اکسید هد

شیری: هواداران پرسپولیس من را بخشیدند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 620 ] - شنبه, 25 بهمن 1399

شیری: هواداران پرسپولیس من را بخشیدند

مهدی شیری پس از اشتباه بزرگی که در فینال آسیا انجام داد، چند هفته ای است به ترکیب اصلی پرسپولیس برگشته و به نظر می رسد آن اتفاق تلخ را فراموش کرده است. شیری د... 3 out of 5 based on 2 ratings.
شیری: هواداران پرسپولیس من را بخشیدند

مهدی شیری پس از اشتباه بزرگی که در فینال آسیا انجام داد، چند هفته ای است به ترکیب اصلی پرسپولیس برگشته و به نظر می رسد آن اتفاق تلخ را فراموش کرده است. شیری د...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی شیری پس از اشتباه بزرگی که در فینال آسیا انجام داد، چند هفته ای است به ترکیب اصلی پرسپولیس برگشته و به نظر می رسد آن اتفاق تلخ را فراموش کرده است.

شیری در گفت وگویی بیشتر در این خصوص و شرایط این روزهای خودش و پرسپولیس صحبت کرده است.

*پس از شکست در فینال آسیا بازگشت خوبی به لیگ نداشتید اما حالا شرایط حسابی فرق کرده است. دراین خصوص صحبت می کنی؟
ما درچند بازی در گلزنی بدشانس بودیم و همین باعث شد تا مقابل رقبا مساوی کنیم اما خداروشکر در 3 بازی اخیر بهترین نتایج را گرفته ایم و به آینده امیدوار شده ایم.

*پس حالا فکر می کنید بتوانید یک بار دیگر ازعنوان قهرمانی دفاع کنید؟
تکرار قهرمانی از قهرمان شدن سخت تر است. کار ما هر روز سخت تر هم می شود و ما می دانیم بازی آسانی نداریم. ما تلاش می کنیم همیشه بهترین عملکردمان را به نمایش بگذاریم.  مطمئنا ما برای پایان فصل برنامه قهرمانی داریم و حتما باید قهرمان شویم.

*خیلی ها از کیفیت بازی های لیگ راضی نیستند از کارشناسان گرفته تا هواداران تیم های بالای جدول. خودت به عنوان بازیکن از تماشای بازی های لیگ لذت می بری؟
به نظر من تماشاگرانی که دراین خصوص صحبت می کنند حق دارند اما ما به عنوان فوتبالیست تمام تلاش مان را می کنیم که اول 3 امتیاز را بگیریم و بعد از آن فوتبالی تماشاگرپسند را به نمایش بگذاریم تا همه از دیدن فوتبال لذت ببرند.

*فکر می کنی اگر پرسپولیس در نیم فصل دوم تقویت شود می تواند مثل گذشته زیبا بازی کند؟
این موضوع درحیطه کاری من نیست که بخواهم راجع به آن صحبت کنم ولی امیدوارم هر بازیکنی که لایق پوشیدن پیراهن پرسپولیس است و می تواند به تیم کمک کند، بیاید و تمام تلاشش را برای موفقیت پرسپولیس انجام دهد.

*البته اگر این داستان شکایت بازیکنان خارجی اجازه بدهد پنجره پرسپولیس باز بماند.
این داستان برای پرسپولیس یک امتیاز خیلی منفی است. ما در چند سال گذشته برای باشگاه و فوتبال ایران درآمدزایی داشته ایم ولی متأسفانه چنین مشکلاتی همچنان گریبانگیر تیم ماست. امیدوارم دیگر چنین خبرهایی از باشگاه ما بیرون نیاید. واقعا لیاقت بازیکنان تیم ما بیشتر از اینهاست.

*امسال اوضاع پرداختی ها در باشگاه شما چطور بوده است؟
از باشگاه می خواهم واقعا شرایط بازیکنان را درک کند و حمایت خوبی از مجموعه تیم داشته باشد. واقعیت امر این است که دوست داریم برای حل مشکلات مالی و حل مشکلاتی مانند زمین تمرین و مسائل پیرامونی بیشتر تلاش شود.

*نگفتی چند درصد گرفته ای؟
خود من تا الان 20 درصد قراردادم را گرفته ام.

*این روزها هواداران استقلال و پرسپولیس مدام شرایط خودشان را با یکدیگر مقایسه می کنند. نظر خودت درمورد این فضا چیست؟
دقیقا همینطور است. قبل از هرچیز این را بگویم که ما هم پول خود را به موقع نگرفته ایم. ما این همه سال در لیگ ایران و آسیا یک تیم موفق بوده ایم ولی همواره مشکلات خاص خودمان را داشته ایم. آخرین مشکل ما هم همین پرونده بودیمیر بوده است.

*کمی هم در مورد شرایط خودت صحبت کنیم. بعد از فینال آسیا روزهای سختی را پشت سر گذاشتی.
اتفاقی که برای من در فینال افتاد شاید برای هر بازیکنی رخ دهد. من بعد از فینال تمام تلاشم را کرده ام و بازهم تلاش می کنم تا آن اتفاق را از یاد خودم و هواداران خوب پرسپولیس ببرم.

*پس هنوز آن اتفاق را فراموش نکرده ای؟
فوتبال شرایط خاص خودش را دارد و به همین دلیل نمی توان روی اتفاقی که قبلا افتاده تمرکز کرد. طبیعتا من باید به روزهای آینده و بازی های پیش رو فکر کنم تا بتوانم روزهای خوبی را رقم بزنم. من به عنوان یک تجربه شاید به آن اتفاق فکر کنم اما به عنوان خاطره اصلاً کاری با آن ندارم. بازیکنی که دوست دارد در تیم بزرگ و پرافتخاری مثل پرسپولیس بازی کند، باید تاب و توان چنین اتفاقاتی را هم داشته باشد.

*فکر می کنی هواداران مهدی شیری را بخشیده اند؟
همین جا از هواداران تشکر می کنم که با پیام ها و رفتاری که داشتند تمرکز را به من برگرداندند. هواداران نشان دادند تا چه اندازه ای با فرهنگ هستند. امیدوارم در آینده بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

*بعد از بازی فینال بیشتر از همه چه کسی به تو کمک کرد تا بتوانی فوتبال بازی کنی؟
بیشتر از همه خودم توانستم به خودم کمک کنم. بازیکنان جوانتر هم اگر مشابه این اتفاق برایشان افتاد توجه کنند که تمریناتشان را بیشتر و بیشتر کنند و بدانند در زندگی از این نوع اتفاقات که شرایط بالا و پایین داشته باشد زیاد می افتاد. بازیکن حرفه ای کسی است که این شرایط را تحمل کند تا دوباره به روزهای خوب خودش برگردد.

*مهدی شیری با پیکان به فوتبال ایران معرفی شد و امروز مقابل این تیم بازی خواهید داشت. در این خصوص صحبت می کنی؟
مطمئنا بازی خیلی سختی خواهدبود. اینکه پیکان تیم سابق من بوده برایم قابل احترام است اما با این حال در این مسابقه هم برای ادامه روند موفقیت هایمان به برد نیاز داریم و برای رسیدن به آن تمام تلاش مان را خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن