه نوشی صوفیانی را در آغاز نیمه دوم شکست تا پرسپولیس به بردهای خانگی اش در این فصل ادامه دهد و به جایگاه سوم در جدول رده بندی و در فاصله دو قدمی تا صدر جدول برسد.

این اتفاق در حالی شب گذشته رخ داد که کاپیتان پرسپولیس در دیدار با تراکتور هم با یک ضربه سر دیدنی دروازه این تیم را فرو ریخته بود و اگر نگاهی به آمار و ارقام سیدجلال حسینی در لیگ بیستم داشته باشیم، این مدافع باتجربه فوتبال ایران 6 ضربه به سمت دروازه داشته که 3 ضربه او تبدیل به گل شده تا در واقع از میان هر دو ضربه او به سمت دروازه رقبا، یک گل برای پرسپولیس به ثمر برسد و آماری درخشان و بی نظیر در میان تمامی بازیکنان لیگ بیستم برای مدافع پرسپولیس به دست آید.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن