اکسید هد

شیری: بازیکنان پرسپولیس در مورد مشکلات آبروداری می کنند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 477 ] - جمعه, 24 بهمن 1399

شیری: بازیکنان پرسپولیس در مورد مشکلات آبروداری می کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از آن اشتباه در فینال لیگ قهرمانان با کمک خانواده و هم تیمی هایم به شرایط عادی برگشتم. مهدی شیری در گفت و گویی، درباره آخرین... 2 out of 5 based on 3 ratings.
شیری: بازیکنان پرسپولیس در مورد مشکلات آبروداری می کنند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از آن اشتباه در فینال لیگ قهرمانان با کمک خانواده و هم تیمی هایم به شرایط عادی برگشتم. مهدی شیری در گفت و گویی، درباره آخرین...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پس از آن اشتباه در فینال لیگ قهرمانان با کمک خانواده و هم تیمی هایم به شرایط عادی برگشتم.
مهدی شیری در گفت و گویی، درباره آخرین وضعیت خودش و تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد که مشروح این مصاحبه را در ادامه می خوانید.

*درباره سومین برد متوالی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان و فاصله گرفتن این تیم از روند تساوی های پس از فینال لیگ قهرمانان صحبت کن.
پس از لیگ قهرمانان در چند بازی با وجود اینکه مستحق پیروزی بودیم به مساوی رسیدیم. متأسفانه با وجود شانس خوب مان برای کسب برد از موقعیت های خود استفاده نکرده و البته دچار بدشانسی هم شدیم. آن بازی ها و تساوی ها تمام شد و مهم الان است که توانستیم با کسب سه برد متوالی به جدول بازگردیم. امیدواریم این پیروزی ها ادامه داشته باشد.

*برخلاف خط دفاعی پرسپولیس که در سه دیدار اخیر عملکرد مستحکمی داشته اما به نظر می رسد همچنان در بخش تهاجمی مشکلاتی دارید و در زدن ضربات پایانی آنگونه که باید موفق عمل نمی کنید.
همه تیم در گل نخوردن و عملکرد خوب دفاعی سهیم هستند. همانگونه که وقتی تیم گل می زند همه بازیکنان سهم دارند. خدا را شکر عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در سه دیدار اخیر کم نقص بوده و امیدوارم بتوانیم تمرکز خود را بیشتر بالا ببریم تا این روند حفظ شود. البته بازیکنان ما در بخش تهاجمی هم واقعا زحمت می کشند و امیدوارم تمام توپ های آنها تبدیل به گل شود تا بتوانیم بازی ها را با اختلاف گل بیشتری ببریم.

*پرسپولیس با نتایج اخیر شانس خوبی برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل دارد.
یکی از امتیازهای مثبت ما برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل بازی عقب افتاده مقابل گل گهر سیرجان است. اگر بتوانیم پیکان و در ادامه گل گهر را ببریم قطعا به قهرمانی نیم فصل می رسیم اما با این وجود کار ما برای رسیدن به قهرمانی کل فصل تمام نمی شود و برای رسیدن به این موفقیت باید همچنان با انگیزه و پرتلاش ظاهر شویم.

*یک قانون نوشته در فوتبال وجود دارد که طبق آن به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند. قطعا در این فصل هم هدف اصلی تان رسیدن به عنوان قهرمانی است.
هر کسی می گوید قهرمانی نیم فصل را دوست ندارم یا نمی خواهم بهترین باشم دروغ می گوید. این موضوع حرفه ای نیست و اشتباه است. تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس دوست دارند در تمام مسابقات قاطعانه و محکم عمل کنند و روز به روز به موفقیت برسند. قطعا در این مسیر کسب قهرمانی نیم فصل هم یکی از اهداف ما است. البته هدف نهایی مان رسیدن به پنجمین قهرمانی متوالی است. ان شاءالله روح علی انصاریان، مهرداد میناوند، هادی نوروزی و همه افراد پرسپولیسی که در این سال ها جان خود را از دست داده اند پشت تیم باشد تا بتوانیم با رسیدن به قهرمانی روح آنها را هم شاد کنیم.

*به درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند اشاره کردی. وقتی این اخبار را شنیدی چه حس و حالی داشتی؟
هر دوی این عزیزان بمب روحیه بودند و با میناوند و انصاریان در تماس بودم. همیشه بعد از بازی ها به من انگیزه می دادند و از خدا می خواهم به خانواده آنها صبر بدهد. میناوند و انصاریان از لحاظ فنی و کسب افتخار بازیکنان فوق العاده بزرگی بودند. اخلاق شان هم نمونه بود. امیدوارم مردم در محیط شخصی و فوتبال قدر هم را بیشتر بدانند زیرا هیچ اعتمادی به زندگی نیست.

*پرسپولیس در دیدار آینده اش باید به مصاف پیکان برود. تیمی که برخی اعضای کادر فنی تان مثل حمید مطهری و داود فنایی در آن مربی گری کرده و خودت هم دو سال و نیم برایش بازی کردی. این مسابقه را چگونه می بینی؟
پیکان تیم خیلی خوب و قابل احترامی است که همیشه بازی های سختی با آن داشتیم. پس از ریکاوری و استراحتی که در دو روز اخیر داشتیم، از امروز تمرینات خود را برای این دیدار آغاز می کنیم. امیدوارم مقابل پیکان هم خیلی محکم عمل کرده و سه امتیاز را به دست آوریم. البته در هیچ یک از دیدارهای لیگ برتر کار آسانی نداریم.

*می خواهیم مقداری به عقب بازگردیم. فینال لیگ قهرمانان آسیا و آن اشتباه عجیب که به قیمت از دست دادن جام قهرمانی تمام شد. هرچند امکان دارد هر بازیکنی در فوتبال حرفه ای دچار چنین اشتباهی شود اما پس از آن اتفاق تلخ خیلی زود خود را جمع و جور کردی و به ترکیب پرسپولیس بازگشتی.
همانگونه که یک بازیکن تب و تاب بالا رفتن، رسیدن به موفقیت و حضور در تیم های بزرگ را دارد باید هر لحظه خود را برای سقوط کردن و فرود آمدن آماده کند. خدا را شکر پس از دیدار با اولسان برادر و خانواده ام به من کمک کردند. بزرگترهای تیم مثل سیدجلال حسینی نقش ویژه ای در بازگشت من داشتند که باید از همه آنها تشکر کنم. مهمترین امتیاز پرسپولیس تیم بودن ما است. در سال های اخیر بازیکنان زیادی از پرسپولیس رفته و به این تیم اضافه شدند اما کمترین نقص را در پرسپولیس می بینیم. دلیل این موضوع این است که همیشه در کار تیمی موفق بوده ایم و هیچگاه متکی به بازیکن نیستیم. پس از آن اتفاقی که برای من هم پیش آمد همین تیم بودن پرسپولیس کمک کرد تا به شرایط عادی بازگردم.

*واقعا چه اتفاقی افتاد که در دیدار با اولسان تمرکز خود را از دست دادی و با خطای هند راحت به حریف پنالتی دادی؟
بازیکن هایی مثل من شاید همیشه در فشار اشتباه بزرگی را مرتکب شوند. در یک لحظه تصمیمی گرفتم که واقعا هنوز هم از آن پشیمان هستم.

*قبل از آن اشتباه عملکرد تقریبا خوبی در زمین داشتی.
واقعا تا آن لحظه خوب بازی می کردم اما فوتبال است و همانگونه که در فوتبال روی خوب را می بینی هر لحظه امکان دارد روی بد را هم ببینی. پس از آن مسابقه تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا آن خاطره تلخ را از ذهن هواداران پرسپولیس پاک کنم.

*هفته گذشته بازیکنان تیم استقلال گلایه های تندی نسبت به شرایط مالی خود مطرح کرده و حتی از اینکه تنها یک نوع غذا در اردوی پیش بازی در اختیار آنها قرار می گیرد ابراز ناراحتی کردند. آیا پرسپولیس هم چنین مشکلاتی دارد؟
واقعا تیم ما هم در این مدت مشکلات زیادی داشته است. شاید بازیکنان پرسپولیس آبروداری می کنند و این مسائل را در رسانه ها نمی گویند اما همین الان هم مشکلات زیادی داریم. فقط امیدوارم هر چه سریع تر مشکلات مان حل شود. البته باید از مجموعه تیمی پرسپولیس تشکر کرد که در این فشار و سختی متحد کنار هم ماندند و با عملکرد خوب خود اجازه ندادند هواداران ناراحت شوند.

*کادر فنی شما در هفته های اخیر بارها از مدیران فعلی باشگاه حمایت و تشکر کرده است. آیا خودتان از عملکرد جعفر سمیعی، ابراهیم شکوری و مجید صدری رضایت دارید؟
قطعا آنها از زمانی که به پرسپولیس آمدند رویه رو به رشدی را پیش گرفتند. البته امیدوارم مقداری بیشتر تلاش کرده و بیشتر به ما توجه کنند. بازیکنان سرمایه های تیم هستند. در این مدت چندین میلیون دلار برای باشگاه پرسپولیس درآمدزایی کردیم اما هنوز هم مشکل داریم.

*مدتی دیگر نیم فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آغاز می شود. با توجه به اضافه شدن مهدی ترابی، عیسی آل کثیر و احتمال حضور برخی نفرات دیگر آیا بار دیگر به موفقیت در رقابت های آسیایی فکر می کنید؟
امیدوارم مهدی ترابی که به تیم اضافه شده و سایر نفراتی که کادر فنی برای حضور در پرسپولیس روی آنها نظر دارد تمام تلاش خود را برای پرسپولیس به کار بگیرند زیرا تیم ما از نظر بازیکن و امکانات لایق بهترین ها است. به آینده خیلی امیدوارم و می خواهیم ضمن تداوم روند خوب مان در لیگ برتر، لیگ قهرمانان را هم خیلی خوب شروع کرده و ادامه بدهیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :
 • مهدی شعبانی
  مهدی شعبانی :
  به نظر من بازیکنی که با اشتباهش تمام آرزوی هوادا را به باد داد و تیمی که یه قدم تا قهرمانی آسیا داشت رو نابود کرد و با همچنین با اشتباهات بچه گانش تو دربی جام حذفی باعث گل استقلال شد حداقل کاری که در قبال اشتباهاتش داشته اینه که در مورد مشکلات مالی اصلا و ابداٌ حرف نزنه .
  یکی نیست بگه تو کلاًتا حالا چند تا گل زدی و چند تا پاس گل دادی ؟؟؟؟ کدوم خطر رو از دروازه دور کردی ؟؟؟
  کدوم سانتر خوب رو ارسال کردی ؟؟؟ تو چند تا بازی تاثیر گذار بودی ؟؟؟
  چه گلی به سر ما زدی که حالا حرف از مشکلات میکنی ؟؟؟ تو خودت الان یه مشکلی برای تیم
  رو که نیست سنگ پایه قزوینه
  فقط عملکردش رو با رامین رضائیان مقایسه کنید ببینید چیه این ؟؟؟

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن