اکسید هد

ساده و برنده مثل پرسپولیس

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1033 ] - یکشنبه, 26 بهمن 1399

ساده و برنده مثل پرسپولیس

در تیم پرسپولیس چیزی هست که آسان نمی توان درباره اش حرف زد، نه از فرط پیچیدگی بلکه از فرط سادگی. این جریان ساده و پویا چیزی نیست جز اعتماد به نفس. پرسپولیس با... 5 out of 5 based on 8 ratings.
ساده و برنده مثل پرسپولیس

در تیم پرسپولیس چیزی هست که آسان نمی توان درباره اش حرف زد، نه از فرط پیچیدگی بلکه از فرط سادگی. این جریان ساده و پویا چیزی نیست جز اعتماد به نفس. پرسپولیس با...

ارتش سرخ دات كام :

در تیم پرسپولیس چیزی هست که آسان نمی توان درباره اش حرف زد، نه از فرط پیچیدگی بلکه از فرط سادگی. این جریان ساده و پویا چیزی نیست جز اعتماد به نفس.

پرسپولیس باز هم در آستانه صدرنشینی در پایان نیم فصل قرار گرفته است و این می تواند همچنان به پرسپولیسی ها نوید دهد که در پایان فصل مدعی قهرمانی یا قهرمان باشند. تعداد سال های درخشش اخیر پرسپولیس به 5 رسیده و این با اعتماد به نفس به دست آمده است. این اعتماد به نفس اما معانی مختلفی دارد. این تیم سالهاست به خود اعتماد فنی دارد، می داند که بلد است، می داند که می تواند و می داند که درهای موفقیت به رویش باز می شود. این ویژگی آسان به دست نیامده است، بلکه مربیانی پای این کار ایستاده اند، از برانکو ایوانکوویچ تا گابریل کالدرون و یحیی گل محمدی.

حمید مطهری، مربی پرسپولیس و یکی از مردان مؤثر در پروژه جدید فنی پرسپولیس در راه موفقیت، درباره صدرنشینی نیم فصل چنین گفته است: «در نهایت اینکه قهرمانی نیم فصل جزو اهداف کوتاه مدت اما بسیار ارزشمند ماست. مثل این می ماند که ما زودتر برای قهرمانی نیم فصل سوار آسانسور شویم و برای قهرمانی در هفته سی ام یا طبقه سی ام چند پله بالاتر از تیم های رقیب قرار خواهید گرفت اما باید مراقب باشید که داخل آسانسور کلید اشتباهی نزنیم، چرا که ممکن است رقیبان به ما برسند و حتی ما را پایین بکشند. باید باهوش کار کنیم تا بتوانیم قهرمانی نیم فصل و در آخر قهرمانی پایان فصل که طبقه سی ام است را به هواداران تقدیم کنیم.»

پرسپولیس مسیرش را سالهاست که می شناسد. پرسپولیسی ها این اعتماد به مسیر و روش فنی خود را با موفقیت های پی در پی به دست آورده اند و آسان از دست نمی دهند.

صدرنشینی در نیم فصل می تواند این اعتماد به خود را در پرسپولیس چند برابر کند. آنها می دانند که قهرمانی آخر فصل در موقعیتی که در جریان فصل درخشیده باشند، آسان تر به دست می آید.

پرسپولیس برای درخشیدن به اصول ساده ای پایبند است، مثل همین حرف های حمید مطهری: «ما از سیدجلال که کاپیتان و ستون تیم است تا آن جلو هر کسی که در تمرین خودش را خوب نشان دهد صد درصد استفاده خواهیم کرد. چه بازیکن 18 ساله باشد یا 38 ساله. بازیکنان در پرسپولیس همیشه باید در حال مبارزه و جنگجو باشند و خودشان را به کادرفنی تحمیل کنند و برای بازی آماده باشند. بازیکنان باید بدانند در چه باشگاهی بازی می کنند.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سایپا به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سایپا
سایپا
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : سید رضا مهدوی
دوشنبه, 11 اسفند 1399 / ساعت : 17:25
گل گهر سیرجان
گل گهر سیرجان
0 - 5
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : قاسم سلیمانی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 1 اسفند 1399 / ساعت : 15:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی3
3وحید امیری2
4مهدی عبدی2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن