اکسید هد

معدنچی: پرسپولیس بازیکن بزرگ می خواهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 735 ] - جمعه, 24 بهمن 1399

معدنچی: پرسپولیس بازیکن بزرگ می خواهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگ می خواهد. مهرزاد معدنچی در گفت وگویی در خصوص نبود برتری های خفیف تیم فوتبال پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 1 ratings.
معدنچی: پرسپولیس بازیکن بزرگ می خواهد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگ می خواهد. مهرزاد معدنچی در گفت وگویی در خصوص نبود برتری های خفیف تیم فوتبال پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگ می خواهد.

مهرزاد معدنچی در گفت وگویی در خصوص نبود برتری های خفیف تیم فوتبال پرسپولیس در دیدارهای اخیر، اظهار داشت: تفکرات سرمربی پرسپولیس به گونه ای نیست که دنبال محتاط بازی کردن باشد. به نظر می رسد با وجود کمبود بازیکن در پست های مختلف آنها دنبال این هستند که برنده دیدار ها باشند و فاصله خود را با صدر جدول کم کنند و به هدف خودشان هم رسیده اند.

وی افزود: پرسپولیسی ها در هر بازی موقعیت های زیادی از دست می دهند. آنها مهاجمان تخصصی ندارند و در پست هافبک نفوذی هم مشکل دارند. به نظرم با بازگشت ترابی و آل کثیر شرایط تیم کمی بهتر می شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با عملکرد برخی از بازیکنان پرسپولیس مثل آرمان رمضانی و احسان پهلوان تصریح کرد: همه بازیکنانی که به تیم بزرگی همچون پرسپولیس می آیند الزاما موفق نمی شوند. بازیکنان باید بتوانند از لحاظ روحی و روانی روی خود کار کنند. البته الان که استادیوم ها خالی از هوادار است فشار کمتری به بازیکنان وارد می شود.

وی ادامه داد: دوست ندارم راجع به شخصی صحبت کنم اما بعضی از بازیکنان مثل پهلوان بازیکنان خوبی هستند ولی نتوانسته اند در پرسپولیس در حد انتظار ظاهر شوند و چنگی به دل نزده اند. پرسپولیسی که قرار است در سه جام بجنگد باید تیم قوی تر و کامل تری داشته باشد. رمضانی را هم می شناسم و سال آخر در فجر با او همبازی بوده ایم. فوتبالیست خوبی است، اما پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگ می خواهد. رمضانی بازیکن جوانی نیست و تاکنون انتقادات زیادی به او شده است. به نظرم در شرایطی که پرسپولیس مشکل مهاجم دارد، کیفیت لازم را نداشته که بتواند به تیم کمک کند.

معدنچی در واکنش به عملکرد نامطلوب مدیران پرسپولیس در خرید بازیکنانی همچون بودیمیر و استوکس، گفت: این مسائل در فوتبال ایران بسیار زیاد بوده است. در تیم های بزرگ همیشه یکی، دو بازیکن با این شرایط وجود دارد. نمی دانم این بازیکنان بی کیفیت چطور به تیم های ما می آیند.

معدنچی با تاکید بر این که دلیل این مسائل ضعف مدیریتی است، تاکید کرد: رسول پناه که در نهایت مشخص نشد از کجا آمد و چه شد که رفت اما مشخص بود که او فردی فوتبالی نیست. وقتی سرمربی تیم یک بازیکن را انتخاب کند وظیفه مدیر است که با بازیکن مورد نظر قرارداد ببندد. نباید از مدیرانی که فوتبالی نیستند توقعی داشت. آنها باید از مشاور های فوتبالی و پیشکسوتانی که سال ها برای این تیم زحمت کشیده اند استفاده کنند. ممکن است مربی بخواهد بازیکن درجه 3،4 را به تیم قالب کند، مدیر باید مشاورانی داشته باشد که بازیکن را آنالیز کنند و پس از تایید آنها بازیکن به تیم اضافه شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان خارجی چون شکایت می کنند و پنجره تیم را می بندند بازتاب زیادی پیدا می کنند وگرنه بین بازیکنان داخلی هم بازیکنان بی کیفیتی هستند که با ارتباطاتی که با مربی و مدیر تیم ها برقرار می کنند وارد یکسری تیم‍ ها می شوند. این مشکلات فوتبال ماست که متاسفانه مانع از پیشرفت ما خصوصا در بخش پایه ها شده است. گاهی کار ها از دست مدیر هم خارج می شود. با این حال، بین بازیکنان خارجی که طی این سال ها به ایران آمده اند دیاباته با کیفیت ترین بوده است.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن