اکسید هد

کلهر: زمان استانکو هم با پیروزی های اقتصادی قهرمان شدیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 441 ] - جمعه, 24 بهمن 1399

کلهر: زمان استانکو هم با پیروزی های اقتصادی قهرمان شدیم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوت ناگهانی و تلخ دو ستاره فوتبال ایران می تواند تلنگری باشد تا قدر سرمایه های ملی مان را در زمان حیات شان بیشتر بدانیم. محمود کلهر، باز... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کلهر: زمان استانکو هم با پیروزی های اقتصادی قهرمان شدیم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوت ناگهانی و تلخ دو ستاره فوتبال ایران می تواند تلنگری باشد تا قدر سرمایه های ملی مان را در زمان حیات شان بیشتر بدانیم. محمود کلهر، باز...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فوت ناگهانی و تلخ دو ستاره فوتبال ایران می تواند تلنگری باشد تا قدر سرمایه های ملی مان را در زمان حیات شان بیشتر بدانیم.

محمود کلهر، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس، در گفت وگویی با اشاره به اتفاقات تلخ دو هفته گذشته اظهار داشت: درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند اتفاق تلخ و غیرقابل باوری برای همه بود و باید این ضایعه را به جامعه ورزش، هنر و رسانه تسلیت بگویم. خدا به خانواده هایشان هم صبر بدهد.

او در ادامه گفت: در این اتفاقات تلخ موضوعی باعث خوشحالی شد. من خوشحالم هنرمندان و ورزشکاران ایران تا چه حد در دل مردم جای دارند و فوت این دو عزیز نشان داد مردم قدرشناسی داریم که سرنوشت ستاره های فوتبال و هنر برای آنها تا چه اندازه مهم است. ما در این 2 هفته 2 ستاره ورزش و فوتبال مان را از دست دادیم، افرادی همه از آنها به نیکی یاد می کنند. امیدوارم همین حمایت از سوی مسئولان ورزش در مورد پیشکسوتان که در قید حیات هستند وجود داشته باشد و آنها هم مثل مردم قدر سرمایه های ملی کشورمان در زمان حیات شان را بیشتر بدانند. امیدوارم این اتفاق تلنگری برای مسئولان باشد و آنها توجه بیشتری به سرمایه های ملی داشته باشند.

این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص شرایط این روزهای تیم گل محمدی خاطرنشان کرد: پرسپولیس این روزها روند رو به رشد خود را ادامه می دهد و از حالا مسیرش را برای قهرمانی شناسایی کرده است. پرسپولیس با وجود همه کمبودها و مشکلاتی که دارد، در حال حاضر روند رو به رشدی را دارد و می تواند تا رسیدن به هدف نهایی اش آن را  ادامه دهد.

کلهر ضمن تمجید از عملکرد خوب این روزهای سیدجلال حسینی در ترکیب پرسپولیس گفت: بازیکنی مثل سیدجلال یک رهبر و یک لیدر برای این تیم است و می تواند الگوی خوبی برای فوتبالیست های جوان باشد. سیدجلال با 2 گلی که در دو بازی اخیرش برای پرسپولیس به ثمر رسانده، توانسته است نمایش فوق العاده اش را در ترکیب تیم، تکمیل کند.

پرسپولیس بیشتر از قبل شده گفت: بدون شک پرسپولیسی ها باید در ضربات آخرشان مقابل دروازه حریفان دقت بیشتری داشته باشد. شما می بینید که پرسپولیس در چند بازی گذشته اش قدرت گردش توپ و کارهای ترکیبی اش خوب بود و تقریبا همه بچه ها در زمین شرح وظایف شان را به خوبی اجرا می کنند. این فرصت سوزی ها یک مقدار ناشی از کمبود دقت و تمرکز است که با تمرین بیشتر می توان آن را تا حدود زیادی کاهش داد؛ ضمن این که من معتقدم در نیم فصل دوم و با اضافه شدن مهدی ترابی و عیسی آل کثیر تیم کامل تر خواهد شد و در خط حمله شرایط بهتری رقم خواهد خورد. ضمن این که اگر عبدی از اول بازی کند، مشکل گلزنی را حل می کند چراکه او توانایی خود را در بازی های بزرگ نشان داده است.

کلهر در خصوص پیروزی های اقتصادی پرسپولیس در این فصل تاکید کرد: در سال 74 در زمان در دوره حضور استانکو در پرسپولیس ما در اواسط فصل 11 امتیاز با تیم اول فاصله داشتیم اما همین پیروزی های یک بر صفر باعث شد یک هفته مانده به پایان فصل قهرمان شدیم. شرایط در حال حاضر به گونه ای است که اولویت اول پرسپولیس باید پیروزی باشد و پس از آن به بردهای پرگل فکر کند. ضمن این که نباید این موضوع را هم فراموش کنیم که تقریبا همه تیم ها برابر پرسپولیس بسته بازی می کنند و معمولا برای حداقل امتیاز روبروی این تیم قرار می گیرند که این موضوع کار پرسپولیس را برای پیروزی های پرگل سخت می کند. در مجموع من بر این باورم این پیروزی ها که برخی از آن به عنوان بردهای اقتصادی یاد می کنند، می تواند پرسپولیس را به هدفی که در این فصل دارد، برساند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر صنعت نفت کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
مس نوین کرمان
مس نوین کرمان
ورزشگاه : امام علی کرمان
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 22 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
صنعت نفت
صنعت نفت
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن