اکسید هد

حرکت زیبای پرسپولیس و مس مورد توجه سازمان لیگ

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1304 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

حرکت زیبای پرسپولیس و مس مورد توجه سازمان لیگ

حرکت جالب پرسپولیس و مس در نظافت رختکن ورزشگاه، مورد توجه سازمان لیگ قرار گرفته است. روز گذشته زمانی که مسئولان ورزشگاه آزادی به سراغ رختکن تیم میهمان رفتند ت... 5 out of 5 based on 4 ratings.
حرکت زیبای پرسپولیس و مس مورد توجه سازمان لیگ

حرکت جالب پرسپولیس و مس در نظافت رختکن ورزشگاه، مورد توجه سازمان لیگ قرار گرفته است. روز گذشته زمانی که مسئولان ورزشگاه آزادی به سراغ رختکن تیم میهمان رفتند ت...

ارتش سرخ دات كام :

حرکت جالب پرسپولیس و مس در نظافت رختکن ورزشگاه، مورد توجه سازمان لیگ قرار گرفته است.

روز گذشته زمانی که مسئولان ورزشگاه آزادی به سراغ رختکن تیم میهمان رفتند تا آن را به حالت اولیه برگردانند، با صحنه جالبی مواجه شدند که این روزها در برخی دیگر از استادیوم های فوتبال ایران نیز دیده می شود؛ اعضای تیم مس رفسنجان نظافت رختکن را انجام دادند و اتاق به شکلی تمیز در اختیار مسئولان استادیوم قرار گرفت.

این اتفاق هفته گذشته در ورزشگاه یادگار امام و توسط تیم میهمان یعنی پرسپولیس نیز رخ داده بود و حالا اقدام مس و پرسپولیس مورد توجه سازمان لیگ نیز قرار گرفته و مسئولان برگزاری مسابقات از این رفتار حرفه ای استقبال کرده اند. سهیل مهدی رئیس کمیته برگزاری سازمان لیگ به تمجید از این رفتار پرداخته و البته به یاد خاطره ای قدیمی افتاده است.

سهیل مهدی می گوید: من خاطره خوبی از این موضوع دارم؛ زمانی که به عنوان ناظر بازی جوانان آسیا به ورزشگاه دستگردی رفتم، زمان زیادی برای آماده سازی استادیوم تا بازی بعدی نداشتیم. تیم فوتبال ژاپن که اولین بازی آن روز را انجام می داد، وقتی ورزشگاه را ترک کرد ما با عجله رفتیم تا رختکن را تمیز کنیم اما دیدیم که رختکن را نظافت کرده و به این شکل تحویل داده اند. این در دنیای امروز فوتبال به نوعی نشان دهنده کلاس و نظم تیمی است و تیمی که این نظم را رعایت می کند، در تمام شئون و البته روی نیمکت چنین نظمی را خواهد داشت. ما باید تلاش کنیم این فرهنگ را به دیگر تیم ها منتقل کنیم؛ چه این فرهنگ و چه رعایت نظم و انضباط در رختکن و روی نیمکت.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن