اکسید هد

بی امکاناتی صدای مدیران باشگاه را درآورد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1201 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

بی امکاناتی صدای مدیران باشگاه را درآورد

تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی بابت زمین تمرین ندارد. برخی مدیران پرسپولیس  پس از اتمام دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان همراه ب... 4 out of 5 based on 3 ratings.
بی امکاناتی صدای مدیران باشگاه را درآورد

تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی بابت زمین تمرین ندارد. برخی مدیران پرسپولیس  پس از اتمام دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان همراه ب...

ارتش سرخ دات كام :

تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی بابت زمین تمرین ندارد.

برخی مدیران پرسپولیس  پس از اتمام دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان که با برتری یک بر صفر سرخ پوشان همراه بود، عنوان کرد پرسپولیس هم مثل استقلال زمینی برای تمرین ندارد و البته این موضوع را به سرمای هوا در زمستان ربط دارد.

این در حالی است که پرسپولیسی ها طی ماه های گذشته گاهی در 4 ورزشگاه مختلف تمرینات خود را دنبال کرده اند و از لحاظ زمین تمرین کوچکترین مشکلی احساس نکردند. آنها مثل همیشه کمپ شهید کاظمی را در اختیار دارند. ورزشگاه کاملی که زمین چمن بسیار خوبی در فصل زمستان دارد. در کنار این زمین تمرین، طبق خواسته کادرفنی زمین چمن پژوهشگاه نفت هم در خدمت سرخپوشان است. همان ورزشگاه با چمن بسیار خوب و لطیفی که تیم ملی به خواسته کارلوس کی روش آنجا تمرین می کرد.

از سوی دیگر، در روزهای بارانی پرسپولیسی ها می توانند از زمین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید درفشی فر استفاده کنند. ورزشگاهی که سند آن به نام باشگاه است ولی فعلاً در اختیار بخش خصوصی قرار گرفته اما هر بار پرسپولیسی ها بخواهند، می توانند از این استادیوم و امکانات آن سود ببرند.

در نهایت کمپ تیم های ملی برای مدتی در اختیار سرخپوشان قرار گرفت تا تمرینات شان را در این کمپ مجهز و فوق العاده برگزار کنند. آن ها درست مثل یک تیم ملی، قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا در این زمین مسطح و عالی تمرینات خود را دنبال کردند امابه نظر می رسد که تمامی انی امکانات بازهم برای یک تیم لیگ برتری مناسب نیست و حتی صدای مدیران پرسپولیس نیز در آمده تا به این ترتیب آنها نیز مثل استقلال منتقد زمین تمرینی خود باشند. 


برچسب ها : پرسپولیس Persepolis

مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن