اکسید هد

گلزنی کاپیتان با کمال آرامش!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 692 ] - پنجشنبه, 23 بهمن 1399
گلزنی کاپیتان با کمال آرامش!

در روزهایی که پرسپولیس با کمبود مدافع تخصصی روبرو است و این موضوع برای کادر فنی نگران کننده است، با درخشش هافبک باتجربه سرخ ها در پستی غیرتخصصی، این نگرانی ها...

ارتش سرخ دات كام :

در روزهایی که پرسپولیس با کمبود مدافع تخصصی روبرو است و این موضوع برای کادر فنی نگران کننده است، با درخشش هافبک باتجربه سرخ ها در پستی غیرتخصصی، این نگرانی ها تا حدودی برطرف شده است.

پس از محرومیت و مصدومیتی که برای محمدحسین کنعانی زادگان پیش آمد تا ستاره ملی پوش پرسپولیس از همراهی تیمش در چند بازی  متوالی محروم شود، یحیی در تصمیمی جالب توجه از کمال کامیابی نیا در دفاع میانی استفاده کرد، انتخابی که شاید درنگاه اول ریسکی بزرگ برای پرسپولیس بود اما عملکرد خوب کمال در پست جدیدش نشان داد، گل محمدی برای این تصمیم، مرتکب اشتباهی نشده است.

کمال که در زمان حضورش در شهرداری تبریز نیز در برهه ای حضور در این پست را تجربه کرده نشان داد با این مسئولیت جدیدی که برعهده اش گذاشته شده، بیگانه نیست و می تواند در روزهای خاص عصای دست کادر فنی پرسپولیس باشد.

همکاری خوب کامیابی نیا با مدافعان کناری اش در حالی از نکات مثبت حضور او در خط دفاعی محسوب می شود که برابر تراکتور و مس رفسنجان وقتی خیال سیدجلال از پوشش خوب پرسپولیس در خط دفاع با حضور کمال کامیابی نیا راحت بود، در ضربات ایستگاهی با اطمینان خاطر ویژه ای در محوطه جریمه حریفان حاضر شد و 2 گل 3 امتیازی را در این دیدارها برای پرسپولیس به ثمر رساند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن