اکسید هد

حسینی: گل را من نزدم، تیم پرسپولیس زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 407 ] - شنبه, 25 بهمن 1399

حسینی: گل را من نزدم، تیم پرسپولیس زد

کاپیتان پرسپولیس گفت: بعد از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات زیادی مواجه شدیم که طبیعی نبود. خیلی درد دل ها هست ولی الان نه زمان مناسبی است و نه شر... 5 out of 5 based on 1 ratings.
حسینی: گل را من نزدم، تیم پرسپولیس زد

کاپیتان پرسپولیس گفت: بعد از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات زیادی مواجه شدیم که طبیعی نبود. خیلی درد دل ها هست ولی الان نه زمان مناسبی است و نه شر...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس گفت: بعد از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات زیادی مواجه شدیم که طبیعی نبود. خیلی درد دل ها هست ولی الان نه زمان مناسبی است و نه شرایط آن وجود دارد. 

این روزها سیدجلال حسینی تبدیل به گلزن اول تیمش شده است. مدافعی که میان چند مدافع حریف و روی ضربات ایستگاهی جلو می کشد و با تمام وجود سر می زند تا تیمش را برنده از زمین خارج کند. گلی که این بازیکن کارکشته به مس رفسنجان زد سومین گل فصل سیدجلال حسینی بود تا نشان دهد در 39 سالگی هنوز بیشتر از جوان ترها کارایی دارد. جدا از گل زدن، بازی های درخشان و استمرار چندین ساله در خوب بودن به لحاظ فنی، او یک نمونه ایده آل برای بستن بازوبند کاپیتانی است که بدون حاشیه تمام قواعد مربوط به رهبری بازیکنان در میدان و حتی بیرون میدان را رعایت می کند. سیدجلال هوای نظم و انضباط را در زمین مسابقه و بیرون آن دارد و چند بار پیش آمده که نزد بازیکن تعویضی رفته و با حرف هایش او را آرام کرده است. حسینی قبل از هر بازی پرسپولیس در رختکن با شور و حرارت خاصی بازیکنانش را برای رسیدن به هدف تهییج می کند و همه جوره حواسش به هم تیمی هایش هست. خاطرتان باشد همین سیدجلال حسینی فصل گذشته و در بازی با پیکان در دقیقه 3+90 به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد اما نه اعتراض کرد و نه مصاحبه ای علیه کسی انجام داد. سیدجلال با 115 بازی ملی با سرعت هر چه تمام تر به سمت زمین دوید و در دقیقه 3+90 دروازه تیمش را از خوردن گل نجات داد. او با همه اسم و رسم هیچ ادعایی ندارد و در عین پرافتخار بودن خیلی هم بی ادعاست. باور نمی کنید تازه ترین مصاحبه سیدجلال را بخوانید.

*سومین گل فصل خودت را در سیزدهمین بازی فصل جاری پرسپولیس در لیگ بیستم به ثمر رساندی؛ فکرش را می کردی؟
گل را من نزدم بلکه تیم پرسپولیس زد!

*این یک حرف متواضعانه است در حالی که همه می دانیم گل زدن یک مدافع آن هم در این سطح از فوتبال چندان راحت نیست.
باور کنید حرف دلم را زدم. وقتی یک تیم گل می زند کل تیم زحمت کشیده است، کل تیم تلاش کرده و هیچ تیمی قائم به یک بازیکن نیست. من هم عضوی از یک تیم هستم و مثل بقیه!

*بردهای اقتصادی اسمی است که روی بردهای تیم شما گذاشته اند؛ در این رابطه صحبتی نداری؟
شما به این نکته توجه کنید که بازی های این فصل بسیار دشوار و سنگین است. ما هم به این حرف ها عادت داریم و نباید زیاد توجه کنیم. ما مساوی می کنیم یک حرف می زنند و می بریم هم همین صحبت ها تکرار می شود. اصلاً و ابداً اهمیت نمی دهیم. مگر شما سه گل بزنید یا یک گل امتیازاتش فرق می کند؟

*نه، بحث ضعف خط حمله پرسپولیس است!
گفتم که به بعضی صحبت ها عادت داریم. ما بعد از رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات زیادی مواجه شدیم که طبیعی نبود. خیلی درد دل ها هست ولی الان نه زمان مناسبی است و نه شرایط آن وجود دارد. 

*خیلی ها پرسپولیس را قهرمان نیم فصل اول لیگ بیستم می دانند، خودت هم چنین احساسی داری؟
هنوز زود است. ما دو بازی حساس دیگر پیش رو داریم. باید به مصاف پیکان و گل گهر سیرجان برویم که هر دو هم بازی های سختی است. نباید و حق نداریم از قهرمانی نیم فصل حرف بزنیم. باید بازی به بازی جلو برویم و اول به بازی با پیکان و سپس دیدار با گل گهر سیرجان فکر کنیم. اینکه فکر کنیم قهرمان شدیم تمرکز تیم ما را به هم می زند. 

*حالا فکر می کنی نتیجه بازی با پیکان چه می شود؟
خیلی بازی سنگینی است. همه حریفان با تمام وجود برابر ما بازی می کنند و انگیزه زیادی دارند. باید حواس ما جمع و ششدانگ باشد که ان شاءا... نتیجه بگیریم. 

*یک حرف هایی هم درباره درآمدزایی بازیکنان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا زدی که... 
صحبت که زیاد است. الان فقط باید به بازی با پیکان فکر و روی آن تمرکز کنیم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر صنعت نفت به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : امیر عرب براقی
شنبه, 16 اسفند 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن