اکسید هد

ماموریت ویژه کاپیتان حسینی در 39 سالگی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1088 ] - چهارشنبه, 22 بهمن 1399

ماموریت ویژه کاپیتان حسینی در 39 سالگی

کاپیتان پرسپولیس روزهای آغازین 39 سالگی را در شرایطی پشت سر می گذارد، که توانسته بهترین کارنامه دوران فوتبالی اش را به ثبت برساند و حالا در آستانه یک رکوردشکن... 5 out of 5 based on 2 ratings.
ماموریت ویژه کاپیتان حسینی در 39 سالگی

کاپیتان پرسپولیس روزهای آغازین 39 سالگی را در شرایطی پشت سر می گذارد، که توانسته بهترین کارنامه دوران فوتبالی اش را به ثبت برساند و حالا در آستانه یک رکوردشکن...

ارتش سرخ دات كام : کاپیتان پرسپولیس روزهای آغازین 39 سالگی را در شرایطی پشت سر می گذارد، که توانسته بهترین کارنامه دوران فوتبالی اش را به ثبت برساند و حالا در آستانه یک رکوردشکنی ویژه قرار دارد.

در حالی که در سالیان اخیر چهره های باتجربه فوتبال ایران از جمله رضا عنایتی و مهدی رجب زاده و حتی مهدی رحمتی به حضور در جرگه مربیان و دوری از مستطیل سبز پرداخته اند اما سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس همچنان علاقه دارد تا در قلب دفاع تیمش بدرخشد و به فوتبال خود ادامه بدهد؛ البته این روزها حسینی فراتر از قلب دفاع پرسپولیس می درخشد و در فاز حمله نیز به کمک تیمش آمده است.

چرا که در دو بازی گذشته و 6 امتیاز به دست آمده برای پرسپولیس، هر دو گل منجر به 3 امتیاز را سید جلال حسینی پیش تاخته با ضربات سر دیدنی خود زده است تا از حیث گلزنی، بهترین فصل فوتبالی خود را سپری کند و آمار و ارقام های متوالی را بشکند. یکی از رکوردهایی که مدافع باتجربه پرسپولیس در این هفته ها جا به جا کرده، در کورس آقای گلی پیرمردهای ادوار لیگ برتر بوده است. 

سید جلال حسینی مسن ترین گلزن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر و پنجمین گلزن مسن در ادوار این بازیهاست؛ کاپیتان سرخ پوشان در روز بعد از 39 سالگی مقابل تراکتور موفق به گلزنی شد و پس از آن هم شب گذشته به مس رفسنجان گل زد تا از نظر تعداد گل پس از 39 سالگی تنها رضا عنایتی آقای گل تاریخ لیگ برتر را بالاتر از خود ببیند. غلامرضا عنایتی پس از 39 سالگی 6 گل زد و مهدی رجب زاده با 2 گل بعد از سید جلال حسینی قرار دارد.

با توجه به آمادگی و درخششی که کاپیتان پرسپولیس در هفته های گذشته داشته، بعید نیست او بتواند در هفته ها و دیدارهای آتی تیمش به رکورد ویژه عنایتی دست پیدا کند و یک افتخار ویژه دیگر را هم به کارنامه فوتبالی اش اضافه کند؛ آن هم در شرایطی که او در قامت یک مدافع با دو مهاجم گلزن تاریخ فوتبال ایران در حال رقابت است!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر سایپا کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : ؟؟؟؟
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن